x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch Nyon BUI350 Retrofit kit 2022 E-bike Displays

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch Nyon BUI350 Retrofit kit 2022 E-bike Displays
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch Nyon BUI350 Retrofit kit 2022 E-bike Displays
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch Nyon BUI350 Retrofit kit 2022 E-bike Displays
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231842070.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256182550.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256182543.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256182549.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256182546.jpg?ts=1
Bosch Bosch Nyon BUI350 Retrofit kit 2022 E-bike Displays Nyon BUI350 Retrofit kit 2022 E-bike Displays Nyon BUI350 Retrofit kit 2022 E-bike Displays Nyon Kit 8 GB - Premium Display van Bosch Display Nyon 8 GB in gekleurde eersteklas verpakking incl. houder, bedieningseenheid, afstandsrubber (31,8 mm, 25,4 mm en 22,2 mm). Kleur: Antraciet. Gebruik: voor Active en Performance Line. Bij het omzetten naar Nyon is het belangrijk om zowel de bedieningseenheid als de houder dienovereenkomstig te vervangen. (2)
  • 04054289001377
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Kinderen
  • 317.48 350.00 EUR 2
    2
    • Bikeinn.com/nl Bikeinn.com/nl
      317.48, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Nyon Kit 8 GB - Premium Display van Bosch Display Nyon 8 GB in gekleurde eersteklas verpakking incl. houder, bedieningseenheid, afstandsr...350.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lezyne Super Pro GPS Computer 2022 Fietscomputers draadloos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204471519.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204471784.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204471779.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204471782.jpg?ts=1
      Lezyne Lezyne Super Pro GPS Computer 2022 Fietscomputers draadloos Super Pro GPS Computer 2022 Fietscomputers draadloos Super Pro GPS Computer 2022 Fietscomputers draadloos de volledig opnieuw ontworpen lezyne super pro gpsfietscomputer is een geweldige keuze voor elke fietser die op zoek is naar een volledig uitgerust middelgroot apparaat de nieuwe vormgeving geeft het toestel een verbeterde look en feel en het kan horizontaal worden gedraaid voor wie de voorkeur geeft aan een liggende weergave het scherm heeft een verbeterde resolutie en contrast en het heeft nu een kaartpagina voor een veel betere navigatie ervaring de firmware van het apparaat is bijgewerkt om meer gegevensvelden weer te geven en het kan nu worden gekoppeld met ons smart connect led systeem desuper pro gps is compatibel met bluetooth en ant en kan verbinding maken met vermogensmeters hartslagsensoren snelheids en of cadanssensoren smart trainers en draadloze transmissies incombinatie met onze lezyne ally telefoonapp kunnen de volgende functies worden ingeschakeld volledige navigatiemogelijkheden telefoonmeldingen lezyne track strava live segments trainingsintegratie en aanpassing van (1)
      Lezyne Super Pro GPS Computer 2022 Fietscomputers draadloos
      • 04712806002831
      • A1120047
      1
      deal
    • Sigma BC 16.16 STS CAD
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237089830.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210021873.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237089831.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101467196.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84561336.jpg?ts=1
      Sigma Sigma BC 16.16 STS CAD BC 16.16 STS CAD BC 16.16 STS CAD (1)
      Sigma BC 16.16 STS CAD
      • 04016224016181
      • 258029
      • 01618
      1
    • Shimano SIS-SP40 Speciaal Smeermiddel 50g 2022 Smeermiddelen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209834772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225306019.jpg?ts=1
      Shimano Shimano SIS-SP40 Speciaal Smeermiddel 50g 2022 Smeermiddelen SIS-SP40 Speciaal Smeermiddel 50g 2022 Smeermiddelen SIS-SP40 Speciaal Smeermiddel 50g 2022 Smeermiddelen (1)
      Shimano SIS-SP40 Speciaal Smeermiddel 50g 2022 Smeermiddelen
      • 04550170875565
      1
    • Ventura Fietscomputer Xiv W Draadloos Zwart 14 Functies
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223854772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251555435.jpg?ts=1
      Ventura Ventura Fietscomputer Xiv W Draadloos Zwart 14 Functies Fietscomputer Xiv W Draadloos Zwart 14 Functies Fietscomputer Xiv W Draadloos Zwart 14 Functies (1)
      Ventura Fietscomputer Xiv W Draadloos Zwart 14 Functies
      • 00887539026905
      1
    • min
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 317.48
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 317.48
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 317.48
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 317.48
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 317.48
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 317.48
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 317.48
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 317.48
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 317.48
    • partner@vergelijk.nl