x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Berghoff gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Berghoff Tafel BBQ zwart - Leo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102602311.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84506308.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84506313.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505978.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165490385.jpg
      Berghoff Berghoff Tafel BBQ zwart - Leo Tafel BBQ zwart - Leo Tafel BBQ zwart - Leo Barbecueën op verplaatsing was nog nooit zo eenvoudig dan met deze bekroonde tafelbarbecue! Of je nu wil barbecueën in je tuin, op je balkon, in het park of op het strand, de stijlvolle tafelbarbecue van BergHOFF is er altijd klaar voor. Verzamel iedereen rond de barbecue, geniet van de locatie en grill je eten precies zoals jij het wil dankzij de aanpasbare luchttoevoer door middel van het all-in-one deksel/onderzetter. Als extraatje zijn alle elementen afneembaar, zodat je de tafelbarbecue ... (1)
      Berghoff Tafel BBQ zwart - Leo
      • 05413821057712
      • 2415601
      4
      deal
      199.00 EUR
    • Berghoff Tafel BBQ wit - Leo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101288798.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505985.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505984.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505978.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505979.jpg
      Berghoff Berghoff Tafel BBQ wit - Leo Tafel BBQ wit - Leo Tafel BBQ wit - Leo BergHOFF tafel BBQ wit - van BergHOFF in de categorie Barbecue. (1)
      Berghoff Tafel BBQ wit - Leo
      • 05413821058245
      • 2415600
      3
      141.19 EUR
    • Berghoff Leo Line pizzaset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102851344.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102281194.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145610659.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82860346.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82860340.jpg
      Berghoff Berghoff Leo Line pizzaset Leo Line pizzaset Leo Line pizzaset Deze pizzaset uit de Leo-collectie is het ideale gereedschap voor een pizza-avondje en een echte must-have als je thuis zelf pizza wil maken. De set bestaat uit een hoogwaardige, keramische pizzasteen, een pizzames met geïntegreerde kaasrasp en een grote pizzaplank met snijlijnen. Van vers geraspte Parmezaanse kaas op je favoriete toppings naar een heerlijk stuk krokante pizza, deze pizzaset is het complete pakket dat iedere pizzafanaat wil hebben! (1)
      Berghoff Leo Line pizzaset
      • 05413821059761
      • 05413821016009
      • 322063
      • 3950036
      1
      deal
      114.00 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • Gusta (gusta)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Bartscher (bartscher)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • BEEM (beem)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bomann (bomann)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Cuisinova (cuisinova)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hendi (hendi)
      • Huismerk (huismerk)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • LOKS (loks)
      • Lékué (le_kue_)
      • Mastrad (mastrad)
      • Mondial (mondial)
      • Moulinex (moulinex)
      • Mx Onda (mx_onda)
      • Nedis (nedis)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Philips (philips)
      • Poly (poly)
      • Primus (primus)
      • Quid (quid)
      • Relance (relance)
      • Retro Line (retro_line)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Solis (solis)
      • Steba (steba)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Techwood (techwood)
      • Telefunken (telefunken)
      • Trebs (trebs)
      • Triangle (triangle)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Westfalia (westfalia)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Logitech K120 (logitech_k120)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 850 Watt (vermogen_1)
      • 850 Watt - 1290 Watt (vermogen_2)
      • 1290 Watt - 1675 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1675 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl