x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Castelli Fietsshirt Castelli Men Puro 3 Jersey Full Zip Red

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Castelli Fietsshirt Castelli Men Puro 3 Jersey Full Zip Red
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Castelli Fietsshirt Castelli Men Puro 3 Jersey Full Zip Red
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Castelli Fietsshirt Castelli Men Puro 3 Jersey Full Zip Red
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116892245.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202658098.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123443409.jpg
Castelli Castelli Fietsshirt Castelli Men Puro 3 Jersey Full Zip Red Fietsshirt Castelli Men Puro 3 Jersey Full Zip Red Fietsshirt Castelli Men Puro 3 Jersey Full Zip Red Dit derde generatie Puro Jersey vest van het Italiaanse kwaliteitsmerk Castelli is een van de populairste shirts van dit wielermerk en is opnieuw verbeterd.... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 08055688713553
  • 604117
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
  • Design
    • Kleur: Rood
    • Materiaal: Polyester, Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 283 g
  • 110.00 110.00 EUR 1
    1
    • Fietstoebehoren.nl Fietstoebehoren.nl
      Dit derde generatie Puro Jersey vest van het Italiaanse kwaliteitsmerk Castelli is een van de populairste shirts van dit wielermerk en is...110.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Trigema Netshirt in gemêleerde look
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185621618.jpg
      Trigema Trigema Netshirt in gemêleerde look Netshirt in gemêleerde look Netshirt in gemêleerde look Wielershirt met lange mouwen in gemêleerde look Dit wielershirt met lange raglanmouwen, halve contrasterende ritssluiting aan de voorkant, opstaande kraag en inzetstukken in contrasterende kleuren (1)
      Trigema Netshirt in gemêleerde look
      • 04064082024510
      1
    • Maloja - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt XL, wit/oranje/rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229069081.jpg
      Maloja Maloja - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt XL, wit/oranje/rood - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt XL, wit/oranje/rood - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt XL, wit/oranje/rood Maloja Women's ElferkofelM. Fietsshirt: Kleur: Wit/Oranje/Rood; Maat: XL; Eigenschappen: Stretch; Gebruik: downhill, mountainbiken; Materiaal: Hoofdmateriaal: 100% polyester; Voor meer keuzes van Maloja ga dan naar de onlne winkel van Bergfreunde.nl - Koop nu online! (1)
      Maloja - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt XL, wit/oranje/rood
      • 04048852621499
      1
    • Maloja - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt L, rood/oranje/bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229534600.jpg
      Maloja Maloja - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt L, rood/oranje/bruin - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt L, rood/oranje/bruin - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt L, rood/oranje/bruin Maloja Women's ElferkofelM. Fietsshirt: Kleur: Rood/Oranje/Bruin; Maat: L; Eigenschappen: Stretch; Gebruik: downhill, mountainbiken; Materiaal: Hoofdmateriaal: 100% polyester; Voor meer keuzes van Maloja ga dan naar de onlne winkel van Bergfreunde.nl - Koop nu online! (1)
      Maloja - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt L, rood/oranje/bruin
      • 04048852621536
      1
    • Maloja - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt XL, rood/oranje/bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229534600.jpg
      Maloja Maloja - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt XL, rood/oranje/bruin - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt XL, rood/oranje/bruin - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt XL, rood/oranje/bruin Maloja Women's ElferkofelM. Fietsshirt: Kleur: Rood/Oranje/Bruin; Maat: XL; Eigenschappen: Stretch; Gebruik: downhill, mountainbiken; Materiaal: Hoofdmateriaal: 100% polyester; Voor meer keuzes van Maloja ga dan naar de onlne winkel van Bergfreunde.nl - Koop nu online! (1)
      Maloja - Women's ElferkofelM. - Fietsshirt XL, rood/oranje/bruin
      • 04048852621543
      1
    • min
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 110.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 110.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 110.00
    • partner@vergelijk.nl