x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bryton Heart Rate Sensor Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bryton Heart Rate Sensor Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bryton Heart Rate Sensor Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bryton Heart Rate Sensor Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227100657.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105997175.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137753374.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/253179106.jpg?ts=1
Bryton Bryton Heart Rate Sensor Zwart Heart Rate Sensor Zwart Heart Rate Sensor Zwart de bryton bluetooth ant hartslagriem biedt een perfecte verbinding en nauwkeurige hartslaginformatie met uw bryton apparaat details bluetooth ant verbinding werkt op batterijen compatibel met rider 15 320 410 420 450 750 860 alle ant apparaten (1)
  • 04718251592309
4
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Polyester, Katoen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 48.48 60.94 EUR 4
    4
    • Bikeinn.com/nl Bikeinn.com/nl
      48.48, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Pakket afmetingen: 8 L x5 B x3 H cm Pakket gewicht: 0.2 kg Kleur: zwart Land van herkomst: Taiwan48.58, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Bryton Hartslagsensor - - Zwart48.58, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Alltricks.nl Alltricks.nl
      de bryton bluetooth ant hartslagriem biedt een perfecte verbinding en nauwkeurige hartslaginformatie met uw bryton apparaat details bluet...60.94, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • M-Wave Fietscomputer M21W touch draadloos zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223713420.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237120006.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237120003.jpg?ts=1
      M-Wave M-Wave Fietscomputer M21W touch draadloos zwart Fietscomputer M21W touch draadloos zwart Fietscomputer M21W touch draadloos zwart (1)
      M-Wave Fietscomputer M21W touch draadloos zwart
      • 00887539010430
      1
    • Stages Power L 3rd Gen Shimano Dura-Ace Track 7710 170mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/254051958.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138271566.jpg?ts=1
      Stages Stages Power L 3rd Gen Shimano Dura-Ace Track 7710 170mm Power L 3rd Gen Shimano Dura-Ace Track 7710 170mm Power L 3rd Gen Shimano Dura-Ace Track 7710 170mm (1)
      Stages Power L 3rd Gen Shimano Dura-Ace Track 7710 170mm
      • 00818889020985
      1
    • Stages Dash Snelheidssensor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151012027.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/253184531.jpg?ts=1
      Stages Stages Dash Snelheidssensor Dash Snelheidssensor Dash Snelheidssensor de stages magneetloze snelheidssensor past in je achternaaf om real time op versnellingsmeter gebaseerde snelheidsgegevens naar je computer of telefoon te sturen via ant en bluetooth smart details compatibel met de meeste wielen ipx7 levensduur van de batterij 600 uur snelheid 3 96 km u wordt gemonteerd op en verwijderd van de achternaaf in enkele seconden blauwe en rode bedrijfs led s geven de koppeling activering en batterijstatus aan gewicht 0 8 kg (1)
      Stages Dash Snelheidssensor
      • 00818889020046
      2
    • Pro Vibe Aero Race Mount Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231448148.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234286348.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185730734.jpg?ts=1
      Pro Pro Vibe Aero Race Mount Zwart Vibe Aero Race Mount Zwart Vibe Aero Race Mount Zwart (1)
      Pro Vibe Aero Race Mount Zwart
      • 08717009370363
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 52.72
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 52.72
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 52.72
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 56.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 56.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 56.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 56.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 56.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 56.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 56.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 56.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 56.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 56.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 56.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 51.98
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 51.98
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 51.98
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 51.98
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 51.98
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 51.98
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 51.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 51.98
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 51.98
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 51.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 51.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 51.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 51.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 51.98
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 56.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 51.25
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 56.89
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 51.25
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 51.25
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 56.89
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 56.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 51.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 51.98
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 51.98
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 51.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 51.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 51.98
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 51.98
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 51.98
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 49.49
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.49
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 49.49
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 49.49
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 49.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 49.49
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 49.55
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 49.55
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 49.55
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 49.55
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 49.48
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 46.79
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 46.79
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 46.79
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 46.69
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 46.69
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 46.69
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 46.69
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 46.69
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 46.79
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 49.39
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 49.39
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 49.39
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 49.39
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 48.48
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 45.78
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 48.48
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 48.48
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 45.78
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 45.78
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 45.78
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 45.78
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 45.78
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 45.78
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 45.78
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 45.78
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 48.48
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 48.48
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 48.48
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 48.49
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 48.48
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 48.48
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 48.48
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 48.48
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 48.48
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 48.48
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 48.48
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 48.48
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 48.48
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 48.58
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 48.58
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 48.48
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 48.48
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 48.48
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 48.48
    • partner@vergelijk.nl