x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Makita M3600 Bovenfrees 1650 watt

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Makita M3600 Bovenfrees 1650 watt
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Makita M3600 Bovenfrees 1650 watt
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Makita M3600 Bovenfrees 1650 watt
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204864375.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187600326.jpg?ts=1
Makita Makita M3600 Bovenfrees 1650 watt M3600 Bovenfrees 1650 watt M3600 Bovenfrees 1650 watt Bijzondere kenmerken * Instapmodel: eenvoudige, maar degelijke uitvoering voor freeswerk. * Prettig werkcomfort door ergonomische ontwerp. * Maximale freesdiepte tot 60 mm. * Diepte-instelling in 3 standen. * Eenvoudige vervanging van frezen met 1 sleutel door asblokkering. * De prijs staat in verhouding met het gebruik van versoberde materialen. Technische specificaties * Schachtdiameter 6 - 12 mm * Max. cap. freesdiepte 60 mm * Toerental onbelast 22000 min-1 * Volt (spanning) 230 V * Opgenomen vermogen 1650 Watt * Afm. lxbxh 284x148x300 mm * Kabellengte 2,0m * Gewicht (EPTA) 5,5 kg * Softgrip ja Standaard meegeleverd * 122699-2 Trimgeleider assy * 193894-1 Stofafzuigadapter bovenfrees * 345387-6 Kopieerring 16mm * 763811-1 Spantang 6mm * 763812-9 Spantang 8mm * 781034-9 Steeksleutel 8-24 * In doos (4)
  • 00088381813334
4
deal
  • Design
    • Kleur: Groen
  • 169.99 235.95 EUR 4
    4
    • Gereedschapcentrum.nl Gereedschapcentrum.nl
      9.01373958766427 (542)
      Standaard meegeleverd 1x 122699-2 Trimgeleider 1x 193894-1 Stofzuigadapter bovenfrees 1x 345387-6 Kopieerring 1x 763811-1 Spantang 6 mm 1...
      169.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toolsvoordelig.nl Toolsvoordelig.nl
      5.104637785019441 (3)
      In doos Diepte-instelling in 3 standen.Instapmodel: eenvoudige, maar degelijke uitvoering voor freeswerk.Eenvoudige vervanging van frezen...
      174.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.436012937349288 (127)
      Bijzondere kenmerken * Instapmodel: eenvoudige, maar degelijke uitvoering voor freeswerk. * Prettig werkcomfort door ergonomische ontwerp...181.58, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Makita MT M3600 Bovenfrees 1650 watt Bijzondere kenmerken Instapmodel: eenvoudige, maar degelijke uitvoering voor freeswerk. Prettig werk...235.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Makita Holprofielfr+lag HM R4 S8
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213113081.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156843116.jpg?ts=1
      Makita Makita Holprofielfr+lag HM R4 S8 Holprofielfr+lag HM R4 S8 Holprofielfr+lag HM R4 S8 Holprofielfr+lag HM R4 S8 Hardmetalen holprofielfrees met kogellager. Geschikt voor het aanbrengen van decoraties aan randen van massief hout en lijmhoudende houtsoorten en kunststoffen. Technische gegevens * Breedte (A): 17,5 mm * Lengte (D): 32 mm * Nuttige lengte (B): 9,5 mm * Schacht (=C): 8 * Radius R1: 4 mm * Diameter kogellager (H): 9,5 mm * Art.nr. Kogellager: D-08539 Verpakkingseenheid * 1 stuks (1)
      Makita Holprofielfr+lag HM R4 S8
      • 00088381166485
      1
    • Lamello Clamex P-14
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98475005.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87302500.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124445006.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124445005.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124445008.jpg?ts=1
      Lamello Lamello Clamex P-14 Clamex P-14 Clamex P-14 Lamello Clamex P-14 Demonteerbare Meubelverbinder 80 paarBijzondere kenmerkenDe 3 belangrikste redenen om Clamex P-14 als standaard verbinder te gebruiken:Extra stabiliteit door tabjes aan de zijkantGeen omschakeling nodig van Tenso P-14 naar Clamex P-14Nog meer hoekflexibiliteit (108° tot 22,5°).Ideaal voor 90° verbindingen bij 16 mm platen en voor verstekverbindingen bij 19 mm platen.Standaard meegeleverd80... (4)
      Lamello Clamex P-14
      • 07640149930245
      1
    • Makita DPJ140ZJ Lamellenfrees 14,4 Volt excl. accu's en lader
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156841627.jpg?ts=1
      Makita Makita DPJ140ZJ Lamellenfrees 14,4 Volt excl. accu's en lader DPJ140ZJ Lamellenfrees 14,4 Volt excl. accu's en lader DPJ140ZJ Lamellenfrees 14,4 Volt excl. accu's en lader Sterke lamellenfrees met uitgebreide instelmogelijkheden. 6 instelbare freesdieptes: 0 [8,0 mm] - 10 [10 mm] - 20 [12,3 mm] - S [13 mm] - D [14,7 mm] - MAX [20 mm]. Maximale duurzaamheid door aluminium behuizing en gehard stalen tandwielaandrijving. ... (2)
      Makita DPJ140ZJ Lamellenfrees 14,4 Volt excl. accu's en lader
      • 00088381675697
      4
      deal
    • Holzmann Hardmetalen Stiftfrezenset - 5-Delig - in opbergkoffer - Ø6 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239444621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229453449.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239444620.jpg?ts=1
      Holzmann Holzmann Hardmetalen Stiftfrezenset - 5-Delig - in opbergkoffer - Ø6 mm Hardmetalen Stiftfrezenset - 5-Delig - in opbergkoffer - Ø6 mm Hardmetalen Stiftfrezenset - 5-Delig - in opbergkoffer - Ø6 mm Holzmann Hardmetalen Stiftfrezenset - 5-Delig - in opbergkoffer - Ø6 mm (1)
      Holzmann Hardmetalen Stiftfrezenset - 5-Delig - in opbergkoffer - Ø6 mm
      • 09120058378522
      3
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 160.11
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 152.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 152.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 152.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 151.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 150.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 150.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 150.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 150.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 150.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 149.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 158.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 158.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 158.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 158.99
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 157.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 157.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 157.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 171.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 171.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 171.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 171.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 171.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 160.11
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 160.11
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 160.11
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 160.11
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 160.11
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 160.11
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 160.11
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 160.11
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 160.11
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 160.11
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 160.11
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 160.11
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 115.59
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 115.59
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 115.59
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 115.59
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 115.23
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 115.23
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 115.23
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 115.23
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 115.23
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 115.23
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 115.23
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 115.59
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 115.59
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 119.01
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 115.59
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 115.59
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 115.59
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 144.87
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 144.87
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 140.60
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 140.60
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 140.60
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 140.60
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 140.60
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 140.60
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 140.60
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 140.60
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 140.60
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 140.60
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 119.01
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 140.60
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 140.60
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 140.60
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 119.01
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 115.59
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 115.59
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 115.59
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 115.59
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 115.59
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 115.59
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 115.59
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 115.59
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 115.59
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 175.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 119.01
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 115.59
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 119.23
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 175.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 119.23
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 119.23
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 119.23
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 119.23
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 119.23
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 119.23
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 119.23
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 119.23
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 119.23
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 119.23
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 175.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 175.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 175.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 175.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 170.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 170.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 170.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 170.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 170.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 181.58
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 181.58
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 181.58
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 181.58
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 181.58
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 181.58
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 181.58
    • partner@vergelijk.nl