x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er foundations verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    John van g foundation

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in foundation categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • John van g Foundation double finish crème refill 002
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/88889521.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/116402451.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/118242456.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/95831612.jpg
      John van g Foundation double finish crème refill 002 (3)
      John van g Foundation double finish crème refill 002
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      13.64, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      13.64, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      most_sold
    • John van g Foundation double finish refill 008
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/88894643.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/115906886.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/118386895.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/127219924.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/95831622.jpg
      John van g Foundation double finish refill 008 (2)
      John van g Foundation double finish refill 008
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      13.64, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      13.64, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • John van g Foundation double finish crème refillable 005
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/97466396.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/115903048.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/118245639.jpg
      John van g Foundation double finish crème refillable 005 (1)
      John van g Foundation double finish crème refillable 005
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      21.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      21.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • John van g Foundation double finish refill 005
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/88891814.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/115894452.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/118242189.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/127219921.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/95831619.jpg
      John van g Foundation double finish refill 005 (1)
      John van g Foundation double finish refill 005
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      13.64, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      13.64, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • John van g Foundation double finish crème refillable 008
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/97471160.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/115899274.jpg
      John van g Foundation double finish crème refillable 008 (1)
      John van g Foundation double finish crème refillable 008
      Drogist.nl Drogist.nl
      22.40, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Drogist.nl Drogist.nl
      22.40, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • L'oréal DEFAULT
        • l_ore_al
    • Merk (brand):
      • Academie (academie)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Art Deco (art_deco)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • Biotherm (biotherm)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Darphin (darphin)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dior (dior)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elite (elite)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Erborian (erborian)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • FILORGA (filorga)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • INGLOT (inglot)
      • John van g (john_van_g)
      • JOIK (joik)
      • Juvena (juvena)
      • Kanebo (kanebo)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • Lancome (lancome)
      • La Prairie (la_prairie)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Marbert (marbert)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Max (max)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Natural Honey (natural_honey)
      • Payot (payot)
      • PHB (phb)
      • Pupa (pupa)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel London (rimmel_london)
      • Rodial (rodial)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • The balm (the_balm)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Prijs (price):
      • < € 26 (budget)
      • € 26 - € 36 (price_26_36)
      • € 36 - € 43 (price_36_43)
      • ≥ € 43 (price_43)
    • Kleur product (kleur):
      • Amber (amber)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bronze (bronze)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Haver (haver)
      • Ivoire (ivoire)
      • Koper (koper)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Walnut (walnut)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Huidskleur (huidskleur):
      • Medium huidskleur (medium_huidskleur)
    • Dermatologisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
    • Huidtype (huidtype):
      • Alle huidtypes (alle_huidtypes)
    • Make-up effect (lipstick_effect):
      • Natuurlijk (natuurlijk)
    • Substantie (substantie):
      • Crème (cre_me)
      • Vloeistof (vloeistof)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl