x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er games verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Assassin's Creed 2 game

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in game categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Ubisoft Assassin's Creed 2 Game of the Year (Essentials)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151231908.jpg
      Ubisoft Ubisoft Assassin's Creed 2 Game of the Year (Essentials) Assassin's Creed 2 Game of the Year (Essentials) Assassin's Creed 2 Game of the Year (Essentials) Doelgroep: fanatieke gamer minimale leeftijd: 18 inhoud leeftijdsindicatie: geweld, Platforms: PlayStation 3, ESRB beoordeling: Mature (1)
      Ubisoft Assassin's Creed 2 Game of the Year (Essentials)
      • 03307215659045
      2
      18.65 EUR
    • Assassin's creed 2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/64558864.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/67884595.jpg
      Assassin's creed Assassin's creed 2 2 2 In Assassin's Creed 2 ga je naar het 15de eeuwse Italie. De hoofdpersoon in dit verhaal is Ezio Auditore di Firenze. Een nieuwe tijd, plaats en hoofdpersoon maar ondertussen gaat de verhaallijn die je kent uit het eerste deel over de strijd tussen de Assassins en de Templars ook verder. Assassins Creed is wederom een sfeervolle game vol emotie en actie. Dit tweede deel draait op een verbeterde engine, dat zie je er aan af. Ook is de game nog afwisselender dan het eerste deel. Je hebt meer wap... (1)
      Assassin's creed 2
      • 03307211666504
      1
      35.00 EUR
    • Ubisoft Assassin's Creed 2 - GOTY Edition - Essentials - PS3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151704205.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115752797.jpg
      Ubisoft Ubisoft Assassin's Creed 2 - GOTY Edition - Essentials - PS3 Assassin's Creed 2 - GOTY Edition - Essentials - PS3 Assassin's Creed 2 - GOTY Edition - Essentials - PS3 In Assassin's Creed 2 Complete Edition speel je als Ezio Auditore di Firenze, een jonge, mystieke edelman ten tijde van de gewelddadige Italiaanse Renaissance. In zijn eentje neemt Ezio het op tegen de machtigste families uit Italie met slechts een doel voor ogen: zijn vermoorde familie wreken. Zijn daden zullen echter een veel Grotere alles omvattende impact hebben mede dankzij het mentorschap van een van de grootste denkers uit die tijd: Leonardo Da Vinci. De complete edition bevat: - De co... (1)
      Ubisoft Assassin's Creed 2 - GOTY Edition - Essentials - PS3
      • 03307215659021
      • 3307217934386
      1
      28.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • FIFA 21 DEFAULT
        • fifa_21
      • Call of Duty: Modern Warfare DEFAULT
        • call_of_duty_modern_warfare
      • Red Dead Redemption 2 DEFAULT
        • red_dead_redemption_2
      • Geschikt voor kinderen DEFAULT
        • 3_
        • 7_
      • Cyberpunk 2077 DEFAULT
        • cyberpunk_2077
    • Platform (game_platform):
      • Playstation 4 (playstation_4)
      • Xbox One (xbox_one)
      • Nintendo Switch (nintendo_switch)
      • Playstation 5 (playstation_5)
      • Nintendo 3DS (nintendo_3ds)
      • PlayStation VR (playstation_vr)
    • Productfamilie (family):
      • Assassin's Creed (assassin_s_creed)
      • Battlefield (battlefield)
      • FIFA (fifa)
      • Formule 1 (formule_1)
      • Gran Turismo (gran_turismo)
      • Just Cause (just_cause)
      • Just Dance (just_dance)
      • Mario Kart (mario_kart)
      • NBA (nba)
      • The Sims (the_sims)
    • Populaire games (group):
      • FIFA 21 (fifa_21)
      • Ace Combat 7: Skies Unknown (ace_combat_7_skies_unknown)
      • Age of Wonders: Planetfall (age_of_wonders_planetfall)
      • Angry Birds: Star Wars (angry_birds_star_wars)
      • Animal Crossing: New Horizons (animal_crossing_new_horizons)
      • Anthem (anthem)
      • ARMS (arms)
      • Assassin's Creed (assassin_s_creed)
      • Assassin's Creed 2 (assassin_s_creed_2)
      • Assassin's Creed 3 (assassin_s_creed_3)
      • Assassin's Creed: Brotherhood (assassin_s_creed_brotherhood)
      • Assassin's Creed: Chronicles (assassin_s_creed_chronicles)
      • Assassin's Creed IV: Black Flag (assassin_s_creed_iv_black_flag)
      • Assassin's Creed: Odyssey (assassin_s_creed_odyssey)
      • Assassin's Creed: Origins (assassin_s_creed_origins)
      • Assassin's Creed: Revelations (assassin_s_creed_revelations)
      • Assassin's Creed: Rogue (assassin_s_creed_rogue)
      • Assassin's Creed: Syndicate (assassin_s_creed_syndicate)
      • Assassin's Creed: The Ezio Collection (assassin_s_creed_the_ezio_collection)
      • Assassin's Creed: Unity (assassin_s_creed_unity)
      • Assassin's Creed: Valhalla (assassin_s_creed_valhalla)
      • Balan Wonderworld (balan_wonderworld)
      • Batman 2: DC Superheroes (batman_2_dc_superheroes)
      • Batman 3: Beyond Gotham (batman_3_beyond_gotham)
      • Batman: The Telltale Series (batman_the_telltale_series)
      • Batman: The Videogame (batman_the_videogame)
      • Battlefield 1 (battlefield_1)
      • Battlefield 3 (battlefield_3)
      • Battlefield 4 (battlefield_4)
      • Battlefield 5 (battlefield_5)
      • Battlefield: Bad Company (battlefield_bad_company)
      • Battlefield: Bad Company 2 (battlefield_bad_company_2)
      • Battlefield Hardline (battlefield_hardline)
      • Bloodstained: Ritual of the Night (bloodstained_ritual_of_the_night)
      • Borderlands 3 (borderlands_3)
      • Call of Duty: Advanced Warfare (call_of_duty_advanced_warfare)
      • Call of Duty: Black Ops Cold War (call_of_duty_black_ops_cold_war)
      • Call of Duty: Black Ops II (call_of_duty_black_ops_ii)
      • Call of Duty: Black Ops III (call_of_duty_black_ops_iii)
      • Call of Duty Black Ops IIII (call_of_duty_black_ops_iiii)
      • Call of Duty: Infinite Warfare (call_of_duty_infinite_warfare)
      • Call of Duty: Modern Warfare (call_of_duty_modern_warfare)
      • Captain Toad: Tresure Tracker (captain_toad_tresure_tracker)
      • Catherine: Full Body (catherine_full_body)
      • City: Undercover (city_undercover)
      • Contra: Rogue Corps (contra_rogue_corps)
      • Control (control)
      • Cooking Mama: Cookstar (cooking_mama_cookstar)
      • Crackdown 3 (crackdown_3)
      • Crash Bandicoot 4: It's About Time (crash_bandicoot_4_it_s_about_time)
      • Crash Bandicoot - N. Sane Trilogy (crash_bandicoot_n_sane_trilogy)
      • Crash Team Racing Nitro-Fueled (crash_team_racing_nitro_fueled)
      • Cyberpunk 2077 (cyberpunk_2077)
      • Dark Souls: Remastered (dark_souls_remastered)
      • Darksiders 2 (darksiders_2)
      • Darksiders 3 (darksiders_3)
      • Days Gone (days_gone)
      • Dead or Alive 6 (dead_or_alive_6)
      • Death Stranding (death_stranding)
      • Deathloop (deathloop)
      • Desperados III (desperados_iii)
      • Detroit: Become Human (detroit_become_human)
      • Devil May Cry 5 (devil_may_cry_5)
      • Dimensions Starter Pack (dimensions_starter_pack)
      • DiRT 5 (dirt_5)
      • DOOM (doom)
      • Doom 4 (doom_4)
      • Doom Eternal (doom_eternal)
      • Doom VFR (doom_vfr)
      • Dreams (dreams)
      • Dynasty Warriors 9 (dynasty_warriors_9)
      • Elsweyr (elsweyr)
      • Everybody's Golf (everybody_s_golf)
      • F1 2018 (f1_2018)
      • F1 2020 (f1_2020)
      • Fallout 3 (fallout_3)
      • Fallout 4 (fallout_4)
      • Fallout 76 (fallout_76)
      • Far Cry 4 (far_cry_4)
      • Far Cry 5 (far_cry_5)
      • Far Cry 6 (far_cry_6)
      • Far Cry New Dawn (far_cry_new_dawn)
      • Far Cry Primal (far_cry_primal)
