x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lexar SDXC Blue Series UHS-I 800X 32GB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lexar SDXC Blue Series UHS-I 800X 32GB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lexar SDXC Blue Series UHS-I 800X 32GB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lexar SDXC Blue Series UHS-I 800X 32GB
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235265905.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228579237.jpg?ts=1
Lexar Lexar SDXC Blue Series UHS-I 800X 32GB SDXC Blue Series UHS-I 800X 32GB SDXC Blue Series UHS-I 800X 32GB Lexar SDXC Blue Series UHS-I 800x 32GB V30 (1)
  • 00843367125814
4
  • 16.89 20.97 EUR 4
    4
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Lexar SDXC Blue Series UHS-I 800x 32GB V3016.89, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Ontworpen voor DSLR, HD-camcorders of 3D-machines, deze kaarten maken het opnemen en overdragen van foto's en video's in 1080p full-HD, 3...18.62, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Fotodevakman.nl Fotodevakman.nl
      9.162067455345063 (14)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze Lexar SD 800x Professional SD kaarten zijn geschikt voor gebruik in spiegelreflexcameras (DSLR), compact cameras en Full HD / 3D cam...20.93, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Cameraland.nl Cameraland.nl
      8.752979280393737 (178)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De 32 GB High-Performance 800x UHS-I SDHC-geheugenkaart (BLUE Series) van Lexar heeft een opslagcapaciteit van 32GB en profiteert van de ...20.97, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Transcend 128GB micro SDXC Class 10 UHS-I U3 V30 A1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136896122.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155157968.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237276820.jpg?ts=1
      Transcend Transcend 128GB micro SDXC Class 10 UHS-I U3 V30 A1 128GB micro SDXC Class 10 UHS-I U3 V30 A1 128GB micro SDXC Class 10 UHS-I U3 V30 A1 Transcend microSDXC 300S 128GB Class 10 UHS-I U3 V30 A1 (3)
      Transcend 128GB micro SDXC Class 10 UHS-I U3 V30 A1
      • 00760557841142
      • TS128GUSD300S
      • 3486388
      2
    • Transcend 256GB CFast 2.0 SATA 3 SLC Mode (R 510 W 370 MB/s)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133137086.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102922705.jpg?ts=1
      Transcend Transcend 256GB CFast 2.0 SATA 3 SLC Mode (R 510 W 370 MB/s) 256GB CFast 2.0 SATA 3 SLC Mode (R 510 W 370 MB/s) 256GB CFast 2.0 SATA 3 SLC Mode (R 510 W 370 MB/s) Lees-/schrijfsnelheden tot 510MB/370MB per seconde Hoge opslagcapaciteiten variërend van 128GB tot 256GB Vervaardigd met hoogwaardige MLC NAND-flashchips Ingebouwde Error Correcting Code (ECC) om overdrachtsfouten te detecteren en te corrigeren Perfect voor professionele cinematografie in Full HD- en 4K-video-opnames met hoge resolutie (1)
      Transcend 256GB CFast 2.0 SATA 3 SLC Mode (R 510 W 370 MB/s)
      • 00760557830153
      • 852109
      • TS256GCFX650
      2
    • Lexar CFast 2.0 Professional 3500x 256GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206168425.jpg?ts=1
      Lexar Lexar CFast 2.0 Professional 3500x 256GB CFast 2.0 Professional 3500x 256GB CFast 2.0 Professional 3500x 256GB Lexar Professional CFast 3500x - Uiterst snelle CF kaartjes Compact Flash memory voor professioneel gebruik Heb je een echt snelle compact flash kaart nodig? De Lexar Professional CF geheugenkaartjes zijn geschikt voor de veeleisende gebruiker. Ideaal voor geavanceerde cameras en het maken van Full HD, 3D of 4K video opnamen. Profiteer van hoge snelheden tot 540MB/s, niet alleen tijdens het fotograferen of filmen maar ook tijdesn het uploaden van je bestanden. Image Rescue software Per ongelu... (1)
      Lexar CFast 2.0 Professional 3500x 256GB
      • 00650590195961
      • 00843367109272
      • 05057103020621
      • LC256CRBEU3500
      3
    • Philips 32 GB SDHC CLASS 10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/72248448.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107541394.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182573570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118690623.jpg?ts=1
      Philips Philips 32 GB SDHC CLASS 10 32 GB SDHC CLASS 10 32 GB SDHC CLASS 10 SDHC kaart- Deze Philips Class 10 geheugenkaart heeft een opslagcapaciteit van32 GB en een schrijfsnelheid van min 10 MB/sec. De geheugenkaart wordt veel gebruikt in bijvoorbeeld HD-videocamera's en fotocamera's.SD kaart van PhilipsDeze SD kaart van 32 GB kun je in allerlei apparaten gebruiken, maar is met name geschikt voor digitale video- en fotocamera's. Zo kun jij heel eenvoudig jouw mooiste beelden opslaan.Geheugenkaart geschikt voor SDHC slotsLet goed op of jouw apparatuur een SDHC- of ... (1)
      Philips 32 GB SDHC CLASS 10
      • 08712581629458
      • FM32SD45B/10
      • 286669
      2
    • min
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 15.97
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 15.97
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 15.97
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 20.93
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 15.97
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 20.93
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 20.93
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 16.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 16.49
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 16.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 16.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 16.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 16.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 16.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 16.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 16.49
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 16.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 16.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 16.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 16.49
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 18.62
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 16.49
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 16.89
    • partner@vergelijk.nl