x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Primus Mimer Gaskoker 2022 Campingbranders

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Primus Mimer Gaskoker 2022 Campingbranders
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Primus Mimer Gaskoker 2022 Campingbranders
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Primus Mimer Gaskoker 2022 Campingbranders
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227709664.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159879999.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230807255.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230807254.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230807253.jpg?ts=1
Primus Primus Mimer Gaskoker 2022 Campingbranders Mimer Gaskoker 2022 Campingbranders Mimer Gaskoker 2022 Campingbranders Belangrijkste informatie: Type: Minikoker; Type: Eén-vlams koker; Brandstof type: Gas; Aantal bekken: 4; Vermogen (Watt): 2800; Prestatie: Brandtijd (uur): 1,16 (230 g gaspatroon); Kooktijd (min): 2:30; Kooktijd ll (min): 3:40; Afmetingen: Gewicht: 227 g; Maat (L x B x H): 12,5 x 12,5 x 5,5 (1)
  • 07330033224320
  • 224394
3
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Zilver, Goud, Roze
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Heren, Dames
  • Technische details
    • Eenvoudig opbergen: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.195 kg
    • Hoogte: 8.2 cm
  • 29.49 34.98 EUR 3
    3
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Kleine, voordelige koker voor ventielgaspatronen. Met 2800 watt verwarmt hij goed in en biedt hij een robuuste constructie voor je outdoo...29.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Primus Koker Mimer29.49, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Bikester.nl Bikester.nl
      4.25 (4)
      Belangrijkste informatie: Type: Minikoker; Type: Eén-vlams koker; Brandstof type: Gas; Aantal bekken: 4; Vermogen (Watt): 2800; Prestatie...34.98, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • MSR WindBurner Sauce Pot (Maat One Size)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186016624.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178281128.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205981123.jpg?ts=1
      MSR MSR WindBurner Sauce Pot (Maat One Size) WindBurner Sauce Pot (Maat One Size) WindBurner Sauce Pot (Maat One Size) Bestel Reis Gasstel MSR Windburner Sauce Pot Multi online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk MSR bij Etrias. (1)
      MSR WindBurner Sauce Pot (Maat One Size)
      • 00040818134931
      2
      deal
    • Trangia 27-9 HA ALU /UL ALU Stormkoker 2022 Gasfornuizen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150878281.jpg?ts=1
      Trangia Trangia 27-9 HA ALU /UL ALU Stormkoker 2022 Gasfornuizen 27-9 HA ALU /UL ALU Stormkoker 2022 Gasfornuizen 27-9 HA ALU /UL ALU Stormkoker 2022 Gasfornuizen Belangrijkste informatie: Type: Panverwarmer; Type: Eén-vlams koker; Brandstof type: Gas; Geschikte brandstoffen: Butan, propaan; Verbruik: Brandstof: Gas; Materiaal: hard geanodiseerd aluminium; Afmetingen: Gewicht: 755 g (1)
      Trangia 27-9 HA ALU /UL ALU Stormkoker 2022 Gasfornuizen
      • 07315081672798
      1
      deal
    • MSR Replacement Beker MSR WindBurner 1.8L Accessory Pot Blue
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205232175.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211568106.jpg?ts=1
      MSR MSR Replacement Beker MSR WindBurner 1.8L Accessory Pot Blue Replacement Beker MSR WindBurner 1.8L Accessory Pot Blue Replacement Beker MSR WindBurner 1.8L Accessory Pot Blue Bestel Replacement Beker MSR WindBurner 1.8L Accessory Pot Blue online. Bekijk alle Glazen van het merk MSR bij Etrias. (1)
      MSR Replacement Beker MSR WindBurner 1.8L Accessory Pot Blue
      • 00040818058015
      • 230604
      4
      deal
    • MSR Alpine Tool Fork vork (Maat One Size, Grijs)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212406573.jpg?ts=1
      MSR MSR Alpine Tool Fork vork (Maat One Size, Grijs) Alpine Tool Fork vork (Maat One Size, Grijs) Alpine Tool Fork vork (Maat One Size, Grijs) Vork uit edelstaal met gereedschap voor MSR branders met vloeibare brandstof (1)
      MSR Alpine Tool Fork vork (Maat One Size, Grijs)
      • 00040818095225
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 40.45
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 34.37
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 34.37
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 34.37
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 32.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 32.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 31.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 31.98
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 31.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 31.98
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 32.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 32.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 32.98
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 32.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 28.48
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 28.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 28.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.48
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 29.98
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 31.37
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 31.37
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 31.37
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 31.37
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 29.49
    • partner@vergelijk.nl