      • Farming Simulator 17 (farming_simulator_17)
      • Farming Simulator 19 (farming_simulator_19)
      • Farming Simulator 20 (farming_simulator_20)
      • FIFA 14 (fifa_14)
      • FIFA 15 (fifa_15)
      • FIFA 16 (fifa_16)
      • FIFA 17 (fifa_17)
      • FIFA 18 (fifa_18)
      • FIFA 19 (fifa_19)
      • FIFA 20 (fifa_20)
      • Final Fantasy VII - Remake (final_fantasy_vii_remake)
      • Final Fantasy VIII (final_fantasy_viii)
      • Final Fantasy XII: The Zodiac Age (final_fantasy_xii_the_zodiac_age)
      • Final Fantasy XIV: Shadowbringers (final_fantasy_xiv_shadowbringers)
      • Final Fantasy XV (final_fantasy_xv)
      • Fire Emblem Warriors (fire_emblem_warriors)
      • Fist of the North Star: Lost Paradise (fist_of_the_north_star_lost_paradise)
      • Forza Motorsport 7 (forza_motorsport_7)
      • Ghost of Tsushima (ghost_of_tsushima)
      • God of War (god_of_war)
      • Gran Turismo 7 (gran_turismo_7)
      • Gran Turismo Sport (gran_turismo_sport)
      • Gravel (gravel)
      • GTA V (gta_v)
      • Harry Potter: 1-7 Collection (harry_potter_1_7_collection)
      • Harry Potter: Years 5-7 (harry_potter_years_5_7)
      • Harvest Moon (harvest_moon)
      • Harvest Moon: Light of Hope (harvest_moon_light_of_hope)
      • Harvest Moon: Mad Dash (harvest_moon_mad_dash)
      • Harvest Moon: One World (harvest_moon_one_world)
      • Hello Neighbor (hello_neighbor)
      • Hitman 3 (hitman_3)
      • Hyrule Warriors: Age of Calamity (hyrule_warriors_age_of_calamity)
      • Hyrule Warriors: Legends (hyrule_warriors_legends)
      • Hyrule Warrios: Definitive Edition (hyrule_warrios_definitive_edition)
      • Jumanji: The Video Game (jumanji_the_video_game)
      • Jump Force (jump_force)
      • Just Cause 3 (just_cause_3)
      • Just Cause 4 (just_cause_4)
      • Just Dance 2016 (just_dance_2016)
      • Just Dance 2017 (just_dance_2017)
      • Just Dance 2018 (just_dance_2018)
      • Just Dance 2019 (just_dance_2019)
      • Just Dance 2020 (just_dance_2020)
      • Just Dance 2021 (just_dance_2021)
      • Kingdom Come: Deliverance (kingdom_come_deliverance)
      • Kingdom Hearts 3 (kingdom_hearts_3)
      • Kingdom Hearts III (kingdom_hearts_iii)
      • Kirby (kirby)
      • Kirby Star Allies (kirby_star_allies)
      • Legend of Zelda: Tri Force Heroes (legend_of_zelda_tri_force_heroes)
      • Lego Jurassic World (lego_jurassic_world)
      • Lego: Marvel Avengers (lego_marvel_avengers)
      • Lego: The Incredibles (lego_the_incredibles)
      • Lego Worlds (lego_worlds)
      • Life is Strange 2 (life_is_strange_2)
      • Little Nightmares (little_nightmares)
      • Little Nightmares 2 (little_nightmares_2)
      • Luigi's Mansion 3 (luigi_s_mansion_3)
      • Madden NFL 19 (madden_nfl_19)
      • Madden NFL 20 (madden_nfl_20)
      • Madden NFL 21 (madden_nfl_21)
      • Mafia 3 (mafia_3)
      • Mario Kart (mario_kart)
      • Mario Kart 8 (mario_kart_8)
      • Mario Kart 8 Deluxe (mario_kart_8_deluxe)
      • Mario Kart Live (mario_kart_live)
      • Mario Party (mario_party)
      • Mario+Rabbids Kingdom Battle (mario_rabbids_kingdom_battle)
      • Mario Tennis Aces (mario_tennis_aces)
      • Marvel's Avengers (marvel_s_avengers)
      • Marvel's Spider-Man (marvel_s_spider_man)
      • Marvel Super Heroes (marvel_super_heroes)
      • Marvel Super Heroes 2 (marvel_super_heroes_2)
      • Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order (marvel_ultimate_alliance_3_the_black_order)
      • MediEvil (medievil)
      • Mega Man 11 (mega_man_11)
      • Megaman: Legacy Collection (megaman_legacy_collection)
      • Megaman: Legacy Collection 2 (megaman_legacy_collection_2)
      • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (metal_gear_solid_v_the_phantom_pain)
      • Metal Gear Survive (metal_gear_survive)
      • Metro Exodus (metro_exodus)
      • Minecraft Dungeons (minecraft_dungeons)
      • Mortal Kombat 11 (mortal_kombat_11)
      • MotoGP 20 (motogp_20)
      • NBA 2K17 (nba_2k17)
      • NBA 2K18 (nba_2k18)
      • NBA 2K19 (nba_2k19)
      • NBA 2K20 (nba_2k20)
      • NBA 2K21 (nba_2k21)
      • Need for Speed Heat (need_for_speed_heat)
      • Need For Speed Payback (need_for_speed_payback)
      • New Super Mario Bros. (new_super_mario_bros_)
      • New Super Mario Bros. 2 (new_super_mario_bros_2)
      • New Super Mario Bros.U (new_super_mario_bros_u)
      • NHL 18 (nhl_18)
      • NHL 20 (nhl_20)
      • NHL 21 (nhl_21)
      • Ninjago Movie Videogame (ninjago_movie_videogame)
      • Ninjago Nindroids (ninjago_nindroids)
      • Nintendo Labo (nintendo_labo)
      • Nioh 2 (nioh_2)
      • No Ni Kuni II: Revenant Kingdom (no_ni_kuni_ii_revenant_kingdom)
      • Outriders (outriders)
      • Overcooked (overcooked)
      • Overcooked! 2 (overcooked_2)
      • Overwatch (overwatch)
      • Paper Mario: The Origami King (paper_mario_the_origami_king)
      • PGA Tour 2K21 (pga_tour_2k21)
      • Pillars of Eternity II: Deadfire (pillars_of_eternity_ii_deadfire)
      • Pokemon Alpha Sapphire (pokemon_alpha_sapphire)
      • Pokemon Sun (pokemon_sun)
      • Pokemon Y (pokemon_y)
      • Pokkén Tournament DX (pokke_n_tournament_dx)
      • Pokémon: Let's Go Eevee (poke_mon_let_s_go_eevee)
      • Pokémon: Let's Go Pikachu (poke_mon_let_s_go_pikachu)
      • Pokémon Moon (poke_mon_moon)
      • Pokémon Shield (poke_mon_shield)
      • Pokémon Sword (poke_mon_sword)
      • Pro Evolution Soccer 2019 (pro_evolution_soccer_2019)
      • Rage 2 (rage_2)
      • Rayman Origins (rayman_origins)
      • Red Dead Redemption 2 (red_dead_redemption_2)
      • Resident Evil 2 (resident_evil_2)
      • Resident Evil 3 Nemesis (resident_evil_3_nemesis)
      • Resident Evil 7 (resident_evil_7)
      • Returnal (returnal)
      • Ring Fit Adventure (ring_fit_adventure)
      • Rise of the Tomb Raider (rise_of_the_tomb_raider)
      • Rocket League (rocket_league)
      • Rockstar Games GTA (rockstar_games_gta)
      • Scribblenauts Showdown (scribblenauts_showdown)
      • Sekiro: Shadows Die Twice (sekiro_shadows_die_twice)
      • Shadow of the Colossus (shadow_of_the_colossus)
      • Shadow of the Tomb Raider (shadow_of_the_tomb_raider)
      • Shenmue 3 (shenmue_3)
      • Skylanders Imaginators: Starter Pack (skylanders_imaginators_starter_pack)
      • Skylanders Superchargers (skylanders_superchargers)
      • South Park - The Fractured but Whole (south_park_the_fractured_but_whole)
      • Splatoon 2 (splatoon_2)
      • Spyro Reignited Trilogy (spyro_reignited_trilogy)
      • Star Wars: Battlefront (star_wars_battlefront)
      • Star Wars: Battlefront II (star_wars_battlefront_ii)
      • Star Wars III: The Clone Wars (star_wars_iii_the_clone_wars)
      • Star Wars Jedi: Fallen Order (star_wars_jedi_fallen_order)
      • Star Wars: Squadrons (star_wars_squadrons)
      • Star Wars: The Force Awakens (star_wars_the_force_awakens)
      • Starlink: Battle for Atlas (starlink_battle_for_atlas)
      • Super Mario 3D All Stars (super_mario_3d_all_stars)
      • Super Mario 3D World + Bowser's Fury (super_mario_3d_world_bowser_s_fury)
      • Super Mario Maker (super_mario_maker)
      • Super Mario Maker 2 (super_mario_maker_2)
      • Super Mario Odyssey (super_mario_odyssey)
      • Super Mario Party (super_mario_party)
      • Super Smash Bros Brawl (super_smash_bros_brawl)
      • Super Smash Bros. Utimate (super_smash_bros_utimate)
      • Superhot VR (superhot_vr)
      • Team Sonic Racing (team_sonic_racing)
      • Tekken 7 (tekken_7)
      • Tetris Effect (tetris_effect)
      • The Crew (the_crew)
