x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er foundations verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    foundation

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in foundation categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    144 - 4
    • Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation 9 g Compacte behuizing Crème 360 Citrine
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209003220.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168525046.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168525044.jpg
      Shiseido Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation 9 g Compacte behuizing Crème 360 Citrine Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation 9 g Compacte behuizing Crème 360 Citrine Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation 9 g Compacte behuizing Crème 360 Citrine Een romig make-uppoeder dat met een vochtig of droog sponsje of kwast kan worden aangebracht. Zorgt voor een natuurlijke finish die tot 24 uur houdt. Bevat ActiveForce-technologie die uw make-up 'synchroniseert' met uw huid. Bestand tegen hitte, vocht, zweet en gezichtsbewegingen. (1)
      Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation 9 g Compacte behuizing Crème 360 Citrine
      • 00729238161238
      • 729238161238
      1
      35.90 EUR
    • Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Foundation 210 Birch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155829519.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168524897.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173698773.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168524895.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168524896.jpg
      Shiseido Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Foundation 210 Birch Synchro Skin Self Refreshing Foundation 210 Birch Synchro Skin Self Refreshing Foundation 210 Birch Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Foundation (1)
      Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Foundation 210 Birch
      • 00730852160781
      • 730852160781
      1
      34.46 EUR
    • Shiseido Sheer And Perfect Compact SPF15 10 gr
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158425717.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158425751.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140625709.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102353617.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140741839.jpg
      Shiseido Shiseido Sheer And Perfect Compact SPF15 10 gr Sheer And Perfect Compact SPF15 10 gr Sheer And Perfect Compact SPF15 10 gr Shiseido Sheer And Perfect Compact Compacte behuizing Poeder 10 g (1)
      Shiseido Sheer And Perfect Compact SPF15 10 gr
      • 00730852113503
      • 10111350301
      1
      34.50 EUR
    • Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Foundation, 220 Linen 10 g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207599331.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168525049.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168525048.jpg
      Shiseido Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Foundation, 220 Linen 10 g Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Foundation, 220 Linen 10 g Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Foundation, 220 Linen 10 g Een romig make-uppoeder dat met een vochtig of droog sponsje of kwastje kan worden aangebracht. Zorgt voor een natuurlijke finish die tot 24 uur houdt. Bevat ActiveForce technologie die uw make-up "synchroniseert" met uw huid. Bestand tegen hitte, vocht, zweet en bewegingen van het gezicht. (1)
      Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Foundation, 220 Linen 10 g
      • 00729238161177
      • 729238161177
      1
      39.51 EUR
    1 6
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Yves Saint Laurent DEFAULT
        • yves_saint_laurent
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Dermatologisch getest DEFAULT
        • dermatologisch_getest
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Academie (academie)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annabelle Minerals (annabelle_minerals)
      • Annayake (annayake)
      • Artdeco (artdeco)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • Bareminerals (bareminerals)
      • BASEOFSWEDEN (baseofsweden)
      • Beardburys (beardburys)
      • Benecos (benecos)
      • Benefit (benefit)
      • Beter (beter)
      • Beyu (beyu)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biotulin (biotulin)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Boho Green Make-Up (boho_green_make_up)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Catrice (catrice)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Cover FX (cover_fx)
      • Coverderm (coverderm)
      • Da Vinci (da_vinci)
      • Dado Sens Dermacosmetics (dado_sens_dermacosmetics)
      • Darphin (darphin)
      • Dear Dahlia (dear_dahlia)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • E.l.f. (e_l_f_)
      • Edwin Jagger (edwin_jagger)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • EMANI (emani)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Erborian (erborian)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • FILORGA (filorga)
      • Fushi (fushi)
      • Garnier (garnier)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Golden rose (golden_rose)
      • Golden Rose Cosmetics (golden_rose_cosmetics)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Guinot (guinot)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ikos (ikos)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jean D'Arcel (jean_d_arcel)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • JOIK (joik)
      • Kardashian Beauty (kardashian_beauty)
      • Kis (kis)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Mer (la_mer)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab2 (lab2)
      • Laboratoires de Biarritz (laboratoires_de_biarritz)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • Lierac (lierac)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lumene (lumene)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Marbert (marbert)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Max (max)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Mesauda Milano (mesauda_milano)
      • Mia Cosmetics Paris (mia_cosmetics_paris)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • Miss W (miss_w)
      • MISSHA (missha)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • NEO Make Up (neo_make_up)
      • Nivea (nivea)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nudestix (nudestix)
      • Nuxe (nuxe)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Olay (olay)
      • Orlane (orlane)
      • Palina (palina)
      • Pat McGrath Labs (pat_mcgrath_labs)
      • Payot (payot)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Postquam (postquam)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • RAU Cosmetics (rau_cosmetics)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Redken (redken)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sante (sante)
      • Sebastian (sebastian)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Skin79 (skin79)
      • Skinnies (skinnies)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • T-LeClerc (t_leclerc)
      • Teaology (teaology)
      • Technic (technic)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Too Faced (too_faced)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Uriage (uriage)
      • Valmont (valmont)
      • VICHY (vichy)
      • Vita Liberata (vita_liberata)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Young Blood (young_blood)
      • Youngblood (youngblood)
      • Youth Lab. (youth_lab_)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 30 (price_2)
      • € 30 - € 40 (price_3)
      • ≥ € 40 (price_4)
    • Inhoud in ml (inhoud_ml):
      • < 23 ml (inhoud_ml_1)
      • 23 ml - 30 ml (inhoud_ml_2)
      • 30 ml - 200 ml (inhoud_ml_3)
      • ≥ 200 ml (inhoud_ml_4)
    • Huidskleur (huidskleur):
      • Alle huidskleuren (alle_huidskleuren)
      • Donkere huidskleur (donkere_huidskleur)
      • Gebruinde huidskleur (gebruinde_huidskleur)
      • Lichte huidskleur (lichte_huidskleur)
      • Medium huidskleur (medium_huidskleur)
    • Huidtype (huidtype):
      • Alle huidtypes (alle_huidtypes)
      • Droge huid (droge_huid)
      • Gecombineerde huid (gecombineerde_huid)
      • Geirriteerde huid (geirriteerde_huid)
      • Gevoelige huid (gevoelige_huid)
      • Natte huid (natte_huid)
      • Normale huid (normale_huid)
      • Problematische huid (problematische_huid)
      • Rijpe huid (rijpe_huid)
      • Ruwe huid (ruwe_huid)
      • Veeleisende huid (veeleisende_huid)
      • Verouderende huid (verouderende_huid)
      • Vette huid (vette_huid)
    • Varianten (group):
      • Bobbi Brown Skin Foundation (bobbi_brown_skin_foundation)
      • Bobbi Brown Skin Foundation Cushion (bobbi_brown_skin_foundation_cushion)
      • Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation (bobbi_brown_skin_long_wear_weightless_foundation)
      • Clinique Almost Power Makeup SPF (clinique_almost_power_makeup_spf)
      • Clinique Anti-Blemisch Solutions (clinique_anti_blemisch_solutions)
      • Clinique Even Better (clinique_even_better)
      • Clinique Even Better Glow (clinique_even_better_glow)
      • Clinique Superbalanced (clinique_superbalanced)
      • Collistar Silk Effect Compact Powder (collistar_silk_effect_compact_powder)
      • Estée Lauder Double Wear Cushion Stick (este_e_lauder_double_wear_cushion_stick)
      • Estée lauder Double Wear Nude (este_e_lauder_double_wear_nude)
      • Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place (este_e_lauder_double_wear_stay_in_place)
      • Guerlain Lingerie de Peau (guerlain_lingerie_de_peau)
      • Guerlain Lingerie De Peau Aqua Nude (guerlain_lingerie_de_peau_aqua_nude)
      • Guerlain Parure Gold Compact (guerlain_parure_gold_compact)
      • Jeffree Star Magic Star (jeffree_star_magic_star)
      • L'Oréal Infaillible 24h (l_ore_al_infaillible_24h)
      • L'Oréal Infallible Foundation (l_ore_al_infallible_foundation)
      • L'Oréal True Match Foundation (l_ore_al_true_match_foundation)
      • Lancome Teint Idole Ultra Wear (lancome_teint_idole_ultra_wear)
      • Lancome Teint Visionnaire (lancome_teint_visionnaire)
      • M.A.C Pro Longwear (m_a_c_pro_longwear)
      • M.A.C Pro Longwear Nourishing Waterproof (m_a_c_pro_longwear_nourishing_waterproof)
      • M.A.C Studio Fix Fluid (m_a_c_studio_fix_fluid)
      • Max Factor Creme Puff Powder (max_factor_creme_puff_powder)
      • Max Factor Healthy Skin Harmony (max_factor_healthy_skin_harmony)
      • Max Factor Lasting Performance (max_factor_lasting_performance)
      • Max Factor Miracle Match (max_factor_miracle_match)
      • Max Factor Miracle Touch (max_factor_miracle_touch)
      • Maybelline Dream Matte Mouse (maybelline_dream_matte_mouse)
      • Maybelline Dream Satin (maybelline_dream_satin)
      • Maybelline Fit Me (maybelline_fit_me)
      • Maybelline Superstay 24h (maybelline_superstay_24h)
      • Nyx Can't Stop Won't Stop (nyx_can_t_stop_won_t_stop)
      • Nyx Total Control Drop (nyx_total_control_drop)
      • Pupa Extreme Matt Powder Foundation (pupa_extreme_matt_powder_foundation)
      • Pupa Like A Doll Compact Powder (pupa_like_a_doll_compact_powder)
      • Rimmel Lasting Finish 25h (rimmel_lasting_finish_25h)
      • Rimmel Match Perfection (rimmel_match_perfection)
      • Yves Saint Laurent All Hours Foundation (yves_saint_laurent_all_hours_foundation)
      • Yves Saint Laurent Touche Éclat Cushion (yves_saint_laurent_touche_e_clat_cushion)
      • Yves Saint Laurent Touche Éclat Foundation (yves_saint_laurent_touche_e_clat_foundation)
    • Make-up functies (make_up_functies):
      • Dermatologisch getest (dermatologisch_getest)
      • Met applicator (met_applicator)
      • Met SPF (met_spf)
      • Met spiegel (met_spiegel)
      • Niet getest op dieren (niet_getest_op_dieren)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Make-up effect (make_up_effect):
      • Anti-irritatie (anti_irritatie)
      • Anti-roodheid (anti_roodheid)
      • Beschermend (beschermend)
      • Effen (effen)
      • Glanzend (glanzend)
      • Hydraterend (hydraterend)
      • Mat (mat)
      • Natuurlijk (natuurlijk)
      • Revitaliserend (revitaliserend)
      • Tegen zwarte kringen (tegen_zwarte_kringen)
      • Verzachtend (verzachtend)
      • Voedend (voedend)
    • Ondoorzichtigheid (ondoorzichtigheid):
      • Dekkend (dekkend)
      • Doorschijnend (doorschijnend)
      • Semi-dekkend (semi_dekkend)
      • Transparant (transparant)
      • Volledig dekkend (volledig_dekkend)
    • Soort dispenser (Soort_dispenser):
      • Blik (blik)
      • Buis (buis)
      • Capsule (capsule)
      • Fles (fles)
      • Pipet (pipet)
      • Pomp (pomp)
      • Potje (potje)
      • Spray (spray)
      • Stift (stift)
    • Substantie (substantie):
      • Crème (cre_me)
      • Gel (gel)
      • Geperst poeder (geperst_poeder)
      • Mousse (mousse)
      • Olie (olie)
      • Poeder (poeder)
      • Spray (spray)
      • Stick (stick)
      • Vloeibaar (vloeibaar)
    • Zonbeschermingsfactor (zonbeschermingsfactor):
      • 0 SPF (0)
      • 6 SPF (6)
      • 8 SPF (8)
      • 9 SPF (9)
      • 10 SPF (10)
      • 13 SPF (13)
      • 15 SPF (15)
      • 17 SPF (17)
      • 18 SPF (18)
      • 19 SPF (19)
      • 20 SPF (20)
      • 23 SPF (23)
      • 25 SPF (25)
      • 30 SPF (30)
      • 35 SPF (35)
      • 40 SPF (40)
      • 45 SPF (45)
      • 50 SPF (50)
    • Blijft zitten tot (blijft_zitten_tot):
      • 8 Uur (blijft_zitten_tot_8.0)
      • 12 Uur (blijft_zitten_tot_12.0)
      • 15 Uur (blijft_zitten_tot_15.0)
      • 16 Uur (blijft_zitten_tot_16.0)
      • 18 Uur (blijft_zitten_tot_18.0)
      • 24 Uur (blijft_zitten_tot_24.0)
      • 25 Uur (blijft_zitten_tot_25.0)
      • 30 Uur (blijft_zitten_tot_30.0)
      • 72 Uur (blijft_zitten_tot_72.0)
    • Winkelen in plaats (location):
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl