x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Logitech Wireless Headset Dual H820e Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Logitech Wireless Headset Dual H820e Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Logitech Wireless Headset Dual H820e Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Logitech Wireless Headset Dual H820e Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137722640.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165526357.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165526356.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133146773.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167480713.jpg?ts=1
Logitech Logitech Wireless Headset Dual H820e Zwart Wireless Headset Dual H820e Zwart Wireless Headset Dual H820e Zwart Comfort en gemak in een draadloze headsetTijdens lange telefonische vergaderingen even opstaan of een kop koffie halen. Dat kan met de Logitech H820e Wireless Headset. Deze headset biedt meer vrijheid om bijvoorbeeld aantekeningen te maken op een whiteboard of naar een stil kantoor te lopen voor meer privacy. De H820e is voorzien van geluidsonderdrukkende technologie en ontworpen voor comfort en gemak met een gewatteerde hoofdband en zachte, vervangbare oordopjes.Meer vrijheid, draadloosDe Lo... (1)
  • 05054629327739
  • 05054484454960
  • 05099206041639
  • 04056324560252
  • 05054533454965
  • 05052916713074
  • 05053866323412
  • 04054842255537
  • 981-000517
2
  • Technische details
    • Verbinding: Draadloos
    • Audiokanalen: 2.0
  • Platform
    • Platform: PC
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 145.77 157.50 EUR 2
    2
    • visunext visunext
      6.92 (1)
      Comfort en gemak in een draadloze headsetTijdens lange telefonische vergaderingen even opstaan of een kop koffie halen. Dat kan met de Lo...145.77, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Logitech - Wireless Headset H820e157.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bigben Interactive Bedrade Stereo Gaming Headset V1 Zwart & Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205888613.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199341229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233420440.jpg?ts=1
      Bigben Interactive Bigben Interactive Bedrade Stereo Gaming Headset V1 Zwart & Groen Bedrade Stereo Gaming Headset V1 Zwart & Groen Bedrade Stereo Gaming Headset V1 Zwart & Groen De Bigben Bedrade Stereo Gaming Headset V1 Zwart & Groen is een gaming headset voor de beginnende gamer. Je koppelt deze headset aan iedere console of pc met een 3,5 millimeter audio aansluiting. Met de lange kabel van 1,2 meter heb je voldoende bewegingsruimte om op te springen na een goal in FIFA. Ook zorgt het dichte ontwerp van de oorschelpen ervoor dat je minder omgevingsgeluid hoort. Stel het volume van je game bij door het wiel op de kabel te bedienen. Zo pas je het geluid tijdens het ... (1)
      Bigben Interactive Bedrade Stereo Gaming Headset V1 Zwart & Groen
      • 03665962006353
      • XBXHEADSETV1
      2
    • Qware Gaming Headset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140598848.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127722865.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230202988.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208020327.jpg?ts=1
      Qware Qware Gaming Headset Gaming Headset Gaming Headset Met de Qware PS4 Headset blijf je tijdens het gamen altijd in contact met je teamgenoten en vrienden. Je verbindt de headset met je PS4-controller door middel van een 3.5mm-jack en vervolgens kun je aan de slag gaan. De headset beschikt over een lichte en verstelbare microfoonarm met een volume mute-knop. Zo plaats je de microfoon eenvoudig op een door jou gewenste plaats en stop je de opname op het moment dat jij dat wilt. Verder beschikt de Qware PS4 Headset over een noise cancelling filter... (1)
      Qware Gaming Headset
      • 08718657551302
      • 5151997
      • PS4-5021
      1
    • Plantronics VOYAGER 4220 USB-C
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137696782.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146363418.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164827766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152630028.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237340954.jpg?ts=1
      Plantronics Plantronics VOYAGER 4220 USB-C VOYAGER 4220 USB-C VOYAGER 4220 USB-C POLY VOYAGER 4220 USB-C (1)
      Plantronics VOYAGER 4220 USB-C
      • 05704174329435
      • 00017229164468
      • 00017229164444
      • W125743269
      • 211996-02
      • 211996-102
      2
    • TaoTronics TT-BH041 Bluetooth Headset with AI Noise Cancceling Technologie
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205878206.jpg?ts=1
      TaoTronics TaoTronics TT-BH041 Bluetooth Headset with AI Noise Cancceling Technologie TT-BH041 Bluetooth Headset with AI Noise Cancceling Technologie TT-BH041 Bluetooth Headset with AI Noise Cancceling Technologie TaoTronics TT-BH041 Bluetooth Headset with AI Noise Cancceling Technologie (1)
      TaoTronics TT-BH041 Bluetooth Headset with AI Noise Cancceling Technologie
      • 06972103467032
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 158.44
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 158.44
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 158.44
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 158.44
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 158.44
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 158.44
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 158.44
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 158.44
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 158.44
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 158.44
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 158.44
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 158.44
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 158.44
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 158.44
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 152.07
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 151.17
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 151.17
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 151.17
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 157.94
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 152.07
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 152.07
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 152.07
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 157.94
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 152.07
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 152.07
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 152.07
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 157.94
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 152.07
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 152.07
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 152.07
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 152.07
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 152.07
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 152.07
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 152.07
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 152.07
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 152.63
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 152.63
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 152.07
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 152.07
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 150.71
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 150.71
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 150.71
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 150.71
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 150.71
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 150.71
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 150.71
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 150.71
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 150.71
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 150.71
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 150.71
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 150.71
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 150.71
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 150.71
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 150.71
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 150.71
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 150.71
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 150.71
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 150.71
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 150.71
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 150.71
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 149.98
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 147.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 145.77
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 145.77
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 145.77
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 145.77
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 145.77
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 145.77
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 145.77
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 144.47
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 144.47
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 144.47
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 144.47
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 144.47
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 144.47
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 144.47
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 144.47
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 144.47
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 144.47
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 156.10
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 144.47
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 149.94
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 144.47
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 144.47
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 149.94
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 144.47
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 144.47
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 146.37
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 150.94
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 146.37
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 146.37
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 146.37
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 153.94
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 146.37
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 146.59
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 146.59
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 150.94
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 146.37
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 146.37
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 150.94
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 146.37
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 150.94
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 150.94
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 150.94
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 150.94
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 150.94
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 149.94
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 145.77
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 149.94
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 145.77
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 145.77
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 145.77
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 145.77
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 145.77
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 145.77
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 145.77
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 145.77
    • partner@vergelijk.nl