x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Fujifilm 64GB Micro SDXC kaart High Professional Class 10 UHS-I

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Fujifilm 64GB Micro SDXC kaart High Professional Class 10 UHS-I
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Fujifilm 64GB Micro SDXC kaart High Professional Class 10 UHS-I
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Fujifilm 64GB Micro SDXC kaart High Professional Class 10 UHS-I
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99502839.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99275226.jpg?ts=1
Fujifilm Fujifilm 64GB Micro SDXC kaart High Professional Class 10 UHS-I 64GB Micro SDXC kaart High Professional Class 10 UHS-I 64GB Micro SDXC kaart High Professional Class 10 UHS-I De Fuji micro SDXC 64 GB High Performance Class 10 is een professionele microSDXC-geheugenkaart met 64 GB opslagcapaciteit inclusief adapter. (1)
  • 04260071478153
1
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 64 GB
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 12 g
  • 32.99 32.99 EUR 1
    1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.331289102930242 (637)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Fuji micro SDXC 64 GB High Performance Class 10 is een professionele microSDXC-geheugenkaart met 64 GB opslagcapaciteit inclusief adap...32.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lexar SDXC Professional UHS-I 1066x 1TB V30
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228512194.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230139142.jpg?ts=1
      Lexar Lexar SDXC Professional UHS-I 1066x 1TB V30 SDXC Professional UHS-I 1066x 1TB V30 SDXC Professional UHS-I 1066x 1TB V30 De Lexar 1TB SDXC Pro UHS-I U3 V30 1066x geheugenkaart heeft high-speed eigenschappen, wat zeer geschikt is voor het vastleggen van hoge kwaliteit foto- en videobestanden. Met de kaart kun je multimediabestanden vastleggen, afspelen en overbrengen, inclusief 1080p Full HD-, 3D- en 4K-video's. De leessnelheid is maximaal 1066x (160 MB/s). UHS-I-technologie De geheugenkaart maakt gebruik van UHS-I-technologie (UHS-snelheidsklasse 3 of U3) om overdracht op hoge snelheid te bereiken. Als snelheid... (2)
      Lexar SDXC Professional UHS-I 1066x 1TB V30
      • 00843367127849
      2
    • Sony XQD Memory Card G 32GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133119371.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102605397.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144039401.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121357536.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121357537.jpg?ts=1
      Sony Sony XQD Memory Card G 32GB XQD Memory Card G 32GB XQD Memory Card G 32GB De supersnelle Sony 32GB XQD kaart schrijft maar liefst 440MB/s weg en hierdoor perfect te gebruiken met een high-end spiegelreflexcamera of videocamera om 4K ultra HD video's en hoge resolutie foto's vast leggen. (1)
      Sony XQD Memory Card G 32GB
      • 03355830060869
      • QDG32E-R
      2
    • HoodMan Steel 128GB CFexpress Type B 1700MB/s geheugenkaart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169742997.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169843871.jpg?ts=1
      HoodMan HoodMan Steel 128GB CFexpress Type B 1700MB/s geheugenkaart Steel 128GB CFexpress Type B 1700MB/s geheugenkaart Steel 128GB CFexpress Type B 1700MB/s geheugenkaart De Hoodman Steel 128GB CFexpress 1700MB/s geheugenkaart is met een leessnelheid van 1700MB/s en een schrijfsnelheid van 1400MB/s gericht op top prestaties. De kaart maakt vloeiende, RAW 4K video-opnames mogelijk met constante, low-latency prestaties. (1)
      HoodMan Steel 128GB CFexpress Type B 1700MB/s geheugenkaart
      • 00017932335612
      • 00017932335353
      3
    • Transcend 512GB JetDrive Lite 330 - Apple uitbreidingskaart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226506237.jpg?ts=1
      Transcend Transcend 512GB JetDrive Lite 330 - Apple uitbreidingskaart 512GB JetDrive Lite 330 - Apple uitbreidingskaart 512GB JetDrive Lite 330 - Apple uitbreidingskaart Met de Transcend 512GB JetDrive Lite 330 breid je het geheugen van je MacBook uit. De JetDrive Lite kaarten zijn een snelle en gemakkelijke manier om meer opslagruimte te creëren. (1)
      Transcend 512GB JetDrive Lite 330 - Apple uitbreidingskaart
      • 00760557856245
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 32.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 32.99
    • partner@vergelijk.nl