x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    AEG gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • AEG Plancha A9HL33 - grillplaat - gietijzer - 22 X 43 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133174518.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149908860.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103737887.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133628601.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136539940.jpg
      AEG AEG Plancha A9HL33 - grillplaat - gietijzer - 22 X 43 cm Plancha A9HL33 - grillplaat - gietijzer - 22 X 43 cm Plancha A9HL33 - grillplaat - gietijzer - 22 X 43 cm A9HL33 PLANCHA GRILL Verander uw kookplaat heel eenvoudig in een barbecue en geniet het hele jaar van de perfecte buitengrillsmaken met de Plancha Grill. U heeft wanneer u maar wilt perfect gegrilde steaks, asperges met de juiste knapperigheid en dichtgeschroeide, malse sint-jakobsschelpen met een knapperig korstje. Grill het hele jaar door. Het hele jaar door de perfecte smaak van de buitengrill Verander uw kookplaat heel eenvoudig in een barbecue en geniet het hele jaar van de perfecte buit... (1)
      AEG Plancha A9HL33 - grillplaat - gietijzer - 22 X 43 cm
      • 07332543541744
      • 902979707
      • A9HL33
      4
      229.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • 6-persoons DEFAULT
        • aantal_personen_6.0
      • Gourmetstel DEFAULT
        • gourmetstel
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • Solis (solis)
      • Tristar (tristar)
      • AEG (aeg)
      • Azura (azura)
      • Bartscher (bartscher)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bk (bk)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bomann (bomann)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cobb (cobb)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Everdure (everdure)
      • Fritel (fritel)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Hendi (hendi)
      • Inventum (inventum)
      • Kaiser (kaiser)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Primus (primus)
      • Proline (proline)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Steba (steba)
      • Surel (surel)
      • Trebs (trebs)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Weber (weber)
      • WMF (wmf)
      • Wpro (wpro)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Soort (group):
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Letturauta (letturauta)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmetstel (gourmetstel)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Raclette (raclette)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
      • 17 (aantal_personen_17.0)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 900 Watt (vermogen_900)
      • 900 Watt - 1400 Watt (vermogen_900_1400)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_1400_1800)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_1800)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl