x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er fitnessbanken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lifemaxx fitnessbank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in fitnessbank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Lifemaxx HIIT Bench
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156704284.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156704286.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156704291.jpg
      Lifemaxx Lifemaxx HIIT Bench HIIT Bench HIIT Bench De LifeMaxx HIIT Bench is een efficiënte trainingsbank die over alle ruimte beschikt om uw workout materialen op te bergen. De HIIT bench is een van de meest multifunctionele trainingsbanken op de markt! De bank is handig te gebruiken in;sportcentra,personal training studio's,home gyms enzovoort. De bank is geschikt voor intensief gebruik en is verstelbaar in verschillende posities voor variatie tijdens uw workout.\\nProducteigenschappen:\\n\\nkleur: zwart gepoedercoat frame en zwarte hoge kw... (6)
      Lifemaxx HIIT Bench
      1
      good_buy
      999.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kettler DEFAULT
        • kettler
      • Gorilla Sports DEFAULT
        • gorilla_sports
      • VirtuFit DEFAULT
        • virtufit
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Kettler (kettler)
      • Body-solid (body_solid)
      • FINNLO (finnlo)
      • BH Fitness (bh_fitness)
      • Christopeit Sport (christopeit_sport)
      • Focus fitness (focus_fitness)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Hammer Fitness (hammer_fitness)
      • Horizon Fitness (horizon_fitness)
      • Inspire (inspire)
      • inSPORTline (insportline)
      • Life Fitness (life_fitness)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • Powertec (powertec)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • RawFitness (rawfitness)
      • Steelflex (steelflex)
      • Strongman (strongman)
      • Tesiro (tesiro)
      • Toorx (toorx)
      • Uno (uno)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • VirtuFit (virtufit)
    • Prijs (price):
      • < €170 (budget)
      • €170 - €300 (low)
      • €300 - €550 (medium)
      • > €550 (high)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
    • Opties fitnessbank (Opties_voor_sportartikelen):
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Verstelbaar (verstelbaar)
    • Maximum gewicht (maximum_gewicht):
      • 38 kg (maximum_gewicht_38.0)
      • 40 kg (maximum_gewicht_40.0)
      • 130 kg (maximum_gewicht_130.0)
      • 140 kg (maximum_gewicht_140.0)
      • 160 kg (maximum_gewicht_160.0)
      • 270 kg (maximum_gewicht_270.0)
      • 272 kg (maximum_gewicht_272.0)
      • 400 kg (maximum_gewicht_400.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • 11 cm (11)
      • 17 cm (17)
      • 19 cm (19)
      • 21 cm (21)
      • 24 cm (24)
      • 26 cm (26)
      • 27 cm (27)
      • 59 cm (59)
      • 104 cm (104)
      • 139 cm (139)
      • 152.4 cm (152_4)
      • 158 cm (158)
      • 195 cm (195)
    • Breedte (breedte_cm):
      • 23 cm (23)
      • 39 cm (39)
      • 44 cm (44)
      • 48 cm (48)
      • 51 cm (51)
      • 54 cm (54)
      • 57 cm (57)
      • 61 cm (61)
      • 65 cm (65)
      • 66 cm (66)
      • 129 cm (129)
      • 136 cm (136)
      • 146 cm (146)
      • 155 cm (155)
      • 177 cm (177)
    • Type fitnessbank (type_sport_uitvoering):
      • Flat bench (flat_bench)
      • Halterbank (halterbank)
      • Krachtstation (krachtstation)
      • Power Tower (power_tower)
      • Smith Machine (smith_machine)
      • Trainingsbank (trainingsbank)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Rood (rood)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl