x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    AEG gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • AEG A2SLT Zoutsteen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208436022.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167628064.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161639383.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161639382.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182883133.jpg
      AEG AEG A2SLT Zoutsteen A2SLT Zoutsteen A2SLT Zoutsteen Pure smaak. Gezonde natuurlijke mineralen De AEG zoutsteen is gemaakt van roze steenzout, afkomstig uit de Himalaya. Warme gerechten worden verrijkt met gezonde mineralen en kruiden. Je hebt dus geen boter of olie nodig. Het eten krijgt van nature een volle smaak. Gezellig en veelzijdig koken met zout Het meerlaagse stalen frame kan worden toegevoegd aan de zoutsteen zodat er een superieure warmteverdeling ontstaat. Je kunt koken op de kookplaat of in de oven. Zonder het frame kunnen gerechte... (5)
      AEG A2SLT Zoutsteen
      • 07332543594122
      • 9029798221
      • 902979822
      85
      89.00 EUR
    • AEG A9HL33 Plancha Grill
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149908860.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158784491.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158146020.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158784494.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201640576.jpg
      AEG AEG A9HL33 Plancha Grill A9HL33 Plancha Grill A9HL33 Plancha Grill AEG MASTERY COLLECTION Plancha A9HL33 - grillplaat - gegoten aluminium - 22 X 43 cm (5)
      AEG A9HL33 Plancha Grill
      • 07332543541744
      • 902979707
      • A9HL33
      3
      167.99 EUR
    • AEG AirFry Bakplaat A9OOAF00
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168159426.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183411941.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158435072.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158332702.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158332703.jpg
      AEG AEG AirFry Bakplaat A9OOAF00 AirFry Bakplaat A9OOAF00 AirFry Bakplaat A9OOAF00 Met de AirFry bakplaat kun je gezondere, lekkerdere en knapperige dingen maken, zoals frietjes en groente. Dankzij de optimale luchtcirculatie hoeft er maar heel weinig olie te worden toegevoegd en het eten hoeft tussendoor niet te worden omgedraaid. Omdraaien is niet nodig De maximale luchtstroom zorgt voor een gelijkmatige garing, zelfs aan de onderkant. Frietjes worden gelijkmatig goudbruin en knapperig. Ook grotere porties zijn geen probleem met de AirFry bakplaat, dankzij de maximale luc... (1)
      AEG AirFry Bakplaat A9OOAF00
      • 07332543708857
      • 6698888
      • 7332543708857
      • 9029801637
      220
      51.00 EUR
    • AEG A9OOAF11
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177876115.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204917304.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204917306.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182904600.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204917305.jpg
      AEG AEG A9OOAF11 A9OOAF11 A9OOAF11 De Easy2Clean bakplaat is een innovatieve bakplaat, omdat reinigen eenvoudig zou moeten zijn. Keramische coating Met zijn innovatieve keramische coating blijven er geen vet en vuil kleven aan de Easy2Clean bakplaat en kan je bakken zonder olie of bakpapier. Alles wat je nodig hebt is warm water, een natte doek en wat afwasmiddel, om te reinigen zonder gedoe. De Easy2Clean bakplaat behoort tot de accessoires voor (combi)ovens. Ben je op zoek naar een bakplaat die je gemakkelijk kan schoonmaken... (1)
      AEG A9OOAF11
      • 07332543789207
      • 7332543789207
      • 902980259
      232
      60.00 EUR
    • AEG Maxisense Plancha grill
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201458690.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201454313.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201454310.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201454306.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201458688.jpg
      AEG AEG Maxisense Plancha grill Maxisense Plancha grill Maxisense Plancha grill Op de AEG Maxisense® Plancha grill, bereid je zalm, biefstuk en asperges zonder olie of boter. Hierdoor bereid je eten op een gezondere manier bereid. Een biefstuk schroei je gemakkelijk dicht, terwijl hij van binnen sappig blijft. Je plaatst de grill op twee kookzones die je aan elkaar koppelt. Zo heb je een groter grilloppervlak om op te koken. Dankzij de anti-aanbaklaag bakt je eten niet aan en maak je de plaat eenvoudig schoon. De Maxisense® Plancha grill gebruik je op alle inductie kookp... (4)
      AEG Maxisense Plancha grill
      • 07332543135882
      • 944189319
      7
      141.97 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Feuerdesign (feuerdesign)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hendi (hendi)
      • Hg (hg)
      • Hi (hi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kinzo (kinzo)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Kynast (kynast)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lékué (le_kue_)
      • Master Class (master_class)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • Mesko (mesko)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Nouvel (nouvel)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Wpro (wpro)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 1000 Watt (vermogen_1)
      • 1000 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl