x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er friteuses verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Medion airfryer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in friteuse categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Medion MD 17769 Enkel Losstaand Hot air fryer 2.5l 1300W Zwart, Wit
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/6/0/4/medion-air-fryer-md-17769-116510604.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/2/4/5/medion-md-17769-single-stand-alone-hot-air-fryer-2-5l-1300w-black-white-116747245.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/2/4/6/medion-md-17769-single-stand-alone-hot-air-fryer-2-5l-1300w-black-white-116747246.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/2/4/7/medion-md-17769-single-stand-alone-hot-air-fryer-2-5l-1300w-black-white-116747247.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/2/4/8/medion-md-17769-single-stand-alone-hot-air-fryer-2-5l-1300w-black-white-116747248.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/2/4/9/medion-md-17769-single-stand-alone-hot-air-fryer-2-5l-1300w-black-white-116747249.jpg
      Medion MD 17769 Enkel Losstaand Hot air fryer 2.5l 1300W Zwart, Wit (3)
      Medion MD 17769 Enkel Losstaand Hot air fryer 2.5l 1300W Zwart, Wit
      Medion.nl Medion.nl
      7.34154782861767 (4)
      69.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      Medion.nl Medion.nl
      7.34154782861767 (4)
      69.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
      most_sold
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snelle filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Frituurpannen DEFAULT
        • frituurpan
      • Airfryers (Hetelucht) DEFAULT
        • airfryer
      • MOLINO DEFAULT
        • molino
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Fritel DEFAULT
        • fritel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • MOLINO (molino)
      • Tefal (tefal)
      • Fritel (fritel)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • Adler (adler)
      • Azura (azura)
      • Bestron (bestron)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • Buffalo (buffalo)
      • Caso (caso)
      • Casselin (casselin)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Frifri (frifri)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Hendi (hendi)
      • Inventum (inventum)
      • JML (jml)
      • Medion (medion)
      • Mesko (mesko)
      • Moa (moa)
      • Montana (montana)
      • Moulinex (moulinex)
      • NOVY (novy)
      • Philips (philips)
      • ProfiCook (proficook)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saro (saro)
      • SEB (seb)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Smeg (smeg)
      • Steba (steba)
      • Tomado (tomado)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • Wartmann (wartmann)
      • Zanussi (zanussi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €80 (low)
      • €80 - €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Type Friteuse (group_name):
      • Airfryer (airfryer)
      • Frituurpan (frituurpan)
    • Soort (group):
      • Adler Frituurpan (adler_frituurpan)
      • Azura Airfryer (azura_airfryer)
      • Bestron Frituurpan (bestron_frituurpan)
      • Bourgini Frituurpan (bourgini_frituurpan)
      • Buffalo Frituurpan (buffalo_frituurpan)
      • Caso Frituurpan (caso_frituurpan)
      • Casselin Frituurpan (casselin_frituurpan)
      • Clatronic Frituurpan (clatronic_frituurpan)
      • DeLonghi Frituurpan (delonghi_frituurpan)
      • Domo Frituurpan (domo_frituurpan)
      • Emerio Frituurpan (emerio_frituurpan)
      • Frifri Frituurpan (frifri_frituurpan)
      • Fritel Frituurpan (fritel_frituurpan)
      • Gourmetmaxx Airfryer (gourmetmaxx_airfryer)
      • Hendi Frituurpan (hendi_frituurpan)
      • Inventum Airfryer (inventum_airfryer)
      • Inventum Frituurpan (inventum_frituurpan)
      • Mesko Frituurpan (mesko_frituurpan)
      • Moa Airfryer (moa_airfryer)
      • MOLINO Airfryer (molino_airfryer)
      • Montana Frituurpan (montana_frituurpan)
      • Moulinex Airfryer (moulinex_airfryer)
      • Moulinex Frituurpan (moulinex_frituurpan)
      • NOVY Frituurpan (novy_frituurpan)
      • Philips Airfryer (philips_airfryer)
      • Philips Frituurpan (philips_frituurpan)
      • Princess Airfryer (princess_airfryer)
      • Princess Frituurpan (princess_frituurpan)
      • ProfiCook Frituurpan (proficook_frituurpan)
      • Saro Frituurpan (saro_frituurpan)
      • SEB Frituurpan (seb_frituurpan)
      • Severin Airfryer (severin_airfryer)
      • Severin Frituurpan (severin_frituurpan)
      • Smeg Frituurpan (smeg_frituurpan)
      • Steba Frituurpan (steba_frituurpan)
      • Tefal Airfryer (tefal_airfryer)
      • Tefal Frituurpan (tefal_frituurpan)
      • Tomado Airfryer (tomado_airfryer)
      • Tristar Airfryer (tristar_airfryer)
      • Tristar Frituurpan (tristar_frituurpan)
      • Unold Frituurpan (unold_frituurpan)
      • Wartmann Airfryer (wartmann_airfryer)
      • Wartmann Frituurpan (wartmann_frituurpan)
      • Zanussi Frituurpan (zanussi_frituurpan)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • 's-Gravenzande (_s_gravenzande)
      • 's-Heerenberg (_s_heerenberg)
      • 's-Hertogenbosch (_s_hertogenbosch)
      • Alkmaar (alkmaar)
      • Almelo (almelo)
      • Almere (almere)
      • Alphen aan Den Rijn (alphen_aan_den_rijn)
      • Amersfoort (amersfoort)
      • Amsterdam (amsterdam)
      • Apeldoorn (apeldoorn)
      • Arnhem (arnhem)
      • Assen (assen)
      • Asten (asten)
      • Barneveld (barneveld)
      • Beesd (beesd)
      • Beilen (beilen)
      • Bergen (bergen)
      • Bergen op Zoom (bergen_op_zoom)
      • Berkel en Rodenrijs (berkel_en_rodenrijs)
      • Best (best)
      • Beuningen (beuningen)
      • Bodegraven (bodegraven)
      • Bolsward (bolsward)
      • Borculo (borculo)
      • Boskoop (boskoop)
      • Bovenkarspel (bovenkarspel)
      • Boxtel (boxtel)
      • Brandwijk (brandwijk)
      • Breda (breda)
      • Breezand (breezand)
      • Breukelen (breukelen)
      • Brielle (brielle)
      • Budel (budel)
      • Bunschoten-Spakenburg (bunschoten_spakenburg)
      • Burgum (burgum)
      • Capelle aan Den IJssel (capelle_aan_den_ijssel)
      • Castricum (castricum)
      • Coevorden (coevorden)
      • Cruquius (cruquius)
      • Cuijk (cuijk)
      • Culemborg (culemborg)
      • Dalfsen (dalfsen)
      • Delfzijl (delfzijl)
      • Den Burg (den_burg)
      • Den Dungen (den_dungen)
      • Denekamp (denekamp)
      • Den Haag (den_haag)
      • Deurne (deurne)
      • Deventer (deventer)
      • Diemen (diemen)
      • Diepenveen (diepenveen)
      • Dieren (dieren)
      • Diessen (diessen)
      • Dinxperlo (dinxperlo)
      • Dirksland (dirksland)
      • Doetinchem (doetinchem)
      • Dokkum (dokkum)
      • Dongen (dongen)
      • Dordrecht (dordrecht)
      • Drachten (drachten)
      • Dronten (dronten)
      • Drunen (drunen)
      • Duiven (duiven)
      • Echt (echt)
      • Ede (ede)
      • Eethen (eethen)
      • Eindhoven (eindhoven)
      • Elburg (elburg)
      • Elst (elst)
      • Emmeloord (emmeloord)
      • Emmen (emmen)
      • Enschede (enschede)
      • Enter (enter)
      • Ermelo (ermelo)
      • Etten-Leur (etten_leur)
      • Franeker (franeker)
      • Genderen (genderen)
