x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gaming headsets verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Medion gaming headset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gaming headset categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Medion Erazer gaming headset P83962
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115779434.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149400391.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136304977.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136305041.jpg
      Medion Medion Erazer gaming headset P83962 Erazer gaming headset P83962 Erazer gaming headset P83962 Gewoon een lekker zittende koptelefoon, die goed geluid geeft en een goede microfoon heeft, dat is alles wat je onder het gamen nodig hebt en dat is nu precies wat de MEDION ERAZER P83692 je te bieden heeft.Superieure geluidskwaliteit krachtige bas "over het oor" ontwerp Volume control en mute-knop aan de kabelUniek MEDION ERAZER designMaak je gaming experience dus nog persoonlijker en pak deze headset mee! (1)
      Medion Erazer gaming headset P83962
      • 04055432154667
      • 50054945
      1
      39.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Surround DEFAULT
        • surround
      • Ruisonderdrukking DEFAULT
        • ruisonderdrukking
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Sennheiser DEFAULT
        • sennheiser
      • Trust DEFAULT
        • trust
    • Merk (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Trust (trust)
      • Corsair (corsair)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • HyperX (hyperx)
      • Razer (razer)
      • Acer (acer)
      • Astro (astro)
      • Asus (asus)
      • AVerMedia (avermedia)
      • Beyerdynamic (beyerdynamic)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Cellularline (cellularline)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Edifier (edifier)
      • Ewent (ewent)
      • Fontastic (fontastic)
      • Gembird (gembird)
      • Genius (genius)
      • Gioteck (gioteck)
      • Hama (hama)
      • HP (hp)
      • Jabra (jabra)
      • JVC (jvc)
      • Kingston (kingston)
      • Koss (koss)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Nacon (nacon)
      • PDP (pdp)
      • Plantronics (plantronics)
      • Qware (qware)
      • Roccat (roccat)
      • Rode (rode)
      • Sony (sony)
      • Speedlink (speedlink)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Thrustmaster (thrustmaster)
      • URage (urage)
      • VXi (vxi)
      • Yamaha (yamaha)
    • Prijs (price):
      • < € 40 (budget)
      • € 40 - € 70 (price_40_70)
      • € 70 - € 115 (price_70_120)
      • ≥ € 115 (price_120)
    • Type verbinding (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Draadloos (draadloos)
    • Kenmerken (gaming_headset_kenmerken):
      • Ruisonderdrukking (ruisonderdrukking)
      • Afneembare microfoon (afneembare_microfoon)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Buigbare microfoon (buigbare_microfoon)
      • Mute knop (mute_knop)
    • Draagwijze (positie_speakers_hoofdtelefoon):
      • Over-ear (over_ear)
      • On-ear (on_ear)
      • In-ear (in_ear)
    • Audiosysteem (audiosysteem):
      • Stereo (stereo)
      • Surround (surround)
      • Mono (mono)
    • Audiokanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 7.1 (7_1)
    • Geschikt voor platform (platform):
      • PlayStation 4 (playstation_4)
      • Xbox One (xbox_one)
      • PC (pc)
      • Nintendo Switch (nintendo_switch)
      • PlayStation 3 (playstation_3)
      • Xbox 360 (xbox_360)
      • Android (android)
      • iOS (ios)
      • Linux (linux)
      • Mac (mac)
      • Nintendo Wii (nintendo_wii)
    • Verbindingstechnologie (apparaat_connectiviteit):
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
      • USB (usb)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • 5 GHz (5_ghz)
      • Toslink (toslink)
    • Snoerlengte (lengte_snoer):
      • < 1.3 m (lengte_snoer_1.3)
      • 1.3 m - 2 m (lengte_snoer_1.3_2)
      • ≥ 2 m (lengte_snoer_2)
    • Positie volumeknop (positie_volumeknop):
      • Oorschelp (oorschelp)
      • Snoer (snoer)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Zilver (zilver)
    • Varianten (group):
      • ASTRO Gaming A50 (astro_gaming_a50)
      • Asus Rog Strix (asus_rog_strix)
      • Corsair Void (corsair_void)
      • Creative Labs Sound Blaster (creative_labs_sound_blaster)
      • Hama uRage (hama_urage)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HyperX Cloud (hyperx_cloud)
      • Jabra Evolve 40 (jabra_evolve_40)
      • Microsoft LifeChat (microsoft_lifechat)
      • Plantronics Blackwire (plantronics_blackwire)
      • Plantronics Savi (plantronics_savi)
      • Razer Thresher (razer_thresher)
      • Sennheiser MB (sennheiser_mb)
      • Steelseries Arctis (steelseries_arctis)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Turtle Beach Ear Force (turtle_beach_ear_force)
      • Turtle Beach Ear Force Recon (turtle_beach_ear_force_recon)
      • Turtle Beach Ear Force Stealth (turtle_beach_ear_force_stealth)
      • Turtle Beach Elite (turtle_beach_elite)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl