x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration Headset

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration Headset
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration Headset
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration Headset
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103959814.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107392360.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107392361.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103959812.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107392363.jpg?ts=1
Trust Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration Headset GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration Headset GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration Headset Trust GXT 345 Creon | 7.1 Vibration Gaming Headset | Wit (1)
  • 08713439220544
  • 22054
  • 5133182
2
  • Technische details
    • Verbinding: Bedraad
    • Audiosysteem: Surround
    • Audiokanalen: 7.1
    • Lengte snoer: 2 m
    • Bedoeld voor: PC/gaming
    • Plug-en-play: Ja
  • Poorten & interfaces
    • Apparaat connectiviteit: USB
  • Platform
    • Platform: PC
    • Platform: PC
  • Design
    • Positie speakers hoofdtelefoon: Over-ear
    • Kleur: Multi, Zwart, Wit
    • Materiaal: Kunstleer, Synthetisch
    • Wearing style: Hoofdband
  • Geluid
    • Positie volumeknop: Snoer
    • Ruisonderdrukking: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 363 g
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
  • Hoofdtelefoon
    • Gevoeligheid koptelefoon: 118 dB
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Nee
    • Usb-poort: Ja
  • 37.49 79.99 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Trust GXT 345 Creon | 7.1 Vibration Gaming Headset | Wit37.49, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Nedgame.nl Nedgame.nl
      7.2 (1)
      - Virtueel 7.1-surroundgeluid voor een realistische geluidsweergave - Krachtige luidsprekers van 40 mm met actieve bastrillingstechnologi...
      68.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • DON ONE - GH401 RGB Gaming Headset - Virtual Surround Sound 7.1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200183109.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237818603.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237818601.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237818600.jpg?ts=1
      DON ONE DON ONE - GH401 RGB Gaming Headset - Virtual Surround Sound 7.1 - GH401 RGB Gaming Headset - Virtual Surround Sound 7.1 - GH401 RGB Gaming Headset - Virtual Surround Sound 7.1 5711336030689 (1)
      DON ONE - GH401 RGB Gaming Headset - Virtual Surround Sound 7.1
      • 05711336030689
      • 5711336030689
      2
      deal
    • Logitech G533 Wireless
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140703607.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150477542.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147894742.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96049965.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96049973.jpg?ts=1
      Logitech Logitech G533 Wireless G533 Wireless G533 Wireless (4)
      Logitech G533 Wireless
      • 05099206069800
      • 981-000634
      • LTG533
      • 3914869
      1
      deal
    • Nacon 700HS Ultralight Wireless Gaming Headset Artic Camo PS4/PS5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249643745.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249644228.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249644229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249644231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249644232.jpg?ts=1
      Nacon Nacon 700HS Ultralight Wireless Gaming Headset Artic Camo PS4/PS5 700HS Ultralight Wireless Gaming Headset Artic Camo PS4/PS5 700HS Ultralight Wireless Gaming Headset Artic Camo PS4/PS5 Audioprecisie De RIG 700HS levert geluid zoals de ontwerpers het hebben bedoeld. Zeer gevoelige 40mm-drivers met baspijpen zorgen voor een helder, krachtig geluid met een stevige bas en uitgesproken middentonen voor heldere en gedetailleerde hoge frequenties. Winnen voelde nog nooit zo goed Een van de lichtste headsets voor gaming op de markt. De modulaire constructie van de RIG 700HS is duurzaam en licht, waardoor je moeiteloos urenlang kunt gamen. De oorschelpen, die zijn gemaakt van twee materialen, isoleren het omgevingsgeluid en bieden tegelijkertijd comfort. Kies wat je hoort Kies nooit tussen te hard en te stil. Met de audiobedieningsdraaiknop van de RIG 700HS vind je de perfecte balans tussen gamen en chatten, zodat je hem meteen aan je speelstijl kunt aanpassen. Houd je aandacht op de plek waar het belangrijk is - in de game. (1)
      Nacon 700HS Ultralight Wireless Gaming Headset Artic Camo PS4/PS5
      • 03665962002713
      • RIG700HS ARCTIC CAMO
      2
      deal
    • SteelSeries Arctis 1 Draadloze Gaming Headset Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146611246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150556614.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158145671.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237404774.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120224562.jpg?ts=1
      SteelSeries SteelSeries Arctis 1 Draadloze Gaming Headset Zwart Arctis 1 Draadloze Gaming Headset Zwart Arctis 1 Draadloze Gaming Headset Zwart SteelSeries Arctis 1 wireless - Zwart - PC & Switch (Lite) & PS5 (1)
      SteelSeries Arctis 1 Draadloze Gaming Headset Zwart
      • 05707119039321
      • 6528025
      • 5707119039321
      • 61512
      3
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 36.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 36.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 45.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 45.94
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 45.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 45.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 45.94
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 28.87
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 28.87
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 28.87
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 28.87
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 28.87
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 28.87
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 28.87
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 28.87
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 28.87
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 28.87
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 28.87
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 28.87
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 28.87
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 28.87
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 28.87
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 28.87
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 28.87
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 28.87
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 36.40
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 27.79
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 27.79
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 37.49
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 37.49
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 37.49
    • partner@vergelijk.nl