      • Gennep (gennep)
      • Gieten (gieten)
      • Goor (goor)
      • Gorredijk (gorredijk)
      • Gouda (gouda)
      • Groenlo (groenlo)
      • Groesbeek (groesbeek)
      • Groningen (groningen)
      • Grou (grou)
      • Haaksbergen (haaksbergen)
      • Haarlem (haarlem)
      • Hardenberg (hardenberg)
      • Harderwijk (harderwijk)
      • Hardinxveld-Giessendam (hardinxveld_giessendam)
      • Haren (haren)
      • Harlingen (harlingen)
      • Heemskerk (heemskerk)
      • Heerhugowaard (heerhugowaard)
      • Heerle (heerle)
      • Heerlen (heerlen)
      • Helmond (helmond)
      • Hengelo (hengelo)
      • Hengevelde (hengevelde)
      • Heythuysen (heythuysen)
      • Hillegom (hillegom)
      • Hollandscheveld (hollandscheveld)
      • Holten (holten)
      • Hoofddorp (hoofddorp)
      • Hoogeveen (hoogeveen)
      • Hoogezand (hoogezand)
      • Hoorn (hoorn)
      • Horst (horst)
      • Houten (houten)
      • Huizen (huizen)
      • IJmuiden (ijmuiden)
      • IJsselstein (ijsselstein)
      • Joure (joure)
      • Kaatsheuvel (kaatsheuvel)
      • Klazienaveen (klazienaveen)
      • Kollum (kollum)
      • Krimpen aan Den IJssel (krimpen_aan_den_ijssel)
      • Landgraaf (landgraaf)
      • Laren (laren)
      • Leek (leek)
      • Leersum (leersum)
      • Leeuwarden (leeuwarden)
      • Leiden (leiden)
      • Lekkerkerk (lekkerkerk)
      • Lemmer (lemmer)
      • Lies (lies)
      • Lochem (lochem)
      • Maastricht (maastricht)
      • Marum (marum)
      • Meijel (meijel)
      • Meppel (meppel)
      • Middelburg (middelburg)
      • Mierlo (mierlo)
      • Mijdrecht (mijdrecht)
      • Musselkanaal (musselkanaal)
      • Naaldwijk (naaldwijk)
      • Nederweert (nederweert)
      • Nieuwegein (nieuwegein)
      • Nijkerk (nijkerk)
      • Nijverdal (nijverdal)
      • Nuenen (nuenen)
      • Nunspeet (nunspeet)
      • Obdam (obdam)
      • Oldenzaal (oldenzaal)
      • Ommen (ommen)
      • Ooltgensplaat (ooltgensplaat)
      • Oosterwolde (oosterwolde)
      • Oss (oss)
      • Oudenbosch (oudenbosch)
      • Oudeschild (oudeschild)
      • Panningen (panningen)
      • Pijnacker (pijnacker)
      • Purmerend (purmerend)
      • Raalte (raalte)
      • Reuver (reuver)
      • Rheden (rheden)
      • Rijswijk (rijswijk)
      • Roden (roden)
      • Roermond (roermond)
      • Roosendaal (roosendaal)
      • Rotterdam (rotterdam)
      • Schagen (schagen)
      • Sint Annaparochie (sint_annaparochie)
      • Sittard (sittard)
      • Smilde (smilde)
      • Sneek (sneek)
      • Soest (soest)
      • Someren (someren)
      • Son (son)
      • Steenwijk (steenwijk)
      • Surhuisterveen (surhuisterveen)
      • Tegelen (tegelen)
      • Ter Aar (ter_aar)
      • Tilburg (tilburg)
      • Tubbergen (tubbergen)
      • Twello (twello)
      • Udenhout (udenhout)
      • Uithoorn (uithoorn)
      • Uithuizen (uithuizen)
      • Utrecht (utrecht)
      • Vaassen (vaassen)
      • Valkenburg (valkenburg)
      • Veendam (veendam)
      • Veldhoven (veldhoven)
      • Venlo (venlo)
      • Venray (venray)
      • Vlaardingen (vlaardingen)
      • Volendam (volendam)
      • Vroomshoop (vroomshoop)
      • Vught (vught)
      • Wageningen (wageningen)
      • Wervershoof (wervershoof)
      • West-Terschelling (west_terschelling)
      • Wezep (wezep)
      • Wieringerwerf (wieringerwerf)
      • Wijchen (wijchen)
      • Winschoten (winschoten)
      • Woerden (woerden)
      • Wolvega (wolvega)
      • Wormerveer (wormerveer)
      • Woudsend (woudsend)
      • Zaandam (zaandam)
      • Zaltbommel (zaltbommel)
      • Zeeland (zeeland)
      • Zeewolde (zeewolde)
      • Zelhem (zelhem)
