x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Thule EasyFold XT 3

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Thule EasyFold XT 3
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Thule EasyFold XT 3
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Thule EasyFold XT 3
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205833388.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205833525.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214462590.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131964304.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211413854.jpg
Thule Thule EasyFold XT 3 EasyFold XT 3 EasyFold XT 3 Thule EasyFold XT 3 Black 934B, trekhaak montage,voor 3 fietsen of 2 e-bikes. 60 kg draagvermogen, gewicht 23,1 kg, kantelbaar, 13-polig. 5 jaar garantie. Incl. opbergtas + velgenbescherming. (33)
  • 07313020084343
3
good_buy
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Kinderen
  • 829.00 979.99 EUR 3
    3
    • Dakdragerwinkel.nl Dakdragerwinkel.nl
      Thule EasyFold XT 3 Black 934B, trekhaak montage,voor 3 fietsen of 2 e-bikes. 60 kg draagvermogen, gewicht 23,1 kg, kantelbaar, 13-polig....829.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Halfords.nl Halfords.nl
      OmschrijvingDe opvouwbare Thule fietsdrager Easyfold XT 3 934 zwart voor 3 fietsen is in 2 stappen op de trekhaak te monteren in slechts ...
      849.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bikester.nl Bikester.nl
      4.25 (4)
      Belangrijkste informatie: Type: Drager voor aanhangwagen koppeling; Houder: Montage gereedschapvrij: Ja; Montage: Gereedschapsvrije monta...979.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Hapro Atlas 2 Blue - Nieuwe 2018 Versie - Fietsendrager 32100
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201786194.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135232693.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134605172.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135232798.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135232781.jpg
      Hapro Hapro Atlas 2 Blue - Nieuwe 2018 Versie - Fietsendrager 32100 Atlas 2 Blue - Nieuwe 2018 Versie - Fietsendrager 32100 Atlas 2 Blue - Nieuwe 2018 Versie - Fietsendrager 32100 Hapro Atlas Active 2 Fietsendrager - 2 Fietsen - 7 Polig (5)
      Hapro Atlas 2 Blue - Nieuwe 2018 Versie - Fietsendrager 32100
      • 08712232910256
      • 477377
      1
    • Xlc Azura Xtra LED fietsendrager - Kantelbaar - 2 fietsen - E-Bike - 13/7 Polig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151022355.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168552093.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225310796.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226702995.jpg
      Xlc Xlc Azura Xtra LED fietsendrager - Kantelbaar - 2 fietsen - E-Bike - 13/7 Polig Azura Xtra LED fietsendrager - Kantelbaar - 2 fietsen - E-Bike - 13/7 Polig Azura Xtra LED fietsendrager - Kantelbaar - 2 fietsen - E-Bike - 13/7 Polig XLC Azura Fietsendrager led 2F - Extra De XLC Azura fietsendrager led 2F is een praktische en moderne elektrische fietsendrager. Deze fietsendrager kan een totaal van 2 (elektrische) fietsen vervoeren. Door het eenvoudige systeem is de fietsendrager makkelijk op de trekhaak te monteren. Hierdoor kun je de fietsen meenemen op je fietstocht of weekendje weg. (1)
      Xlc Azura Xtra LED fietsendrager - Kantelbaar - 2 fietsen - E-Bike - 13/7 Polig
      • 04055149266486
      2
    • Pro-User Pro User Dakfietsdrager 'Poker'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165967375.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184449209.jpg
      Pro-User Pro-User Pro User Dakfietsdrager 'Poker' Pro User Dakfietsdrager 'Poker' Pro User Dakfietsdrager 'Poker' Pro-user Dakfietsendrager - Poker - 1 Fiets (3)
      Pro-User Pro User Dakfietsdrager 'Poker'
      • 08717809514851
      2
    • Twinny load Fietsendrager E-carrier Base 127 Cm Zilver/zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223911317.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184404221.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221562061.jpg
      Twinny load Twinny load Fietsendrager E-carrier Base 127 Cm Zilver/zwart Fietsendrager E-carrier Base 127 Cm Zilver/zwart Fietsendrager E-carrier Base 127 Cm Zilver/zwart Deze Twinny Load e-Carrier Base fietsendrager wordt door middel van een swing koppeling direct vastgezet op de trekhaakkogel. Voorzien van een kantelfunctie. Let op: De maximale belasting voor de Twinny Load e-Carrier Base is 50kg. Dit betekent dat u 2 E-bikes zonder accu, of 1 E-bike met accu en 1 normale fiets of 2 normale fietsen kunt vervoeren met de Twinny Load e-Base. De fietsen worden door middel van framehouders bevestigd aan de verticale framebeugel. Specificaties: * Europese typego... (1)
      Twinny load Fietsendrager E-carrier Base 127 Cm Zilver/zwart
      • 08719322331946
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 829.00
    • partner@vergelijk.nl