x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Blokker gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Blokker BL26102 - Bakplaat XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166250581.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212181209.jpg
      Blokker Blokker BL26102 - Bakplaat XL BL26102 - Bakplaat XL BL26102 - Bakplaat XL De Blokker bakplaat BL-26102 is een veelzijdige grote bakplaat van 70 x 23 cm. Deze bakplaat is uitermate geschikt om vlees, vis, groenten en pannenkoeken op te bereiden. (36)
      Blokker BL26102 - Bakplaat XL
      • 08718827148905
      214
      good_buy
      29.99 EUR
    • Blokker Forte Fondueset - 1,3 Liter - Gietijzer - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210731094.jpg
      Blokker Blokker Forte Fondueset - 1,3 Liter - Gietijzer - Zwart Forte Fondueset - 1,3 Liter - Gietijzer - Zwart Forte Fondueset - 1,3 Liter - Gietijzer - Zwart De Blokker Forte serie is gemaakt van robuust gietijzer met een emaille coating. Gietijzer houdt de warmte goed vast. De fonduepan wordt geleverd incl. brander, maar is te gebruiken op elke wamtebron (26)
      Blokker Forte Fondueset - 1,3 Liter - Gietijzer - Zwart
      • 08718827254378
      213
      39.99 EUR
    • Blokker Bl-26202 Gourmetset - 8 Personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166250761.jpg
      Blokker Blokker Bl-26202 Gourmetset - 8 Personen Bl-26202 Gourmetset - 8 Personen Bl-26202 Gourmetset - 8 Personen De Blokker raclette BL-26202 is een rechthoekig gourmetstel voor 8 personen voorzien van thermostaat. (18)
      Blokker Bl-26202 Gourmetset - 8 Personen
      • 08718827148943
      213
      49.99 EUR
    • Blokker Bl-26302 Gourmet/steengrill - 8 Personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166250411.jpg
      Blokker Blokker Bl-26302 Gourmet/steengrill - 8 Personen Bl-26302 Gourmet/steengrill - 8 Personen Bl-26302 Gourmet/steengrill - 8 Personen Bak en grill samen de heerlijkste gerechten op de Blokker 2-in-1 gourmet en steengrill BL-26302 - 8 personen. (10)
      Blokker Bl-26302 Gourmet/steengrill - 8 Personen
      • 08718827198801
      213
      39.99 EUR
    • Blokker bakplaat BL-26105 - 90 x 23 cm - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166250494.jpg
      Blokker Blokker bakplaat BL-26105 - 90 x 23 cm - Zwart bakplaat BL-26105 - 90 x 23 cm - Zwart bakplaat BL-26105 - 90 x 23 cm - Zwart Blokker bakplaat BL-26105 - 90 x 23 cm - Zwart (1)
      Blokker bakplaat BL-26105 - 90 x 23 cm - Zwart
      • 08718827198795
      1
      49.99 EUR
    • Blokker gourmetstel BL-26204 - ovaal - 8 personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209023281.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202321824.jpg
      Blokker Blokker gourmetstel BL-26204 - ovaal - 8 personen gourmetstel BL-26204 - ovaal - 8 personen gourmetstel BL-26204 - ovaal - 8 personen De Blokker gourmetstel BL-26204 is een praktisch gourmetstel voor 8 personen voorzien van thermostaat. De bakplaat heeft een geïntegreerd crêpe bakgedeelte. (1)
      Blokker gourmetstel BL-26204 - ovaal - 8 personen
      • 08718827198818
      213
      29.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Benson (benson)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Caso (caso)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Feuerdesign (feuerdesign)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hendi (hendi)
      • Hg (hg)
      • Hi (hi)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • kela (kela)
      • Kinzo (kinzo)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Kynast (kynast)
      • Lava (lava)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Mastrad (mastrad)
      • MAXXMEE (maxxmee)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Nouvel (nouvel)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Proline (proline)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Spring (spring)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Weber (weber)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wpro (wpro)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 940 Watt (vermogen_1)
      • 940 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl