x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch HXA090D20N

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch HXA090D20N
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch HXA090D20N
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch HXA090D20N
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151232822.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167648476.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167648474.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144430773.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148034452.jpg?ts=1
Bosch Bosch HXA090D20N HXA090D20N HXA090D20N Modern en gemakkelijk koken met Bosch fornuis HXA090D20N Dit vrijstaande gascombifornuis biedt alle gemakken voor een lekkere maaltijd. Sterke gaspitten en een multifunctionele oven zorgen dat je elk gerecht optimaal kan bereiden. Uitgevoerd in een eigentijds design, met vertrouwde draaiknoppen. Design Dit vrijstaande Bosch fornuis HXA090D20N valt onder energieklasse A en is makkelijk in het gebruik. Je bedient de oven en de gasplaat met vertrouwde draaiknoppen. Door de geïntegreerde vonkontsteking hoef je de gaspitten niet apart aan te steken. Het fornuis is in hoogte verstelbaar, zodat je op een voor jou prettige hoogte kan koken. De afwerking van het fornuis is degelijk, met geëmailleerde pannendragers en een glazen afdekplaat ter bescherming. De deur van de oven is van glas en heeft een kinderslot. Jij hebt zicht op je maaltijd en je kleintje kan de oven niet openen. Dankzij de thermo elektrische gaspitten, ontstaat er zonder vlam geen gasvorming. Koken op de gasplaat van (1)
  • 04242005041633
  • 000000000000251636
  • HXA090D20N
  • 4986073
1
  • Technische details
    • Plaatsing: Vrijstaand
    • Energieklasse product: A
    • Kinderslot: Ja
    • Soort bediening: Draaiknop
    • Geïntegreerde timer: Nee
    • Automatische programma's: Nee
    • Back-up van het geheugen: Nee
    • Bescherming tegen oververhit raken: Nee
    • Lengte snoer: 1.2 m
    • Quick start: Nee
    • Warmhoud functie: Nee
    • Zelfreinigend: Nee
  • Koker
    • Type kookplaat: gas
    • Aantal burners/cooking zones: 4
    • Wok brander: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 60 cm
    • Diepte: 60 cm
    • Hoogte: 85 cm
    • Breedte: 600 mm
    • Diepte product: 600 mm
    • Gewicht: 54 kg
    • Hoogte: 850 mm
    • Interior depth (cm): 420
    • Interior height cm: 32.9 cm
  • Oven
    • Soort oven: Elektrische oven, Heteluchtoven
    • Totale binnenste capaciteit (ovens): 66 L
    • Aantal ovens: 1
    • Totaal vermogen van de oven: 2800 Watt
    • Boven- en onderwarmte: Ja
    • Verwijderbare oven deur: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Maximale temperatuur: 275 °C
    • Geslacht: Unisex
    • Grill: Ja
    • Minimumtemperatuur: 50 °C
    • Soft closing: Nee
  • Design
    • Materiaal: Emaille
    • Kleur: Wit
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • Eigenschappen
    • Aan/uit lamp: Nee
  • Ergonomie
    • Pan detectie: Nee
    • Telescopische ovenrails: Nee
    • Verlichting binnenin: Ja
    • Verstelbare voeten: Ja
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Nee
    • Convectie koken: Ja
    • Magnetronbereiding: Nee
  • Prestatie
    • Electronische ontsteking: Nee
    • Stoomfunctie: Nee
  • Overig
    • Stoom koken: Nee
  • 488.00 488.00 EUR 1
    1
    • BCC BCC
      8.675170706435662 (4741)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Modern en gemakkelijk koken met Bosch fornuis HXA090D20N Dit vrijstaande gascombifornuis biedt alle gemakken voor een lekkere maaltijd. S...488.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Falcon 900S Vrijstaand fornuis Zone van inductiekookplaat A Zwart 5 jaar garantie
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119447934.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116081889.jpg?ts=1
      Falcon Falcon 900S Vrijstaand fornuis Zone van inductiekookplaat A Zwart 5 jaar garantie 900S Vrijstaand fornuis Zone van inductiekookplaat A Zwart 5 jaar garantie 900S Vrijstaand fornuis Zone van inductiekookplaat A Zwart 5 jaar garantie Fornuis - inductie - breedte 90 cm - beschikbaar in verschillende kleuren (1)
      Falcon 900S Vrijstaand fornuis Zone van inductiekookplaat A Zwart 5 jaar garantie
      • 05028683090007
      • F900SEIBL/C-EU
      1
    • Saro Elektrische fornuis met onderstel | 6 platen | 400V (Lager dan 90 cm)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215683442.jpg?ts=1
      Saro Saro Elektrische fornuis met onderstel | 6 platen | 400V (Lager dan 90 cm) Elektrische fornuis met onderstel | 6 platen | 400V (Lager dan 90 cm) Elektrische fornuis met onderstel | 6 platen | 400V (Lager dan 90 cm) Specificaties: Materiaal: roestvrij staal. 6 gietijzeren kookplaten, elk 2,6 kW. Gewicht: 119 kg bruto. Afmetingen: Breed 120 x Diep 70 x Hoog 85 cm. Stroomaansluiting: 400 V / 3 Ph / 15,6 kW. (1)
      Saro Elektrische fornuis met onderstel | 6 platen | 400V (Lager dan 90 cm)
      • 04017337423156
      1
      deal
    • AEG Elektrisch fornuis A
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178078246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178078257.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178078256.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178078259.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178078258.jpg?ts=1
      AEG AEG Elektrisch fornuis A Elektrisch fornuis A Elektrisch fornuis A Fornuis met vitrokeramische kookplaat en multifunctionele warmeluchtoven, 60 cm, wit (3)
      AEG Elektrisch fornuis A
      • 07332543762002
      • 940 002 900
      1
    • Gastro-M Professionele Gaskooktafel 25,8kW | 6 Branders
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133900628.jpg?ts=1
      Gastro-M Gastro-M Professionele Gaskooktafel 25,8kW | 6 Branders Professionele Gaskooktafel 25,8kW | 6 Branders Professionele Gaskooktafel 25,8kW | 6 Branders 6 Pits Gaskooktafel -6 Branders -Roestvrijstalen behuizing -Ruimte voor potten en pannen -Geëmailleerde morspannen -Branders: 3 x 3,6kW, 3 x 5kW -Aardgas/25,8kW, 6 branders. -Afmetingen: 1100(b)x650(d)x850(h)mm -Gewicht: 65kg (1)
      Gastro-M Professionele Gaskooktafel 25,8kW | 6 Branders
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 398.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 398.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 389.81
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 389.81
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 335.20
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 410.60
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 410.60
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 410.60
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 419.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 419.00
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 419.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 417.00
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 416.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 416.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 416.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 416.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 416.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 416.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 416.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 416.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 416.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 488.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 488.00
    • partner@vergelijk.nl