x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er headsets verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Logilink headset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in headset categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Logilink HS0019
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236993472.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236993473.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236993475.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99356817.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236993471.jpg?ts=1
      Logilink Logilink HS0019 HS0019 HS0019 LogiLink HS0019 hoofdtelefoon (1)
      Logilink HS0019
      • 04052792002775
      • 04014619334612
      • HS0019
      2
      19.99 EUR
    • Logilink HS0029
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236993508.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236993506.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236993509.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236993507.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160958281.jpg?ts=1
      Logilink Logilink HS0029 HS0029 HS0029 LogiLink hoofdtelefoons 20-20000 Hz, mic, 3.5mm, 1.4m (1)
      Logilink HS0029
      • 04052792013870
      • HS0029
      1
      17.89 EUR
    • Logilink HS0033
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205972519.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237002365.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237002367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237002373.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237002370.jpg?ts=1
      Logilink Logilink HS0033 HS0033 HS0033 LogiLink HS0033 Stereofonisch Hoofdband Zwart, Rood hoofdtelefoon (1)
      Logilink HS0033
      • 04052792029253
      • HS0033
      1
      18.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Surround DEFAULT
        • surround
      • Ruisonderdrukking DEFAULT
        • ruisonderdrukking
      • Jabra DEFAULT
        • jabra
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • HyperX DEFAULT
        • hyperx
    • Merk (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Trust (trust)
      • Corsair (corsair)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • HyperX (hyperx)
      • Razer (razer)
      • 4Gamers (4gamers)
      • 24hShop (24hshop)
      • Acer (acer)
      • Afterglow (afterglow)
      • AfterShokz (aftershokz)
      • AOC (aoc)
      • Arctic (arctic)
      • Ardistel (ardistel)
      • Astro (astro)
      • Astro Gaming (astro_gaming)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • AVerMedia (avermedia)
      • B-Move (b_move)
      • BasicXL (basicxl)
      • Beyerdynamic (beyerdynamic)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Blue Microphones (blue_microphones)
      • Blueway (blueway)
      • Brauch (brauch)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • CoolBox (coolbox)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair Microsystems (corsair_microsystems)
      • Cougar (cougar)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Cstore (cstore)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Dell (dell)
      • Deltaco (deltaco)
      • Denver (denver)
      • Dolphix (dolphix)
      • DON ONE (don_one)
      • E-blue (e_blue)
      • Edifier (edifier)
      • Elgato (elgato)
      • Eminent (eminent)
      • Epos (epos)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Ewent (ewent)
      • FOURZE (fourze)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Gioteck (gioteck)
      • Gn Audio (gn_audio)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hori (hori)
      • HP (hp)
      • HTC (htc)
      • IPEGA (ipega)
      • ISY (isy)
      • Jabra (jabra)
      • JBL (jbl)
      • JLab (jlab)
      • JVC (jvc)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KMD (kmd)
      • Konix (konix)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • LucidSound (lucidsound)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Microsoft (microsoft)
      • Midland (midland)
      • MOJO (mojo)
      • MSI (msi)
      • MW (mw)
      • Nacon (nacon)
      • Nacon Gaming (nacon_gaming)
      • Natec (natec)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Nuwa (nuwa)
      • ORB (orb)
      • Ozone (ozone)
      • Patriot (patriot)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • PDP (pdp)
      • Piranha (piranha)
      • Plantronics (plantronics)
      • Poly (poly)
      • Power A (power_a)
      • PowerA (powera)
      • Puolenkuun Pelit (puolenkuun_pelit)
      • Questcontrol (questcontrol)
      • Qware (qware)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Roccat (roccat)
      • RX (rx)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sans marque (sans_marque)
      • SBOX (sbox)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Snakebyte (snakebyte)
      • Snom (snom)
      • Sony (sony)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • SPC (spc)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spirit (spirit)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Stealth (stealth)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Sumvision (sumvision)
      • Surefire (surefire)
      • TaoTronics (taotronics)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thrustmaster (thrustmaster)
      • Tracer (tracer)
      • Tritton (tritton)
      • Under Control (under_control)
      • URage (urage)
      • White Shark (white_shark)
      • X2 (x2)
      • Xlc (xlc)
      • Xqisit (xqisit)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Yealink (yealink)
    • Prijs (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 50 (price_2)
      • € 50 - € 100 (price_3)
      • ≥ € 100 (price_4)
    • Type verbinding (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Draadloos (draadloos)
    • Kenmerken (gaming_headset_kenmerken):
      • Ruisonderdrukking (ruisonderdrukking)
      • Afneembare microfoon (afneembare_microfoon)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Buigbare microfoon (buigbare_microfoon)
      • Mute knop (mute_knop)
    • Draagwijze (positie_speakers_hoofdtelefoon):
      • Over-ear (over_ear)
      • On-ear (on_ear)
      • In-ear (in_ear)
    • Audiosysteem (audiosysteem):
      • Stereo (stereo)
      • Surround (surround)
      • Mono (mono)
    • Audiokanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 5.1 (5_1)
      • 7.0 (7_0)
      • 7.1 (7_1)
    • Geschikt voor platform (platform):
      • PlayStation 4 (playstation_4)
      • Xbox One (xbox_one)
      • PC (pc)
      • Nintendo Switch (nintendo_switch)
      • PlayStation 3 (playstation_3)
      • Xbox 360 (xbox_360)
      • Android (android)
      • iOS (ios)
      • Linux (linux)
      • Mac (mac)
      • Nintendo Wii (nintendo_wii)
      • Nintendo Wii U (nintendo_wii_u)
      • Windows (windows)
    • Verbindingstechnologie (apparaat_connectiviteit):
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
      • USB (usb)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • 2.5 mm jack (2_5_mm_jack)
      • 5 GHz (5_ghz)
      • Toslink (toslink)
    • Snoerlengte (lengte_snoer):
      • < 1,3 m (lengte_snoer_1)
      • 1,3 m - 1,9 m (lengte_snoer_2)
      • 1,9 m - 2 m (lengte_snoer_3)
      • ≥ 2 m (lengte_snoer_4)
    • Positie volumeknop (positie_volumeknop):
      • Oorschelp (oorschelp)
      • Snoer (snoer)
      • Versterker (versterker)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Print (print)
      • Creme (creme)
      • Zilver (zilver)
    • Varianten (group):
      • AFTERGLOW LVL1 (afterglow_lvl1)
      • AFTERGLOW LVL3 (afterglow_lvl3)
      • ASTRO Gaming A50 (astro_gaming_a50)
      • Asus Rog Strix (asus_rog_strix)
      • Blue Microphones Yeti (blue_microphones_yeti)
      • Corsair Void (corsair_void)
      • Creative Labs Sound Blaster (creative_labs_sound_blaster)
      • Hama uRage (hama_urage)
      • HP 772 (hp_772)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HyperX Cloud (hyperx_cloud)
      • Jabra Biz 2300 (jabra_biz_2300)
      • Jabra Biz 2400 (jabra_biz_2400)
      • Jabra Evolve 20 (jabra_evolve_20)
      • Jabra Evolve 30 (jabra_evolve_30)
      • Jabra Evolve 40 (jabra_evolve_40)
      • Jabra Evolve 65 (jabra_evolve_65)
      • Jabra Evolve 75 (jabra_evolve_75)
      • Jabra Evolve 80 (jabra_evolve_80)
      • Microsoft LifeChat (microsoft_lifechat)
      • Plantronics Blackwire (plantronics_blackwire)
      • Plantronics Savi (plantronics_savi)
      • Razer Thresher (razer_thresher)
      • Sennheiser G4ME ONE (sennheiser_g4me_one)
      • Sennheiser G4ME ZERO (sennheiser_g4me_zero)
      • Sennheiser MB (sennheiser_mb)
      • Steelseries Arctis (steelseries_arctis)
      • Tritton Kunai (tritton_kunai)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Turtle Beach Ear Force (turtle_beach_ear_force)
      • Turtle Beach Ear Force Recon (turtle_beach_ear_force_recon)
      • Turtle Beach Ear Force Stealth (turtle_beach_ear_force_stealth)
      • Turtle Beach Elite (turtle_beach_elite)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl