x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er games verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mario Kart 8 game

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in game categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Nintendo Mario Kart 8
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124871054.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171275563.jpg
      Nintendo Nintendo Mario Kart 8 Mario Kart 8 Mario Kart 8 Mario Kart 8 introduceert antizwaartekracht op de baan. In dit spel kun je tegen muren op en ondersteboven racen op heuse driedimensionaal ontworpen circuits. Je zult ook kunnen genieten van bekende (1)
      Nintendo Mario Kart 8
      • 00045496333140
      • 1276285
      1
      68.94 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • FIFA 21 DEFAULT
        • fifa_21
      • Call of Duty: Modern Warfare DEFAULT
        • call_of_duty_modern_warfare
      • Red Dead Redemption 2 DEFAULT
        • red_dead_redemption_2
      • Geschikt voor kinderen DEFAULT
        • 3_
        • 7_
      • Cyberpunk 2077 DEFAULT
        • cyberpunk_2077
    • Platform (game_platform):
      • Playstation 4 (playstation_4)
      • Xbox One (xbox_one)
      • Nintendo Switch (nintendo_switch)
      • PC (pc)
      • Playstation 5 (playstation_5)
      • Nintendo 3DS (nintendo_3ds)
      • PlayStation VR (playstation_vr)
    • Productfamilie (family):
      • Assassin's Creed (assassin_s_creed)
      • Battlefield (battlefield)
      • FIFA (fifa)
      • Formule 1 (formule_1)
      • Gran Turismo (gran_turismo)
      • Just Cause (just_cause)
      • Just Dance (just_dance)
      • Mario Kart (mario_kart)
      • NBA (nba)
      • The Sims (the_sims)
    • Populaire games (group):
      • FIFA 21 (fifa_21)
      • Ace Combat 7: Skies Unknown (ace_combat_7_skies_unknown)
      • Age of Wonders: Planetfall (age_of_wonders_planetfall)
      • Animal Crossing: New Horizons (animal_crossing_new_horizons)
      • Anthem (anthem)
      • ARMS (arms)
      • Assassin's Creed (assassin_s_creed)
      • Assassin's Creed 2 (assassin_s_creed_2)
      • Assassin's Creed 3 (assassin_s_creed_3)
      • Assassin's Creed: Brotherhood (assassin_s_creed_brotherhood)
      • Assassin's Creed: Chronicles (assassin_s_creed_chronicles)
      • Assassin's Creed IV: Black Flag (assassin_s_creed_iv_black_flag)
      • Assassin's Creed: Odyssey (assassin_s_creed_odyssey)
      • Assassin's Creed: Origins (assassin_s_creed_origins)
      • Assassin's Creed: Revelations (assassin_s_creed_revelations)
      • Assassin's Creed: Rogue (assassin_s_creed_rogue)
      • Assassin's Creed: Syndicate (assassin_s_creed_syndicate)
      • Assassin's Creed: The Ezio Collection (assassin_s_creed_the_ezio_collection)
      • Assassin's Creed: Unity (assassin_s_creed_unity)
      • Assassin's Creed: Valhalla (assassin_s_creed_valhalla)
      • Batman 2: DC Superheroes (batman_2_dc_superheroes)
      • Batman 3: Beyond Gotham (batman_3_beyond_gotham)
      • Batman: The Telltale Series (batman_the_telltale_series)
      • Battlefield 1 (battlefield_1)
      • Battlefield 3 (battlefield_3)
      • Battlefield 4 (battlefield_4)
      • Battlefield 5 (battlefield_5)
      • Battlefield: Bad Company (battlefield_bad_company)
      • Battlefield: Bad Company 2 (battlefield_bad_company_2)
      • Battlefield Hardline (battlefield_hardline)
      • Bloodstained: Ritual of the Night (bloodstained_ritual_of_the_night)
      • Borderlands 3 (borderlands_3)
      • Call of Duty: Advanced Warfare (call_of_duty_advanced_warfare)
      • Call of Duty: Black Ops II (call_of_duty_black_ops_ii)
      • Call of Duty: Black Ops III (call_of_duty_black_ops_iii)
      • Call of Duty Black Ops IIII (call_of_duty_black_ops_iiii)
      • Call of Duty: Infinite Warfare (call_of_duty_infinite_warfare)
      • Call of Duty: Modern Warfare (call_of_duty_modern_warfare)
      • Captain Toad: Tresure Tracker (captain_toad_tresure_tracker)
      • Catherine: Full Body (catherine_full_body)
      • City: Undercover (city_undercover)
      • Contra: Rogue Corps (contra_rogue_corps)
      • Control (control)
      • Cooking Mama: Cookstar (cooking_mama_cookstar)
      • Crackdown 3 (crackdown_3)
      • Crash Bandicoot 4: It's About Time (crash_bandicoot_4_it_s_about_time)
      • Crash Bandicoot - N. Sane Trilogy (crash_bandicoot_n_sane_trilogy)
      • Crash Team Racing Nitro-Fueled (crash_team_racing_nitro_fueled)
      • Cyberpunk 2077 (cyberpunk_2077)
      • Darksiders 2 (darksiders_2)
      • Darksiders 3 (darksiders_3)
      • Days Gone (days_gone)
      • Death Stranding (death_stranding)
      • Desperados III (desperados_iii)
      • Detroit: Become Human (detroit_become_human)
      • Devil May Cry 5 (devil_may_cry_5)
      • DOOM (doom)
      • Doom 4 (doom_4)
      • Doom Eternal (doom_eternal)
      • Doom VFR (doom_vfr)
      • Dreams (dreams)
      • F1 2019 (f1_2019)
      • F1 2020 (f1_2020)
      • Fallout 4 (fallout_4)
      • Fallout 76 (fallout_76)
      • Far Cry 4 (far_cry_4)
      • Far Cry 5 (far_cry_5)
      • Far Cry 6 (far_cry_6)
      • Far Cry New Dawn (far_cry_new_dawn)
      • Far Cry Primal (far_cry_primal)
      • Farming Simulator 20 (farming_simulator_20)
      • FIFA 15 (fifa_15)
      • FIFA 17 (fifa_17)
      • FIFA 18 (fifa_18)
      • FIFA 19 (fifa_19)
      • FIFA 20 (fifa_20)
      • Final Fantasy VII - Remake (final_fantasy_vii_remake)
      • Final Fantasy VIII (final_fantasy_viii)
      • Final Fantasy XIV: Shadowbringers (final_fantasy_xiv_shadowbringers)
      • Final Fantasy XV (final_fantasy_xv)
      • Fire Emblem Warriors (fire_emblem_warriors)
      • Fist of the North Star: Lost Paradise (fist_of_the_north_star_lost_paradise)
      • Forza Horizon 4 (forza_horizon_4)
      • Forza Motorsport 7 (forza_motorsport_7)
      • Ghost of Tsushima (ghost_of_tsushima)
      • God of War (god_of_war)
      • Gran Turismo Sport (gran_turismo_sport)
      • Gravel (gravel)
      • GTA V (gta_v)
      • Harry Potter: 1-7 Collection (harry_potter_1_7_collection)
      • Harvest Moon: Mad Dash (harvest_moon_mad_dash)
      • Hello Neighbor (hello_neighbor)
      • Hitman 3 (hitman_3)
      • Hyrule Warriors: Age of Calamity (hyrule_warriors_age_of_calamity)
      • Hyrule Warriors: Legends (hyrule_warriors_legends)
      • Hyrule Warrios: Definitive Edition (hyrule_warrios_definitive_edition)
      • Jumanji: The Video Game (jumanji_the_video_game)
      • Jump Force (jump_force)
      • Just Cause 3 (just_cause_3)
      • Just Cause 4 (just_cause_4)
      • Just Dance 2017 (just_dance_2017)
      • Just Dance 2018 (just_dance_2018)
      • Just Dance 2019 (just_dance_2019)
      • Just Dance 2020 (just_dance_2020)
      • Just Dance 2021 (just_dance_2021)
      • Kingdom Come: Deliverance (kingdom_come_deliverance)
      • Kingdom Hearts 3 (kingdom_hearts_3)
      • Kingdom Hearts III (kingdom_hearts_iii)
      • Kirby (kirby)
      • Kirby Star Allies (kirby_star_allies)
      • Legend of Zelda: Tri Force Heroes (legend_of_zelda_tri_force_heroes)
      • Lego Jurassic World (lego_jurassic_world)
      • Lego: Marvel Avengers (lego_marvel_avengers)
      • Lego: The Incredibles (lego_the_incredibles)
      • Lego Worlds (lego_worlds)
      • Life is Strange 2 (life_is_strange_2)
      • Luigi's Mansion 3 (luigi_s_mansion_3)
      • Mafia 3 (mafia_3)
      • Mario Kart (mario_kart)
      • Mario Kart 8 (mario_kart_8)
      • Mario Kart 8 Deluxe (mario_kart_8_deluxe)
      • Mario Kart Live (mario_kart_live)
      • Mario Party (mario_party)
      • Mario+Rabbids Kingdom Battle (mario_rabbids_kingdom_battle)
      • Mario Tennis Aces (mario_tennis_aces)
      • Marvel's Avengers (marvel_s_avengers)
      • Marvel's Spider-Man (marvel_s_spider_man)
      • Marvel Super Heroes (marvel_super_heroes)
      • Marvel Super Heroes 2 (marvel_super_heroes_2)
      • Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order (marvel_ultimate_alliance_3_the_black_order)
      • MediEvil (medievil)
      • Mega Man 11 (mega_man_11)
      • Megaman: Legacy Collection (megaman_legacy_collection)
      • Megaman: Legacy Collection 2 (megaman_legacy_collection_2)
      • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (metal_gear_solid_v_the_phantom_pain)
      • Metal Gear Survive (metal_gear_survive)
      • Metro Exodus (metro_exodus)
      • Minecraft Dungeons (minecraft_dungeons)
      • Mortal Kombat 11 (mortal_kombat_11)
      • MotoGP 20 (motogp_20)
      • NBA 2K18 (nba_2k18)
      • NBA 2K19 (nba_2k19)
      • NBA 2K20 (nba_2k20)
      • NBA 2K21 (nba_2k21)
      • Need for Speed Heat (need_for_speed_heat)
      • Need For Speed Payback (need_for_speed_payback)
      • New Super Mario Bros. (new_super_mario_bros_)
      • New Super Mario Bros. 2 (new_super_mario_bros_2)
      • New Super Mario Bros.U (new_super_mario_bros_u)
      • NHL 20 (nhl_20)
      • NHL 21 (nhl_21)
      • Ninjago Movie Videogame (ninjago_movie_videogame)
      • Ninjago Nindroids (ninjago_nindroids)
      • Nintendo Labo (nintendo_labo)
      • Nioh 2 (nioh_2)
      • No Ni Kuni II: Revenant Kingdom (no_ni_kuni_ii_revenant_kingdom)
      • Ori and the Will of the Wisps (ori_and_the_will_of_the_wisps)
      • Overcooked! 2 (overcooked_2)
      • Overwatch (overwatch)
      • Paper Mario: The Origami King (paper_mario_the_origami_king)
      • PGA Tour 2K21 (pga_tour_2k21)
      • Pillars of Eternity II: Deadfire (pillars_of_eternity_ii_deadfire)
      • Pokemon Sun (pokemon_sun)
      • Pokemon Y (pokemon_y)
      • Pokkén Tournament DX (pokke_n_tournament_dx)
      • Pokémon: Let's Go Eevee (poke_mon_let_s_go_eevee)
      • Pokémon: Let's Go Pikachu (poke_mon_let_s_go_pikachu)
      • Pokémon Moon (poke_mon_moon)
      • Pokémon Omega Ruby (poke_mon_omega_ruby)
      • Pokémon Shield (poke_mon_shield)
      • Pokémon Sword (poke_mon_sword)
      • Pokémon Ultra Sun (poke_mon_ultra_sun)
      • Pro Evolution Soccer 2019 (pro_evolution_soccer_2019)
      • Rage 2 (rage_2)
      • Rayman Origins (rayman_origins)
      • Red Dead Redemption 2 (red_dead_redemption_2)
      • Resident Evil 3 Nemesis (resident_evil_3_nemesis)
      • Resident Evil 7 (resident_evil_7)
      • Ring Fit Adventure (ring_fit_adventure)
      • Scribblenauts Showdown (scribblenauts_showdown)
      • Sekiro: Shadows Die Twice (sekiro_shadows_die_twice)
      • Shadow of the Tomb Raider (shadow_of_the_tomb_raider)
      • Splatoon 2 (splatoon_2)
      • Spyro Reignited Trilogy (spyro_reignited_trilogy)
      • Star Wars: Battlefront (star_wars_battlefront)
      • Star Wars: Battlefront II (star_wars_battlefront_ii)
      • Star Wars Jedi: Fallen Order (star_wars_jedi_fallen_order)
      • Star Wars: Squadrons (star_wars_squadrons)
      • Star Wars: The Force Awakens (star_wars_the_force_awakens)
      • Starlink: Battle for Atlas (starlink_battle_for_atlas)
      • State of Decay 2 (state_of_decay_2)
      • Super Mario 3D All Stars (super_mario_3d_all_stars)
      • Super Mario 3D World + Bowser's Fury (super_mario_3d_world_bowser_s_fury)
      • Super Mario Maker (super_mario_maker)
      • Super Mario Maker 2 (super_mario_maker_2)
      • Super Mario Odyssey (super_mario_odyssey)
      • Super Mario Party (super_mario_party)
      • Super Smash Bros Brawl (super_smash_bros_brawl)
      • Super Smash Bros. Utimate (super_smash_bros_utimate)
      • Team Sonic Racing (team_sonic_racing)
      • Tekken 7 (tekken_7)
      • The Crew (the_crew)
      • The Crew 2 (the_crew_2)
      • The Crew Wild Run (the_crew_wild_run)
      • The Division 2 (the_division_2)
      • The Hobbit (the_hobbit)
      • The Last Guardian (the_last_guardian)
      • The Last of Us: Part 2 (the_last_of_us_part_2)
      • The Legend of Zelda: Breath of the Wild (the_legend_of_zelda_breath_of_the_wild)
      • The Legend of Zelda: Link's Awakening (the_legend_of_zelda_link_s_awakening)
      • The Legend of Zelda: Twilight Princess (the_legend_of_zelda_twilight_princess)
      • The Outer Worlds (the_outer_worlds)
      • The Sims 3 (the_sims_3)
      • The Sims 4 (the_sims_4)
      • The Sinking City (the_sinking_city)
      • The Walking Dead: A New Frontier (the_walking_dead_a_new_frontier)
      • The Witcher 3 (the_witcher_3)
      • Titan Quest (titan_quest)
      • Titanfall 2 (titanfall_2)
      • Tokyo Mirage Sessions #FE Encore (tokyo_mirage_sessions_fe_encore)
      • Tom Clancy's Rainbow Six Siege (tom_clancy_s_rainbow_six_siege)
      • Tom Clancy's The Division (tom_clancy_s_the_division)
      • Tom Clancy´s Ghost Recon Breakpoint (tom_clancy_s_ghost_recon_breakpoint)
      • Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 (tony_hawk_s_pro_skater_1_2)
      • Trials Rising (trials_rising)
      • Uncharted: The Lost Legacy (uncharted_the_lost_legacy)
      • V-Rally 4 (v_rally_4)
      • Vampyr (vampyr)
      • Warhammer: Chaosbane (warhammer_chaosbane)
      • Watch Dogs 2 (watch_dogs_2)
      • Watch Dogs Legion (watch_dogs_legion)
      • We Happy Few (we_happy_few)
      • Wolfenstein 2: The New Colossus (wolfenstein_2_the_new_colossus)
      • WRC 6 (wrc_6)
      • WRC 7 (wrc_7)
      • Wreckfest (wreckfest)
      • WWE 2K18 (wwe_2k18)
      • Yakuza Kiwami (yakuza_kiwami)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • €40 - €50 (normal)
      • €50 of meer (high)
    • Genre (game_genre):
      • Actie (actie)
      • Actie / Avontuur (actie_avontuur)
      • Arcade (arcade)
      • Avontuur (avontuur)
      • Dans (dans)
      • Educatief (educatief)
      • Familie (familie)
      • Fantasie (fantasie)
      • Feest (feest)
      • FPS (fps)
      • Horror (horror)
      • Kaartspel (kaartspel)
      • Kinderen (kinderen)
      • MMORPG (mmorpg)
      • Multi (multi)
      • Muziek (muziek)
      • Open wereld (open_wereld)
      • Platform (platform)
      • Puzzel (puzzel)
      • Real Time Strategy (real_time_strategy)
      • RPG (rpg)
      • Shooters (shooters)
      • Simulatie (simulatie)
      • Sport (sport)
      • Strategie (strategie)
      • Survival (survival)
      • TBS (tbs)
      • TPS (tps)
      • TRPG (trpg)
      • Vechten (vechten)
      • Western (western)
    • Leeftijd (PEGI-classificatie) (pegi_classificatie):
      • 3+ (3_)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 10+ (10_)
      • 12+ (12_)
      • 16+ (16_)
      • 18+ (18_)
    • Opties games (opties_games):
      • 4K Support (4k_support)
      • Multiplayer (multiplayer)
      • Online (online)
      • Splitscreen (splitscreen)
      • Virtual Reality (virtual_reality)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl