x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vesten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lerros vest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vest categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Lerros sweatvest
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131552874.jpg
      Lerros Lerros sweatvest sweatvest sweatvest Materiaalsamenstelling: 80% katoen, 20% polyester (1)
      Lerros sweatvest
      • 04045243292993
      1
      most_sold
      73.94 EUR
    • Lerros sweatvest
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131553230.jpg
      Lerros Lerros sweatvest sweatvest sweatvest Materiaalsamenstelling: 80% katoen, 20% polyester (1)
      Lerros sweatvest
      • 04045243926003
      1
      73.94 EUR
    • Lerros sweatvest
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137505671.jpg
      Lerros Lerros sweatvest sweatvest sweatvest Materiaalsamenstelling: 41% modal, 27% katoen, 27% polyester, 5% Elastan (1)
      Lerros sweatvest
      • 04045243367196
      • 04045243367202
      1
      93.94 EUR
    • Lerros sweatvest
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141089935.jpg
      Lerros Lerros sweatvest sweatvest sweatvest Materiaalsamenstelling: 80% katoen, 20% polyester (1)
      Lerros sweatvest
      • 04045243292955
      1
      73.94 EUR
    • Lerros sweatvest
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131550560.jpg
      Lerros Lerros sweatvest sweatvest sweatvest Materiaalsamenstelling: 80% katoen, 20% polyester (1)
      Lerros sweatvest
      • 04045243292962
      1
      73.94 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lerros DEFAULT
        • lerros
      • Petrol industries DEFAULT
        • petrol_industries
      • Miss Etam DEFAULT
        • miss_etam
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Merk (brand):
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Adidas (adidas)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Khujo (khujo)
      • Naketano (naketano)
      • Nike (nike)
      • Object (object)
      • 81hours Studio (81hours_studio)
      • !Solid (_solid)
      • Aaiko (aaiko)
      • About You (about_you)
      • Ajc (ajc)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Almgwand (almgwand)
      • Almsach (almsach)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Angel of Style (angel_of_style)
      • Aniston (aniston)
      • Anna field (anna_field)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arizona (arizona)
      • Artigiano (artigiano)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Babista (babista)
      • Babyface (babyface)
      • Bampidano (bampidano)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Basler (basler)
      • Bench (bench)
      • Bergans (bergans)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Bloom (bloom)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bomont (bomont)
      • Bondi (bondi)
      • Boohoo (boohoo)
      • Born To Be Famous (born_to_be_famous)
      • Boss Business (boss_business)
      • Boston Park (boston_park)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buffalo (buffalo)
      • C&A (c_a)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carbone (carbone)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chaos And Order (chaos_and_order)
      • Cheer (cheer)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CKS (cks)
      • Claire Woman (claire_woman)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Coast (coast)
      • Colmar (colmar)
      • Colors for life (colors_for_life)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Country line (country_line)
      • Craft (craft)
      • Cream (cream)
      • Creamie (creamie)
      • Culture (culture)
      • Dainese (dainese)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Desigual (desigual)
      • Desires (desires)
      • DIDI (didi)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Enjoy (enjoy)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Falke (falke)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flashlights (flashlights)
      • Frank walder (frank_walder)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • Frogbox (frogbox)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • FTC Cashmere (ftc_cashmere)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • G.i.g.a. dx (g_i_g_a_dx)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Grace (grace)
      • Greystone (greystone)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Hammerschmid (hammerschmid)
      • HEINE (heine)
      • Hermann Lange (hermann_lange)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Herschel (herschel)
      • Hollister (hollister)
      • Hom (hom)
      • Homebase (homebase)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isar-trachten (isar_trachten)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jake Fischer (jake_fischer)
      • Jako (jako)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Jette (jette)
      • Joe browns (joe_browns)
      • Jollein (jollein)
      • Jordan (jordan)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kate Moss (kate_moss)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kiddo (kiddo)
      • Kidscase (kidscase)
      • Kidz-Art (kidz_art)
      • Killtec (killtec)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klingel (klingel)
      • Klitzeklein (klitzeklein)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Koeka (koeka)
      • Krüger Madl (kru_ger_madl)
      • Kultivate (kultivate)
      • La Ligna (la_ligna)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Laurèl (laure_l)
      • Lcee (lcee)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lief (lief)
      • Like Flo (like_flo)
      • LMTD (lmtd)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Nature (love_nature)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Man'S World (man_s_world)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Mat fashion (mat_fashion)
      • Mavi (mavi)
      • Mayoral (mayoral)
      • Mazine (mazine)
      • Mbym (mbym)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Me & My Monkey (me_my_monkey)
      • Men Plus (men_plus)
      • Michaelis (michaelis)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minimum (minimum)
      • Minkpink (minkpink)
      • Minymo® (minymo_)
      • Miss etam (miss_etam)
      • Monari (monari)
      • MONDKINI (mondkini)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moscow (moscow)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neun Monate (neun_monate)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New Look (new_look)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • No-excess (no_excess)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • NOP (nop)
      • Noppies (noppies)
      • North 56 4 (north_56_4)
      • North sails (north_sails)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • Oneill (oneill)
      • Only (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Orange stars (orange_stars)
      • Original penguin (original_penguin)
      • Os-trachten (os_trachten)
      • OTTO (otto)
      • OUI (oui)
      • Panther (panther)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pme (pme)
      • Polarino (polarino)
      • PONT NEUF (pont_neuf)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Promiss (promiss)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R-Neal (r_neal)
      • Rabe (rabe)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Re.draft (re_draft)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Rhode island (rhode_island)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rumbl (rumbl)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sara Lindholm (sara_lindholm)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch Rbelle (scotch_rbelle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • Sheego (sheego)
      • Sheegotit (sheegotit)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • STACCATO (staccato)
      • Stedman (stedman)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steinbock (steinbock)
      • Steps (steps)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Strenesse (strenesse)
      • Studio (studio)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Superrebel (superrebel)
      • Talkabout (talkabout)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Top secret (top_secret)
      • Triangle (triangle)
      • Trigema (trigema)
      • Trueprodigy (trueprodigy)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Turi Landhaus (turi_landhaus)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance active (vivance_active)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wiesnkönig (wiesnko_nig)
      • William lockie (william_lockie)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yesta (yesta)
      • Yoek (yoek)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zusss (zusss)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €80 (medium)
      • €80 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Getailleerd (getailleerd)
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Kwartmouw (kwartmouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
      • Mouwloos (mouwloos)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Stretch (stretch)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl