x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Jabra Evolve 40 Mono 3.5mm Jack Headset only

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Jabra Evolve 40 Mono 3.5mm Jack Headset only
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Jabra Evolve 40 Mono 3.5mm Jack Headset only
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Jabra Evolve 40 Mono 3.5mm Jack Headset only
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225707640.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210023630.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237040406.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221944453.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200385052.jpg?ts=1
Jabra Jabra Evolve 40 Mono 3.5mm Jack Headset only Evolve 40 Mono 3.5mm Jack Headset only Evolve 40 Mono 3.5mm Jack Headset only Heeft u alleen de Jabra EVOLVE 40 Mono met de 3,5 mm-aansluiting nodig, dan kunt u die afzonderlijk bestellen. (1)
  • 05706991017113
  • 14401-09
2
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 44.00 45.00 EUR 2
    2
    • Dectdirect.nl Dectdirect.nl
      Heeft u alleen de Jabra EVOLVE 40 Mono met de 3,5 mm-aansluiting nodig, dan kunt u die afzonderlijk bestellen.44.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Optimale concentratie door passieve ruisonderdrukking: verbergt hoogfrequente geluiden zoals menselijke stemmen en optimaliseert zo de sa...45.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bigben Interactive Bedrade Stereo Gaming Headset V1 Zwart & Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205888613.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199341229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233420440.jpg?ts=1
      Bigben Interactive Bigben Interactive Bedrade Stereo Gaming Headset V1 Zwart & Groen Bedrade Stereo Gaming Headset V1 Zwart & Groen Bedrade Stereo Gaming Headset V1 Zwart & Groen De Bigben Bedrade Stereo Gaming Headset V1 Zwart & Groen is een gaming headset voor de beginnende gamer. Je koppelt deze headset aan iedere console of pc met een 3,5 millimeter audio aansluiting. Met de lange kabel van 1,2 meter heb je voldoende bewegingsruimte om op te springen na een goal in FIFA. Ook zorgt het dichte ontwerp van de oorschelpen ervoor dat je minder omgevingsgeluid hoort. Stel het volume van je game bij door het wiel op de kabel te bedienen. Zo pas je het geluid tijdens het ... (1)
      Bigben Interactive Bedrade Stereo Gaming Headset V1 Zwart & Groen
      • 03665962006353
      • XBXHEADSETV1
      2
    • Qware Gaming Headset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140598848.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127722865.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230202988.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208020327.jpg?ts=1
      Qware Qware Gaming Headset Gaming Headset Gaming Headset Met de Qware PS4 Headset blijf je tijdens het gamen altijd in contact met je teamgenoten en vrienden. Je verbindt de headset met je PS4-controller door middel van een 3.5mm-jack en vervolgens kun je aan de slag gaan. De headset beschikt over een lichte en verstelbare microfoonarm met een volume mute-knop. Zo plaats je de microfoon eenvoudig op een door jou gewenste plaats en stop je de opname op het moment dat jij dat wilt. Verder beschikt de Qware PS4 Headset over een noise cancelling filter... (1)
      Qware Gaming Headset
      • 08718657551302
      • 5151997
      • PS4-5021
      1
    • Plantronics VOYAGER 4220 USB-C
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137696782.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146363418.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164827766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152630028.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237340954.jpg?ts=1
      Plantronics Plantronics VOYAGER 4220 USB-C VOYAGER 4220 USB-C VOYAGER 4220 USB-C POLY VOYAGER 4220 USB-C (1)
      Plantronics VOYAGER 4220 USB-C
      • 05704174329435
      • 00017229164468
      • 00017229164444
      • W125743269
      • 211996-02
      • 211996-102
      2
    • Poly Blackwire 3315 USB-C
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172330605.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178958001.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152358022.jpg?ts=1
      Poly Poly Blackwire 3315 USB-C Blackwire 3315 USB-C Blackwire 3315 USB-C POLY Blackwire 3315 USB-C (1)
      Poly Blackwire 3315 USB-C
      • 00017229167728
      • 213937-01
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 44.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 44.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 44.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 44.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 44.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 44.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 43.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 43.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 44.00
    • partner@vergelijk.nl