      • The Crew 2 (the_crew_2)
      • The Crew Wild Run (the_crew_wild_run)
      • The Division 2 (the_division_2)
      • The Hobbit (the_hobbit)
      • The Last of Us: Part 2 (the_last_of_us_part_2)
      • The Legend of Zelda: Breath of the Wild (the_legend_of_zelda_breath_of_the_wild)
      • The Legend of Zelda: Link's Awakening (the_legend_of_zelda_link_s_awakening)
      • The Legend of Zelda: Twilight Princess (the_legend_of_zelda_twilight_princess)
      • The Outer Worlds (the_outer_worlds)
      • The Sims 3 (the_sims_3)
      • The Sims 4 (the_sims_4)
      • The Sinking City (the_sinking_city)
      • The Walking Dead: A New Frontier (the_walking_dead_a_new_frontier)
      • The Witcher 3 (the_witcher_3)
      • Titan Quest (titan_quest)
      • Titanfall 2 (titanfall_2)
      • Tokyo Mirage Sessions #FE Encore (tokyo_mirage_sessions_fe_encore)
      • Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands (tom_clancy_s_ghost_recon_wildlands)
      • Tom Clancy's Rainbow Six Siege (tom_clancy_s_rainbow_six_siege)
      • Tom Clancy's The Division (tom_clancy_s_the_division)
      • Tom Clancy´s Ghost Recon Breakpoint (tom_clancy_s_ghost_recon_breakpoint)
      • Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 (tony_hawk_s_pro_skater_1_2)
      • Trials Rising (trials_rising)
      • Uncharted 4: A Thief's End (uncharted_4_a_thief_s_end)
      • Uncharted: The Lost Legacy (uncharted_the_lost_legacy)
      • V-Rally 4 (v_rally_4)
      • Vampyr (vampyr)
      • VR Worlds (vr_worlds)
      • Warhammer 40 000: Inquisitor Martyr (warhammer_40_000_inquisitor_martyr)
      • Warhammer: Chaosbane (warhammer_chaosbane)
      • Watch Dogs (watch_dogs)
      • Watch Dogs 2 (watch_dogs_2)
      • Watch Dogs Legion (watch_dogs_legion)
      • We Happy Few (we_happy_few)
      • Wolfenstein 2: The New Colossus (wolfenstein_2_the_new_colossus)
      • Wolfenstein: The New Order (wolfenstein_the_new_order)
      • Wolfenstein: Youngblood (wolfenstein_youngblood)
      • WRC 6 (wrc_6)
      • WRC 7 (wrc_7)
      • Wreckfest (wreckfest)
      • WWE 2K18 (wwe_2k18)
      • WWE 2K19 (wwe_2k19)
      • Yakuza 0 (yakuza_0)
      • Yakuza 6: Song of Life (yakuza_6_song_of_life)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • €40 - €50 (normal)
      • €50 of meer (high)
    • Genre (game_genre):
      • Actie (actie)
      • Actie / Avontuur Assassin's Creed 2 Actie / Avontuur game (actie_avontuur)
      • Anime (anime)
      • Arcade (arcade)
      • Avontuur (avontuur)
      • Compilatie (compilatie)
      • Dans (dans)
      • Educatief (educatief)
      • Familie (familie)
      • Fantasie (fantasie)
      • Feest (feest)
      • Fitness (fitness)
      • FPS (fps)
      • Horror (horror)
      • Kaartspel (kaartspel)
      • Kinderen (kinderen)
      • MMOFPS (mmofps)
      • MMORPG (mmorpg)
      • Multi (multi)
      • Muziek (muziek)
      • Open wereld (open_wereld)
      • Platform (platform)
      • Puzzel (puzzel)
      • Quiz (quiz)
      • Racen (racen)
      • Real Time Strategy (real_time_strategy)
      • RPG (rpg)
      • Shooters (shooters)
      • Simulatie (simulatie)
      • Sport (sport)
      • Strategie (strategie)
      • Survival (survival)
      • TBS (tbs)
      • TPS (tps)
      • TRPG (trpg)
      • Vechten (vechten)
      • Western (western)
    • Leeftijd (PEGI-classificatie) (pegi_classificatie):
      • 3+ (3_)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 10+ (10_)
      • 12+ (12_)
      • 15+ (15_)
      • 16+ (16_)
      • 18+ (18_)
    • Opties games (opties_games):
      • 4K Support (4k_support)
      • Multiplayer (multiplayer)
      • Online (online)
      • Splitscreen (splitscreen)
      • Virtual Reality (virtual_reality)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl