x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Jabra Evolve 80 UC Stereo Bedrade Office Headset

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Jabra Evolve 80 UC Stereo Bedrade Office Headset
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Jabra Evolve 80 UC Stereo Bedrade Office Headset
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Jabra Evolve 80 UC Stereo Bedrade Office Headset
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182758866.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225706110.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223839944.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210023588.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237004675.jpg?ts=1
Jabra Jabra Evolve 80 UC Stereo Bedrade Office Headset Evolve 80 UC Stereo Bedrade Office Headset Evolve 80 UC Stereo Bedrade Office Headset Hang uren aan de telefoon met je klanten met de Jabra Evolve 80 UC Stereo Office Headset. Met de 3,5 mm jack en usb connector koppel je de headset aan elke smartphone, tablet of pc. Dankzij het comfortable design draag je de headset zonder pijn te krijgen aan je oren. Ondertussen mute je collega's voor de klant met de ruisonderdrukkende microfoon. Zodra je de telefoon opneemt licht er een rood lampje op, zo laat je jouw collega's weten dat je in gesprek bent. (1)
  • 00706487015123
  • 05706991017106
  • 05706991017137
  • 04056203041964
  • 14401-11
  • 7899-829-209
5
  • Technische details
    • Verbinding: Bedraad
    • Audiokanalen: 2.0
  • Platform
    • Platform: PC
  • Special features
    • Gaming headset kenmerken: Ruisonderdrukking
  • Design
    • Kleur: Zwart, Beige, Zilver
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Geluid
    • Ruisonderdrukking: Ja
  • 259.96 279.00 EUR 5
    5
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Verbeterde productiviteit en minder afleiding: de actieve ruisonderdrukkingsfunctie verblindt storende achtergrondgeluiden voor scherp w...259.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • visunext visunext
      6.92 (1)
      Jabra Evolve 80De Evolve 80 schermt hinderlijke achtergrondgeluiden af met superieure actieve en passieve ruisonderdrukkingstechnologieën...263.17, 1-2mnd (offer_sdt_2_months)
      1
    • Dectdirect.nl Dectdirect.nl
      De Jabra EVOLVE 80 UC Stereo is een professionele headset die ontworpen is om concentratie en gesprekken te verbeteren.265.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Paradigit.nl Paradigit.nl
      Voor betere gesprekkenJabra EVOLVE 80 is ontworpen om uw concentratie en gesprekken te optimaliseren met actieve geluidsonderdrukkingstec...267.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891432021899005 (1046)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Hang uren aan de telefoon met je klanten met de Jabra Evolve 80 UC Stereo Office Headset. Met de 3,5 mm jack en usb connector koppel je d...279.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Piranha PS4 HEADSET HP90 7.1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206857016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237548288.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237548283.jpg?ts=1
      Piranha Piranha PS4 HEADSET HP90 7.1 PS4 HEADSET HP90 7.1 PS4 HEADSET HP90 7.1 (1)
      Piranha PS4 HEADSET HP90 7.1
      • 04897076691777
      1
    • Sennheiser MB Pro 1 ML Bluetooth
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182591651.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146362997.jpg?ts=1
      Sennheiser Sennheiser MB Pro 1 ML Bluetooth MB Pro 1 ML Bluetooth MB Pro 1 ML Bluetooth Voor gebruik met Microsoft Lync en Skype for Business (softphone en mobile device), superieure geluidskwaliteit en draagcomfort. (1)
      Sennheiser MB Pro 1 ML Bluetooth
      • 00615104250659
      1
    • Epos IMPACT SC 662
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229934984.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219054213.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237707291.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237707292.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210106672.jpg?ts=1
      Epos Epos IMPACT SC 662 IMPACT SC 662 IMPACT SC 662 Sennheiser IMPACT SC 662 (1)
      Epos IMPACT SC 662
      • 05714708003588
      • 1000557
      2
    • Razer Barracuda X Wireless Gaming Headset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200429158.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237752391.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218381578.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208603330.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210102012.jpg?ts=1
      Razer Razer Barracuda X Wireless Gaming Headset Barracuda X Wireless Gaming Headset Barracuda X Wireless Gaming Headset Met de Razer Barracuda X Wireless Gaming Headset voor pc, PS4, PS5 en Nintendo Switch geef je tactische instructies aan je online vrienden. Je verbindt de headset draadloos met je pc, PlayStation 4 en 5 en Nintendo Switch, waarmee je meer bewegingsvrijheid hebt tijdens het gamen dan met een bedrade koptelefoon. Koppel de headset via de draadloze usb ontvanger aan je console en ga direct met de koptelefoon aan de slag. Praat met je team via de microfoon met ruisonderdrukking. Zo ben je duideli... (1)
      Razer Barracuda X Wireless Gaming Headset
      • 08886419378884
      • RZ04-03800100-R3M1
      5
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 224.79
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 224.79
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 224.79
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 224.79
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 224.79
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 224.79
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 224.79
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 224.79
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 224.79
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 249.50
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 249.50
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 249.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 249.50
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 249.50
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 249.50
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 249.50
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 250.49
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 252.58
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 252.58
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 252.58
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 252.58
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 252.58
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 252.58
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 252.58
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 252.58
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 252.58
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 252.58
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 252.58
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 252.58
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 252.58
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 252.58
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 256.25
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 256.25
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 256.25
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 244.11
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 242.93
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 241.75
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 240.58
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 239.41
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 238.25
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 237.10
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 235.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 234.80
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 233.66
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 232.53
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 231.41
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 230.30
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 229.18
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 228.07
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 228.07
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 228.07
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 228.07
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 228.07
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 247.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 247.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 258.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 258.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 258.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 258.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 258.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 262.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 257.85
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 256.15
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 254.25
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 258.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 252.24
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 257.44
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 257.62
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 258.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 251.44
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 258.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 258.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 263.17
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 253.54
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 259.74
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 263.17
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 263.17
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 263.17
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 263.17
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 263.17
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 263.17
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 263.17
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 264.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 263.17
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 263.17
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 254.84
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 258.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 258.95
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 258.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 258.95
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 258.95
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 258.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 258.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 258.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 258.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 258.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 258.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 258.95
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 258.95
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 263.17
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 263.17
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 263.17
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 263.17
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 264.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 263.17
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 263.17
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 262.95
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 262.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 262.95
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 262.95
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 262.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 262.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 262.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 262.95
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 262.95
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 262.12
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 262.02
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 262.02
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 262.02
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 258.95
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 260.42
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 260.42
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 259.96
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 259.96
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 259.96
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 259.96
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 259.96
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 259.96
    • partner@vergelijk.nl