x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gembird MHS-402

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gembird MHS-402
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gembird MHS-402
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gembird MHS-402
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217255443.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115764553.jpg?ts=1
Gembird Gembird MHS-402 MHS-402 MHS-402 Gembird Stereo headset voor muziek, games en Skype (1)
  • 08716309077231
  • MHS-402
  • MHS 402
2
  • Technische details
    • Verbinding: Bedraad
    • Audiokanalen: 2.0
  • Platform
    • Platform: PC
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
  • 12.75 15.74 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Gembird Stereo headset voor muziek, games en Skype12.75, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Kristalhelder geluid. Geïntegreerde volumeregelaar. Draaibare en verstelbare microfoon. 3,5 mm jack15.74, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Epos IMPACT SC 662
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229934984.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219054213.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237707291.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237707292.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210106672.jpg?ts=1
      Epos Epos IMPACT SC 662 IMPACT SC 662 IMPACT SC 662 Sennheiser IMPACT SC 662 (1)
      Epos IMPACT SC 662
      • 05714708003588
      • 1000557
      2
    • MSI HS01 Headset Stand
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165185453.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237466553.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237466555.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237466557.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237466556.jpg?ts=1
      MSI MSI HS01 Headset Stand HS01 Headset Stand HS01 Headset Stand Msi HS01 houder voor gaming-hoofdtelefoon Met kabelbeheer Solide design, metaal, antislip onderkant Houder voor mobiele telefoon (1)
      MSI HS01 Headset Stand
      • 04719072680497
      • E22-GA60010-CLA
      • 4719072680497
      2
    • Patriot Viper V380 - Gaming Headset -Virtual 7.1 Surround Sound - PC Gaming - ENC Microphone - Full Spectrum RGB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190280190.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225723235.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199944259.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209869249.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199944287.jpg?ts=1
      Patriot Patriot Viper V380 - Gaming Headset -Virtual 7.1 Surround Sound - PC Gaming - ENC Microphone - Full Spectrum RGB Viper V380 - Gaming Headset -Virtual 7.1 Surround Sound - PC Gaming - ENC Microphone - Full Spectrum RGB Viper V380 - Gaming Headset -Virtual 7.1 Surround Sound - PC Gaming - ENC Microphone - Full Spectrum RGB 7.1 Virtual Surround Sound met Hi-Fi 53mm Neodymium drivers Ergonomisch gesloten oorontwerp voor passieve ruisonderdrukking en handige geluidsregelaars op het oor Omnidirectionele, afneembare milieu-ruisonderdrukking (ENC) microfoon Aanpasbare RGB-verlichting met volledig spectrum met Viper-software USB-interface met duurzame gevlochten 2,1m kabe (1)
      Patriot Viper V380 - Gaming Headset -Virtual 7.1 Surround Sound - PC Gaming - ENC Microphone - Full Spectrum RGB
      • 00814914026373
      • V380
      2
    • Epos ADAPT 135T USB-C II
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213363481.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237778573.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220910849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225698500.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237778571.jpg?ts=1
      Epos Epos ADAPT 135T USB-C II ADAPT 135T USB-C II ADAPT 135T USB-C II Met een eigentijdse look en draaibare arm die discreet in de hoofdband vouwt Met grote on-ear kunstleer of foam oorkussens voor geluidsdemping Met opties van 3,5 mm jack, USB-A of USB-C Stijlvol ontwerp voor werk of onderweg Geniet van flexibele apparaatconnectiviteit (1)
      Epos ADAPT 135T USB-C II
      • 05714708007050
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 12.75
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 12.75
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 12.75
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 12.75
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 12.75
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 12.75
    • partner@vergelijk.nl