x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Uvex Fietshelm Uvex I-Vo CC Black Mat

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Uvex Fietshelm Uvex I-Vo CC Black Mat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Uvex Fietshelm Uvex I-Vo CC Black Mat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Uvex Fietshelm Uvex I-Vo CC Black Mat
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107726944.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230082167.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89905699.jpg
Uvex Uvex Fietshelm Uvex I-Vo CC Black Mat Fietshelm Uvex I-Vo CC Black Mat Fietshelm Uvex I-Vo CC Black Mat Uitstekende mountainbike-helm met allround kwaliteiten voor trailbeginners en plezierfietsers (1)
  • 04043197271590
  • 483546
  • 4104230815
3
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Geschikt voor type fiets: Stadsfiets
    • Fietshelm opties: Inclusief vizier, Ventilatie
    • Number of ventilationholes: 24
    • Inclusief vizier: Ja
  • Maat
    • Helm maat: 52-57 cm
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zwart
    • Materiaal: Polystyreen, Kunststof, Katoen
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 240 g
  • Prestatie
    • Ventilatie: Ja
  • Technische details
    • Verstelbaar: Nee
  • 64.98 79.95 EUR 3
    3
    • Bikester.nl Bikester.nl
      4.25 (4)
      Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Mountainbike, Stad / Woon-werkverkeer, Trekking / Reizen, Racefiets / Cyclocross; Constructie: He...
      64.98, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Bergzeit.nl Bergzeit.nl
      Uitstekende mountainbike-helm met allround kwaliteiten voor trailbeginners en plezierfietsers79.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hardloop.com Hardloop.com
      I-Vo Cc - Fietshelm Black Mat Hoofdomvang 52-57 cm Racefiets Helmen | Gratis levering vanaf € 50, Gratis retourneren binnen 100 dagen79.95, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Alpina Ximo Disney Fietshelm Kinderen, blauw/rood 49-54cm 2022 Kinder fietshelmen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150927087.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150927089.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150927088.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183107280.jpg
      Alpina Alpina Ximo Disney Fietshelm Kinderen, blauw/rood 49-54cm 2022 Kinder fietshelmen Ximo Disney Fietshelm Kinderen, blauw/rood 49-54cm 2022 Kinder fietshelmen Ximo Disney Fietshelm Kinderen, blauw/rood 49-54cm 2022 Kinder fietshelmen Individueel, driedimensionaal aan het hoofd aanpasbaar dankzij Run System Classic Slide Perfect geventileerd door strategisch optimaal geplaatste ventilatieopeningen Platte achterkant voor hoog comfort in het kinderzitje en -aanhanger Gering gewicht dankzij de inmold-productie, waarbij de bovenschaal thermisch met de Hi-EPS wordt verbonden Exclusief Disney-design (1)
      Alpina Ximo Disney Fietshelm Kinderen, blauw/rood 49-54cm 2022 Kinder fietshelmen
      • 04003692295811
      • A9736282
      2
    • Ked POP Helm Kinderen, grijs M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208801863.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215529620.jpg
      Ked Ked POP Helm Kinderen, grijs M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen POP Helm Kinderen, grijs M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen POP Helm Kinderen, grijs M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen fietshelm ked pop mips - medium (52-56 cm) - grey (1)
      Ked POP Helm Kinderen, grijs M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen
      • 04036638097873
      1
    • Ked POP Helm Kinderen, bont M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208801862.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217250864.jpg
      Ked Ked POP Helm Kinderen, bont M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen POP Helm Kinderen, bont M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen POP Helm Kinderen, bont M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen fietshelm pop mips - medium (52-56 cm) - lilac (1)
      Ked POP Helm Kinderen, bont M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen
      • 04036638097972
      1
    • Ked POP Helm Kinderen, violet M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222108871.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208801855.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215615589.jpg
      Ked Ked POP Helm Kinderen, violet M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen POP Helm Kinderen, violet M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen POP Helm Kinderen, violet M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen fietshelm pop mips - medium (52-56 cm) - purple (1)
      Ked POP Helm Kinderen, violet M | 52-56cm 2022 Kinder fietshelmen
      • 04036638097934
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 78.45
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 78.45
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 72.98
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 72.98
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 72.98
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 65.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 65.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 71.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 71.98
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 65.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 64.98
    • partner@vergelijk.nl