      • Zetten (zetten)
      • Zoetermeer (zoetermeer)
      • Zuid-Scharwoude (zuid_scharwoude)
      • Zuidhorn (zuidhorn)
      • Zuidlaren (zuidlaren)
      • Zuidzande (zuidzande)
      • Zutphen (zutphen)
      • Zwolle (zwolle)
    • Inhoud (liters) (olieniveau):
      • < 2 liter (olieniveau_2)
      • 2 liter - 3 liter (olieniveau_2_3)
      • 3 liter - 4 liter (olieniveau_3_4)
      • ≥ 4 liter (olieniveau_4)
    • Koel Zone (koel_zone):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 1500 Watt (vermogen_1500)
      • 1500 Watt - 2000 Watt (vermogen_1500_2000)
      • 2000 Watt - 2215 Watt (vermogen_2000_2200)
      • ≥ 2215 Watt (vermogen_2200)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (cre_me)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Familie (family):
      • ActiFry Genius XL (actifry_genius_xl)
      • Avance Collection (avance_collection)
      • Delight Precision (delight_precision)
      • Filtra Pro (filtra_pro)
      • Viva Collection (viva_collection)
    • Frituurmanden (frituurmanden_aantal):
      • 1 (1)
      • 3 (3)
    • Koude Wand (koude_wand):
      • Ja (ja)
    • Geslacht (geslacht):
      • Unisex (unisex)
    • Thermostaat (thermostaat):
      • Ja (ja)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Instelbare thermostaat (instelbare_thermostaat):
      • Ja (ja)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Emaille (emaille)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Plastic (PP) (plastic_pp_)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Geìntegreerde display (gei_ntegreerde_display):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Maximumtemperatuur (maximumtemperatuur):
      • 180 °C (180_c)
      • 190 °C (190_c)
      • 200 °C (200_c)
    • Hoogte pallet (hoogte_pallet):
      • 1019 mm (1019_mm)
      • 1174 mm (1174_mm)
      • 1187 mm (1187_mm)
      • 1200 mm (1200_mm)
      • 1229 mm (1229_mm)
      • 1242 mm (1242_mm)
      • 916 mm (916_mm)
    • Power consumption (max) (power_consumption_max_):
      • < 1450 W (power_consumption_max__1500)
      • 1450 W - 1900 W (power_consumption_max__1500_1900)
      • 1900 W - 2400 W (power_consumption_max__1900_2400)
      • ≥ 2400 W (power_consumption_max__2400)
    • Aantal per intermodale container (40ft, HC) (aantal_per_intermodale_container_40ft_hc_):
      • 1210 stuks (1210_stuks)
      • 1215 stuks (1215_stuks)
      • 1400 stuks (1400_stuks)
      • 1500 stuks (1500_stuks)
      • 1830 stuks (1830_stuks)
      • 2350 stuks (2350_stuks)
      • 4392 stuks (4392_stuks)
      • 966 stuks (966_stuks)
    • Capaciteit friteuse (capaciteit_friteuse):
      • 0.2 kg (0_2_kg)
      • 0.5 kg (0_5_kg)
      • 0.6 kg (0_6_kg)
      • 0.7 kg (0_7_kg)
      • 0.8 kg (0_8_kg)
      • 1.2 kg (1_2_kg)
      • 1.3 kg (1_3_kg)
      • 1.4 kg (1_4_kg)
      • 1.5 kg (1_5_kg)
      • 1.7 kg (1_7_kg)
      • 1 kg (1_kg)
      • 2 kg (2_kg)
    • Ready alarm (ready_alarm):
      • Ja (ja)
    • Aantal recepten (aantal_recepten):
      • 100 (100)
      • 150 (150)
      • 200 (200)
      • 300 (300)
    • Deksel materiaal (deksel_materiaal):
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
    • Capaciteit (capaciteit):
      • < 2500 ml (capaciteit_2500)
      • 2500 ml - 3200 ml (capaciteit_2500_3200)
      • 3200 ml - 4000 ml (capaciteit_3200_4000)
      • ≥ 4000 ml (capaciteit_4000)
    • Palletvolume (palletvolume):
      • 528128 (528128)
      • 953976 (953976)
    • Keep warm function time (keep_warm_function_time):
      • 0 minuten (0_minuten)
    • Zonder Bisphenol A (BPA) (zonder_bisphenol_a_bpa_):
      • Ja (ja)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl