x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Uvex Fietshelm Uvex I-Vo CC White Mat

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Uvex Fietshelm Uvex I-Vo CC White Mat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Uvex Fietshelm Uvex I-Vo CC White Mat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Uvex Fietshelm Uvex I-Vo CC White Mat
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108560297.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229846318.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99237694.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229846334.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89693600.jpg
Uvex Uvex Fietshelm Uvex I-Vo CC White Mat Fietshelm Uvex I-Vo CC White Mat Fietshelm Uvex I-Vo CC White Mat UVEX I-VO CC Fietshelm, wit Hoofdomtrek 52-57cm (6)
  • 04043197271651
  • 483568
  • 41042307-GR.15
6
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Dames
    • Geschikt voor type fiets: Stadsfiets
    • Fietshelm opties: Ventilatie
    • Number of ventilationholes: 24
    • Motief: Monochroom
  • Design
    • Kleur: Roze, Zwart, Zwart/Wit, Wit
    • Materiaal: Polystyreen, Kunststof, Katoen
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 280 g
  • Prestatie
    • Ventilatie: Ja
  • Technische details
    • Sport (fitness, hardlopen): Bicycle racing, Mountain biking
    • Verstelbaar: Nee
  • 54.95 79.95 EUR 6
    6
    • Hardloop.com Hardloop.com
      I-Vo Cc - Fietshelm White Mat Hoofdomvang 52-57 cm Racefiets Helmen | Gratis levering vanaf € 50, Gratis retourneren binnen 100 dagen
      54.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Constructie: In-Mold technologie Afstelsysteem: FAS riemsysteem Gewicht: 230 g, kleur: mat zwart, maat: M (52-57 cm)57.67, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Constructie: In-Mold technologie Afstelsysteem: FAS riemsysteem Gewicht: 230 g, kleur: mat zwart, maat: M (52-57 cm)61.26, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bikester.nl Bikester.nl
      4.25 (4)
      Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Mountainbike, Stad / Woon-werkverkeer, Trekking / Reizen, Racefiets / Cyclocross; Constructie: He...
      64.98, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      UVEX I-VO CC Fietshelm, wit Hoofdomtrek 52-57cm68.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Bergzeit.nl Bergzeit.nl
      Uitstekende mountainbike-helm met allround kwaliteiten voor trailbeginners en plezierfietsers79.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Hama Helmet strap 360 voor GoPro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133130985.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146521687.jpg
      Hama Hama Helmet strap 360 voor GoPro Helmet strap 360 voor GoPro Helmet strap 360 voor GoPro Een spectaculaire skitocht, spannende fietstochten of tricks op je skateboard. Leuk om mee te maken, maar nog leuker om te filmen en aan je vrienden te showen! Gebruik hiervoor de Hama 360° Helmband voor GoPro. Je bindt deze verstelbare mount vast door de ventilatieopeningen van je helm. Het voordeel van de helmband is dat je je handen vrij houdt om evenwicht te houden tijdens het sporten. (1)
      Hama Helmet strap 360 voor GoPro
      • 04007249044198
      • 6013049
      • 00004419
      2
    • Powerslide Race Attack Helm 50-54 cm Black / Yellow
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222633889.jpg
      Powerslide Powerslide Race Attack Helm 50-54 cm Black / Yellow Race Attack Helm 50-54 cm Black / Yellow Race Attack Helm 50-54 cm Black / Yellow Hiermee staat bescherming op de voorgrond! Deze helm van Powerslide combineert alle noodzakelijke eigenschappen om ieder kind optimale veiligheid te bieden. Dankzij de in-moldschaal en high density (1)
      Powerslide Race Attack Helm 50-54 cm Black / Yellow
      • 04040333492161
      2
    • TSG Skate/BMX Injected Color Fietshelm, zwart L/XL | 57-59cm 2022 BMX & Dirt helmen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205702960.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149473878.jpg
      TSG TSG Skate/BMX Injected Color Fietshelm, zwart L/XL | 57-59cm 2022 BMX & Dirt helmen Skate/BMX Injected Color Fietshelm, zwart L/XL | 57-59cm 2022 BMX & Dirt helmen Skate/BMX Injected Color Fietshelm, zwart L/XL | 57-59cm 2022 BMX & Dirt helmen Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Dirt / BMX; Constructie: Helmconstructie: Schaalconstructie; Functies: Functie: Met riem verstelsysteem; Overige: Verstelsysteem: Tuned-Fit System; Ventilatieopeningen: Aantal: 13; Overige: Vizier: zonder; Gewicht: 420 g; Keurmerk: EN 1078, CPSC; Levering: TSG Skate/BMX incl. twee vullingen; Details: Aanvullende gegevens: Tuned Fit Systeem: Twee vullingen van verschillende diktes maken individuele aanpassing mogelijk (1)
      TSG Skate/BMX Injected Color Fietshelm, zwart L/XL | 57-59cm 2022 BMX & Dirt helmen
      • 07640158952634
      1
      deal
    • Met Crossover Fietshelm, wit XL | 60-64cm 2022 City helmen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144407431.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145079468.jpg
      Met Met Crossover Fietshelm, wit XL | 60-64cm 2022 City helmen Crossover Fietshelm, wit XL | 60-64cm 2022 City helmen Crossover Fietshelm, wit XL | 60-64cm 2022 City helmen Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Stad / Woon-werkverkeer, Trekking / Reizen, Mountainbike; Constructie: Helmconstructie: In-Mold technologie; Functies: Functie: Met riem verstelsysteem, Vizier/Scherm afneembaar; Overige: Verstelsysteem: Veilig T-e-T E-Mid montagesysteem; Sluitsysteem: Riem verstelbaar door middel van een nokverdeler; Functies: Voering: Met de hand wasbare, comfortabele voering; Overige: Vizier: Vizier; Functies: Bijzonderheden: insectennet, Reflector(en), verlichting; ... (1)
      Met Crossover Fietshelm, wit XL | 60-64cm 2022 City helmen
      • 08015190258317
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 59.79
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 59.79
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 59.79
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 59.79
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 59.79
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 59.79
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 59.79
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.79
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 53.17
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 59.79
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 59.79
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 61.27
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 61.25
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 61.25
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 61.25
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 61.25
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 61.25
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 61.25
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 61.25
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 61.75
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 58.01
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 57.67
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 59.79
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 59.79
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 60.42
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 60.42
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 60.42
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 60.42
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 57.62
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 57.62
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 57.62
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 57.62
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 57.62
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 57.62
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 57.62
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 57.62
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 57.62
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 57.62
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 57.62
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 57.62
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 57.62
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 57.62
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 57.62
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 57.61
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 57.61
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 57.61
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 57.61
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 57.61
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 57.61
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 57.61
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 57.61
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 57.61
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 57.61
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 57.61
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 57.57
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 57.57
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 57.57
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 57.57
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 57.61
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 57.61
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 59.65
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.65
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 61.16
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 61.38
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 61.61
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 61.25
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 61.25
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 61.25
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 61.25
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 61.36
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 55.97
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 55.97
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 55.97
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 55.97
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 55.97
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 55.97
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 55.97
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 54.95
    • partner@vergelijk.nl