x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er foundations verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Decléor foundation

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in foundation categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Decléor Hydra Floral BB Crème Activatrice D'Hydratation 24H
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/2/8/5/popal-meisjesfiets-24-inch-beachcruiser-paars-28776285.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/2/6/8/popal-meisjesfiets-24-inch-beachcruiser-paars-54069268.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/8/8/1/klapp-caviar-power-imperial-24h-jelly-cream-74659881.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/4/1/5/mars-more-vacht-lam-gevlekt-gemeleerd-33xh70-cm-102888415.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/4/7/3/apple-imac-27-inch-retina-5k-3-5ghz-quad-core-i5-64gb-1tb-ssd-magic-num-nl-113861473.jpg
      Decléor Hydra Floral BB Crème Activatrice D'Hydratation 24H (1)
      Decléor Hydra Floral BB Crème Activatrice D'Hydratation 24H
      Sweet Living Shop NL Sweet Living Shop NL
      34.95, ? (offer_sdt_unknown)
      Sweet Living Shop NL Sweet Living Shop NL
      34.95, ? (offer_sdt_unknown)
      3
      most_sold
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • L'Oréal DEFAULT
        • loreal
        • l_ore_al
      • Bobbi Brown DEFAULT
        • bobbi_brown
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Loreal (loreal)
      • Clinique (clinique)
      • L'oréal (l_ore_al)
      • Max Factor (max_factor)
      • Estée lauder (este_e_lauder)
      • Academie (academie)
      • Alessandro (alessandro)
      • Anastasia (anastasia)
      • Avene (avene)
      • BE (be)
      • Biodermal (biodermal)
      • Biotherm (biotherm)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Darphin (darphin)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dior (dior)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Ecotools (ecotools)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Erborian (erborian)
      • FILORGA (filorga)
      • Garnier (garnier)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • INGLOT (inglot)
      • John van g (john_van_g)
      • Juvena (juvena)
      • Kanebo (kanebo)
      • Korres (korres)
      • L'oreal paris (l_oreal_paris)
      • La Mer (la_mer)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Manuka Health (manuka_health)
      • Marbert (marbert)
      • Maybelline (maybelline)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Natural Honey (natural_honey)
      • Nivea (nivea)
      • Nuxe (nuxe)
      • Olaz (olaz)
      • Payot (payot)
      • Pupa (pupa)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Rimmel London (rimmel_london)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Uriage (uriage)
      • VICHY (vichy)
      • Weleda (weleda)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Prijs (price):
      • < €10 (budget)
      • €10 - €15 (low)
      • €15 - €25 (medium)
      • €25 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koper (koper)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • staal (staal)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (maat):
      • 24 (24)
      • 27 (27)
      • 30 (30)
    • Materiaal (materiaal):
      • Overige materialen (overige_materialen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Leeftijd vanaf (leeftijd_vanaf):
      • 18 jaar (leeftijd_vanaf_18.0)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl