x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Trust GXT 323 Carus Bedrade Gaming Headset

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Trust GXT 323 Carus Bedrade Gaming Headset
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Trust GXT 323 Carus Bedrade Gaming Headset
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Trust GXT 323 Carus Bedrade Gaming Headset
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228597776.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236901480.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208004986.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202640998.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237740101.jpg?ts=1
Trust Trust GXT 323 Carus Bedrade Gaming Headset GXT 323 Carus Bedrade Gaming Headset GXT 323 Carus Bedrade Gaming Headset Met de Trust gaming headset GXT323 Carus kun je urenlang achter elkaar doorgaan. De headset heeft naast hoogwaardig geluid met een diepe bas een verstelbare hoofdband, zachte oorkussens, een flexibele microfoon en eenvoudige bediening op de oorschelp.En dankzij de 3,5 mm jack plug kun je de headset gebruiken voor je PlayStation 4 en 5, Xbox Series X en S en je Nintendo Switch. Houd je hoofd koel Kijk goed naar de situatie, hoor wat je teamgenoten hebben te zeggen en maak de winnende beslissing. Met de Trust GXT323 Carus hoor je precies wat belangrijk is, terwijl anderen jouw commandos horen. De grote, comfortabele oorkussens zijn gemaakt van een ademend materiaal wat jou een koel hoofd helpt te bewaren, zelfs tijdens de meest intense gamesessies. Hoor het donderen De Trust Carus maakt gebruik van 50mm-grote drivers waardoor je alles hoort wat er in je game gebeurt. Geluid van hoge kwaliteit met een bulderende bas; dat is waarom de Carus jou een streep voor geeft tijdens he (1)
  • 08713439236521
  • 23652
5
deal
  • Design
    • Kleur: Zwart, Rood
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.354 kg
  • Platform
    • Platform: PC
  • 24.99 39.99 EUR 5
    5
    • BCC BCC
      8.711917721639029 (4696)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Trust gaming headset GXT323 Carus kun je urenlang achter elkaar doorgaan. De headset heeft naast hoogwaardig geluid met een diepe ...
      24.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Comfortabele oorkussens met plaatgaasstructuur voor lange, intensieve gamesessies Verstelbare hoofdband en flexibele microfoon Volumerege...24.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Trust GXT323 Carus V2 - Gaming headset 3,5MM - Zwart26.40, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.857790020089912 (1050)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bij de Trust GXT 323 Carus Bedrade Gaming Headset gaat de aandacht uit naar draagcomfort. De grote, zachte oorkussens en hoofdband voelen...39.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Levix.nl Levix.nl
      9.125 (12)
      Houd je hoofd koel Kijk goed naar de situatie, hoor wat je teamgenoten hebben te zeggen en maak de winnende beslissing. Met de Trust GXT ...39.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Sennheiser EPOS ADAPT 135T USB-C II
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213363481.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237778573.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220910849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225698500.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237778571.jpg?ts=1
      Sennheiser Sennheiser EPOS ADAPT 135T USB-C II EPOS ADAPT 135T USB-C II EPOS ADAPT 135T USB-C II Met een eigentijdse look en draaibare arm die discreet in de hoofdband vouwt Met grote on-ear kunstleer of foam oorkussens voor geluidsdemping Met opties van 3,5 mm jack, USB-A of USB-C Stijlvol ontwerp voor werk of onderweg Geniet van flexibele apparaatconnectiviteit (1)
      Sennheiser EPOS ADAPT 135T USB-C II
      • 05714708007050
      2
    • Sennheiser EPOS IMPACT D 30 Phone - EU
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210818470.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237895051.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237895052.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237895050.jpg?ts=1
      Sennheiser Sennheiser EPOS IMPACT D 30 Phone - EU EPOS IMPACT D 30 Phone - EU EPOS IMPACT D 30 Phone - EU Sennheiser EPOS IMPACT D 30 Phone - EU (1)
      Sennheiser EPOS IMPACT D 30 Phone - EU
      • 05714708007913
      2
    • Turtle Beach Ear Force XP400
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183872724.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164822174.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115765525.jpg?ts=1
      Turtle Beach Turtle Beach Ear Force XP400 Ear Force XP400 Ear Force XP400 Turtle Beach Ear Force XP400 - Wireless 5.1 Virtueel Surround Gaming Headset - Zwart - Xbox 360/PS3 (1)
      Turtle Beach Ear Force XP400
      • 00731855022779
      • 00731855022762
      • TBS-2277-01
      2
    • Trust GXT 344 Creon Gaming Headset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134525334.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223664479.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197748636.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140599548.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140599552.jpg?ts=1
      Trust Trust GXT 344 Creon Gaming Headset GXT 344 Creon Gaming Headset GXT 344 Creon Gaming Headset De GXT 344 is een comfortabele over-ear game-headset met een inklapbare microfoon en krachtig geluid. De headset heeft een kabel van 2 meter voor gebruik met pc en en een kabel van 1 meter voor gebruik met consoles. Dankzij de... (1)
      Trust GXT 344 Creon Gaming Headset
      • 08713439220537
      • 22053
      • 4897023
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 30.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 31.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 28.02
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 28.02
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 28.02
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.02
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 28.06
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 28.06
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 28.06
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 28.06
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 28.06
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 28.25
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 28.25
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 28.25
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 28.25
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 28.25
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 28.25
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 28.25
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 25.74
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 25.74
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.74
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.74
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 25.74
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 25.74
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.74
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 25.30
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 25.29
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 25.29
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 25.29
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 24.97
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 24.97
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 24.97
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 24.97
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 24.97
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 22.75
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 22.75
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.75
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.75
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 22.75
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.75
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 22.75
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 22.53
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 22.53
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 22.53
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 22.53
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 22.53
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 22.53
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.53
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 22.39
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 22.39
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 22.39
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 22.39
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 22.39
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 22.39
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 22.39
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 22.42
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 22.42
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 22.42
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 22.42
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 22.41
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 22.37
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 22.37
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 22.35
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 22.35
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 22.28
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 20.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 20.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 20.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 20.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 20.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 20.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 20.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 20.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 26.40
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 24.99
    • partner@vergelijk.nl