x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er friteuses verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    MOLINO airfryer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in friteuse categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • MOLINO JML V2573 Airfryer
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/5/3/4/molino-jml-v2573-airfryer-95222534.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/3/0/molino-jml-v2573-airfryer-97945930.jpg
      MOLINO JML V2573 Airfryer (21)
      MOLINO JML V2573 Airfryer
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.72/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      148.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.72/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      148.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      most_sold
    • MOLINO Friteuse (AIRFRYER 10 LITER)
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/8/8/molino-friteuse-airfryer-10-liter--88296588.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/7/9/6/molino-friteuse-airfryer-10-liter--88810796.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/5/2/6/molino-friteuse-airfryer-10-liter--99855526.jpg
      MOLINO Friteuse (AIRFRYER 10 LITER) (11)
      MOLINO Friteuse (AIRFRYER 10 LITER)
      Wehkamp Wehkamp
      8.635230281786317 (607)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.72/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      149, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.635230281786317 (607)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.72/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      149, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snelle filters (quick_questions):
      • Frituurpannen DEFAULT
        • frituurpan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Airfryers (Hetelucht) DEFAULT
        • airfryer
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Fritel DEFAULT
        • fritel
      • Princess DEFAULT
        • princess
    • Merk (brand):
      • Blokker (blokker)
      • MOLINO (molino)
      • Tefal (tefal)
      • Fritel (fritel)
      • Montana (montana)
      • Adler (adler)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Bartscher (bartscher)
      • Bestron (bestron)
      • Bomann (bomann)
      • Bourgini (bourgini)
      • Buffalo (buffalo)
      • Caso (caso)
      • Casselin (casselin)
      • Clatronic (clatronic)
      • CleverBuyOnline.com (cleverbuyonline_com)
      • CombiSteel (combisteel)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Diamond (diamond)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Frifri (frifri)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Hendi (hendi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inventum (inventum)
      • JML (jml)
      • Merkloos (merkloos)
      • Mesko (mesko)
      • Miele (miele)
      • Moa (moa)
      • Mondial (mondial)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nova (nova)
      • NOVY (novy)
      • Philips (philips)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Proline (proline)
      • Retro Line (retro_line)
      • Saro (saro)
      • SEB (seb)
      • Severin (severin)
      • Smeg (smeg)
      • Steba (steba)
      • Telefunken (telefunken)
      • Tomado (tomado)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wartmann (wartmann)
      • Zanussi (zanussi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €80 (low)
      • €80 - €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Type Friteuse (group_name):
      • Airfryer (airfryer)
      • Frituurpan (frituurpan)
    • Soort (group):
      • Adler Frituurpan (adler_frituurpan)
      • Azura Airfryer (azura_airfryer)
      • Bartscher Frituurpan (bartscher_frituurpan)
      • Bestron Airfryer (bestron_airfryer)
      • Bestron Frituurpan (bestron_frituurpan)
      • Blokker Airfryer (blokker_airfryer)
      • Blokker Frituurpan (blokker_frituurpan)
      • Bomann Frituurpan (bomann_frituurpan)
      • Bourgini Airfryer (bourgini_airfryer)
      • Bourgini Frituurpan (bourgini_frituurpan)
      • Buffalo Frituurpan (buffalo_frituurpan)
      • Caso Frituurpan (caso_frituurpan)
      • Casselin Frituurpan (casselin_frituurpan)
      • Clatronic Frituurpan (clatronic_frituurpan)
      • CleverBuyOnline.com Airfryer (cleverbuyonline_com_airfryer)
      • CombiSteel Frituurpan (combisteel_frituurpan)
      • DeLonghi Frituurpan (delonghi_frituurpan)
      • Domo Frituurpan (domo_frituurpan)
      • Emerio Frituurpan (emerio_frituurpan)
      • Frifri Frituurpan (frifri_frituurpan)
      • Fritel Frituurpan (fritel_frituurpan)
      • Gourmetmaxx Airfryer (gourmetmaxx_airfryer)
      • Hendi Frituurpan (hendi_frituurpan)
      • Huismerk Airfryer (huismerk_airfryer)
      • Inventum Airfryer (inventum_airfryer)
      • Inventum Frituurpan (inventum_frituurpan)
      • JML Airfryer (jml_airfryer)
      • Merkloos Airfryer (merkloos_airfryer)
      • Mesko Frituurpan (mesko_frituurpan)
      • Miele Frituurpan (miele_frituurpan)
      • Moa Airfryer (moa_airfryer)
      • MOLINO Airfryer (molino_airfryer)
      • Mondial Frituurpan (mondial_frituurpan)
      • Montana Frituurpan (montana_frituurpan)
      • Moulinex Airfryer (moulinex_airfryer)
      • Moulinex Frituurpan (moulinex_frituurpan)
      • Nova Airfryer (nova_airfryer)
      • NOVY Frituurpan (novy_frituurpan)
      • Philips Airfryer (philips_airfryer)
      • Philips Frituurpan (philips_frituurpan)
      • Princess Airfryer (princess_airfryer)
      • Princess Frituurpan (princess_frituurpan)
      • ProfiCook Frituurpan (proficook_frituurpan)
      • Retro Line Airfryer (retro_line_airfryer)
      • Saro Frituurpan (saro_frituurpan)
      • SEB Airfryer (seb_airfryer)
      • SEB Frituurpan (seb_frituurpan)
      • Severin Airfryer (severin_airfryer)
      • Severin Frituurpan (severin_frituurpan)
      • Smeg Frituurpan (smeg_frituurpan)
      • Steba Frituurpan (steba_frituurpan)
      • Tefal Airfryer (tefal_airfryer)
      • Tefal Frituurpan (tefal_frituurpan)
      • Telefunken Frituurpan (telefunken_frituurpan)
      • Tomado Airfryer (tomado_airfryer)
      • Tristar Airfryer (tristar_airfryer)
      • Tristar Frituurpan (tristar_frituurpan)
      • Unold Frituurpan (unold_frituurpan)
      • VidaXL Frituurpan (vidaxl_frituurpan)
      • Wartmann Airfryer (wartmann_airfryer)
      • Wartmann Frituurpan (wartmann_frituurpan)
      • Zanussi Frituurpan (zanussi_frituurpan)
    • Enkel of Dubbel (soort):
      • Dubbel (dubbel)
      • Enkel (enkel)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • 's-Gravenzande (_s_gravenzande)
      • 's-Heerenberg (_s_heerenberg)
      • 's-Hertogenbosch (_s_hertogenbosch)
      • Alkmaar (alkmaar)
      • Almelo (almelo)
      • Almere (almere)
      • Amersfoort (amersfoort)
      • Amsterdam (amsterdam)
      • Apeldoorn (apeldoorn)
      • Arnhem (arnhem)
      • Assen (assen)
      • Asten (asten)
      • Barendrecht (barendrecht)
      • Barneveld (barneveld)
      • Beek (beek)
      • Beesd (beesd)
      • Beilen (beilen)
      • Beneden-Leeuwen (beneden_leeuwen)
      • Bergen (bergen)
      • Bergen op Zoom (bergen_op_zoom)
      • Berkel en Rodenrijs (berkel_en_rodenrijs)
      • Best (best)
      • Beuningen (beuningen)
      • Bodegraven (bodegraven)
      • Bolsward (bolsward)
      • Boskoop (boskoop)
      • Bovenkarspel (bovenkarspel)
      • Boxtel (boxtel)
      • Brandwijk (brandwijk)
      • Breda (breda)
      • Breezand (breezand)
      • Breukelen (breukelen)
      • Brielle (brielle)
      • Budel (budel)
      • Bunschoten-Spakenburg (bunschoten_spakenburg)
      • Burgum (burgum)
      • Capelle aan Den IJssel (capelle_aan_den_ijssel)
      • Castricum (castricum)
      • Coevorden (coevorden)
      • Cuijk (cuijk)
      • Culemborg (culemborg)
      • Delfzijl (delfzijl)
      • Den Burg (den_burg)
      • Den Dungen (den_dungen)
      • Denekamp (denekamp)
      • Den Haag (den_haag)
      • Den Helder (den_helder)
      • Deurne (deurne)
      • Deventer (deventer)
      • Diemen (diemen)
      • Diepenveen (diepenveen)
      • Dieren (dieren)
      • Diessen (diessen)
      • Dinxperlo (dinxperlo)
      • Dirksland (dirksland)
      • Doetinchem (doetinchem)
      • Dokkum (dokkum)
      • Dongen (dongen)
      • Dordrecht (dordrecht)
      • Drachten (drachten)
      • Dronten (dronten)
      • Drunen (drunen)
      • Echt (echt)
      • Ede (ede)
      • Eethen (eethen)
      • Eindhoven (eindhoven)
      • Elburg (elburg)
      • Elst (elst)
      • Emmeloord (emmeloord)
      • Emmen (emmen)
      • Enschede (enschede)
      • Enter (enter)
      • Ermelo (ermelo)
      • Franeker (franeker)
      • Genderen (genderen)
      • Gennep (gennep)
      • Gieten (gieten)
      • Goes (goes)
      • Goor (goor)
      • Gorredijk (gorredijk)
      • Groenlo (groenlo)
      • Groesbeek (groesbeek)
      • Groningen (groningen)
      • Grou (grou)
      • Haaksbergen (haaksbergen)
      • Haarlem (haarlem)
      • Hardenberg (hardenberg)
      • Harderwijk (harderwijk)
      • Hardinxveld-Giessendam (hardinxveld_giessendam)
      • Haren (haren)
      • Harlingen (harlingen)
      • Heemskerk (heemskerk)
      • Heerle (heerle)
      • Heerlen (heerlen)
      • Hellevoetsluis (hellevoetsluis)
      • Helmond (helmond)
      • Hengelo (hengelo)
      • Hengevelde (hengevelde)
      • Heythuysen (heythuysen)
      • Hillegom (hillegom)
      • Hilversum (hilversum)
      • Hollandscheveld (hollandscheveld)
      • Holten (holten)
      • Hoogeveen (hoogeveen)
      • Hoogezand (hoogezand)
      • Hoorn (hoorn)
      • Horst (horst)
      • Houten (houten)
      • Huizen (huizen)
      • Hulst (hulst)
      • IJmuiden (ijmuiden)
      • IJsselstein (ijsselstein)
      • Joure (joure)
      • Kaatsheuvel (kaatsheuvel)
      • Klazienaveen (klazienaveen)
      • Kollum (kollum)
      • Krimpen aan Den IJssel (krimpen_aan_den_ijssel)
      • Landgraaf (landgraaf)
      • Laren (laren)
      • Leek (leek)
      • Leersum (leersum)
      • Leeuwarden (leeuwarden)
      • Leiden (leiden)
      • Lekkerkerk (lekkerkerk)
      • Lelystad (lelystad)
      • Lemmer (lemmer)
      • Lies (lies)
      • Lisse (lisse)
      • Lochem (lochem)
      • Maastricht (maastricht)
      • Marum (marum)
      • Meijel (meijel)
      • Meppel (meppel)
      • Middelburg (middelburg)
      • Mierlo (mierlo)
      • Mijdrecht (mijdrecht)
      • Muiden (muiden)
      • Musselkanaal (musselkanaal)
      • Naaldwijk (naaldwijk)
      • Nederweert (nederweert)
      • Nijkerk (nijkerk)
      • Nijmegen (nijmegen)
      • Nijverdal (nijverdal)
      • Nootdorp (nootdorp)
      • Nuenen (nuenen)
      • Nunspeet (nunspeet)
      • Obdam (obdam)
      • Ommen (ommen)
      • Ooltgensplaat (ooltgensplaat)
      • Oostburg (oostburg)
      • Oosterhout (oosterhout)
      • Oosterwolde (oosterwolde)
      • Oss (oss)
      • Oudenbosch (oudenbosch)
      • Oudeschild (oudeschild)
      • Panningen (panningen)
      • Pijnacker (pijnacker)
      • Purmerend (purmerend)
      • Reuver (reuver)
      • Rheden (rheden)
      • Roden (roden)
      • Roermond (roermond)
      • Roosendaal (roosendaal)
      • Rosmalen (rosmalen)
      • Rotterdam (rotterdam)
      • Schagen (schagen)
      • Sint Annaparochie (sint_annaparochie)
      • Sittard (sittard)
      • Sliedrecht (sliedrecht)
      • Smilde (smilde)
      • Sneek (sneek)
      • Soest (soest)
      • Someren (someren)
      • Son (son)
      • Spijkenisse (spijkenisse)
      • Steenwijk (steenwijk)
      • Surhuisterveen (surhuisterveen)
      • Tegelen (tegelen)
      • Ter Aar (ter_aar)
      • Terneuzen (terneuzen)
      • Tilburg (tilburg)
      • Tubbergen (tubbergen)
      • Twello (twello)
      • Udenhout (udenhout)
      • Uithoorn (uithoorn)
      • Uithuizen (uithuizen)
      • Utrecht (utrecht)
      • Vaassen (vaassen)
      • Valkenburg (valkenburg)
      • Veendam (veendam)
      • Veenendaal (veenendaal)
      • Veghel (veghel)
      • Veldhoven (veldhoven)
      • Venlo (venlo)
      • Venray (venray)
      • Vlaardingen (vlaardingen)
      • Volendam (volendam)
      • Vroomshoop (vroomshoop)
      • Vught (vught)
      • Wageningen (wageningen)
      • Wervershoof (wervershoof)
      • Wezep (wezep)
      • Wieringerwerf (wieringerwerf)
      • Wijchen (wijchen)
      • Winschoten (winschoten)
      • Woerden (woerden)
      • Wolvega (wolvega)
      • Wormerveer (wormerveer)
      • Woudsend (woudsend)
      • Zaandam (zaandam)
      • Zaltbommel (zaltbommel)
      • Zeeland (zeeland)
      • Zeewolde (zeewolde)
      • Zeist (zeist)
      • Zelhem (zelhem)
      • Zetten (zetten)
      • Zoetermeer (zoetermeer)
      • Zoeterwoude (zoeterwoude)
      • Zuid-Scharwoude (zuid_scharwoude)
      • Zuidhorn (zuidhorn)
      • Zuidzande (zuidzande)
      • Zutphen (zutphen)
      • Zwolle (zwolle)
    • Inhoud (liters) (olieniveau):
      • < 2.3 liter (olieniveau_2.3)
      • 2.3 liter - 3 liter (olieniveau_2.3_3)
      • 3 liter - 4 liter (olieniveau_3_4)
      • ≥ 4 liter (olieniveau_4)
    • Koel Zone (koel_zone):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Cr&#232;me (cr_232_me)
      • Crème (cre_me)
      • Geborsteld (geborsteld)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Zwart;Grijs (zwart_grijs)
    • Familie (family):
      • Avance Collection (avance_collection)
      • Filtra Pro (filtra_pro)
      • Viva Collection (viva_collection)
    • Frituurmanden (frituurmanden_aantal):
      • 1 (1)
      • 3 (3)
    • Koude Wand (koude_wand):
      • Ja (ja)
    • Thermostaat (thermostaat):
      • Ja (ja)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Enamel (enamel)
      • Glas (glas)
      • Inox 304 (inox_304)
      • Keramiek (keramiek)
      • Keramisch (keramisch)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Metal (metal)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Plastic (plastic)
      • Plastic (PP) (plastic_pp_)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Stainless Steel (stainless_steel)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Deksel materiaal (deksel_materiaal):
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
    • Maximumtemperatuur (maximumtemperatuur):
      • 180 °C (180_c)
      • 190 °C (190_c)
      • 200 °C (200_c)
    • Materiaal van het handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl