x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kiddimoto Kiddi Moto Helm Red Goggle Medium

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kiddimoto Kiddi Moto Helm Red Goggle Medium
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kiddimoto Kiddi Moto Helm Red Goggle Medium
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kiddimoto Kiddi Moto Helm Red Goggle Medium
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102322029.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133779928.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133779944.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145610465.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133779931.jpg
Kiddimoto Kiddimoto Kiddi Moto Helm Red Goggle Medium Kiddi Moto Helm Red Goggle Medium Kiddi Moto Helm Red Goggle Medium Kiddimoto - Rode Bril - Medium - Geschikt voor 4-10jarige of hoofdomtrek van 53 tot 58 cm - Skatehelm - Fietshelm - Kinderhelm - Stoere helm (1)
  • 05060262720813
  • KMH006M
4
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Jongens, Unisex
    • Geschikt voor type fiets: BMX
    • Fietshelm opties: Ventilatie
    • Number of ventilationholes: 11
    • Inclusief vizier: Nee
  • Maat
    • Helm maat: 51-54 cm
  • Design
    • Kleur: Rood
    • Materiaal: Synthetisch, Polystyreen, Kunststof
  • Prestatie
    • Ventilatie: Ja
  • Technische details
    • Ingebouwde camera: Nee
    • Ingebouwde microfoon: Nee
    • Afwerking: Hoogglans
    • Verstelbaar: Nee
  • Accu/Batterij
    • Built-in battery: Nee
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Nee
  • 27.10 44.98 EUR 4
    4
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Kiddimoto - Rode Bril - Medium - Geschikt voor 4-10jarige of hoofdomtrek van 53 tot 58 cm - Skatehelm - Fietshelm - Kinderhelm - Stoere helm27.10, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Steppenstore.com Steppenstore.com
      Met deze stoere Red Goggle helm van het kwaliteitsmerk Kiddimoto kan uw kind veilig op de fiets zitten. De helm voldoet aan de Europese C...
      38.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Fietstoebehoren.nl Fietstoebehoren.nl
      Deze stevige helm van Kiddimoto zorgt dat uw kind veilig rond kan fietsen. Deze gave helm heeft 11 ventilatiegaatjes zodat uw kind het ni...
      38.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Fun Fun
      Stoere multifunctionele helm voor optimale veiligheid tijdens het rijden op een Kiddimoto loopfiets. Maar natuurlijk ook uitstekend te ge...44.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • SCOTT Vivo Plus MIPS fietshelm (Maat m, Zwart)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205228820.jpg
      SCOTT SCOTT Vivo Plus MIPS fietshelm (Maat m, Zwart) Vivo Plus MIPS fietshelm (Maat m, Zwart) Vivo Plus MIPS fietshelm (Maat m, Zwart) Casual, stabiele fietshelm voor het mountainbiken op elke soort trail (1)
      SCOTT Vivo Plus MIPS fietshelm (Maat m, Zwart)
      • 07613368758877
      1
    • Endura Hummvee Fietshelm, groen L-XL | 58-63cm 2022 City helmen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157591438.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185988664.jpg
      Endura Endura Hummvee Fietshelm, groen L-XL | 58-63cm 2022 City helmen Hummvee Fietshelm, groen L-XL | 58-63cm 2022 City helmen Hummvee Fietshelm, groen L-XL | 58-63cm 2022 City helmen Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Mountainbike, Stad / Woon-werkverkeer; Constructie: Helmconstructie: In-Mold technologie; Functies: Functie: Vizier/Scherm afneembaar; Overige: Verstelsysteem: Eenhandig bedienbaar micro-verstelsysteem aan het achterhoofd; Functies: Voering: antibacterieel, sneldrogende vulling; Ventilatieopeningen: Aantal: 16; Overige: Vizier: Vizier; Functies: Bijzonderheden: insectennet; Overige: Gewicht: 382 g; Keurmerk: EN 1078; Levering: 1x Hummvee helm; Details: ... (1)
      Endura Hummvee Fietshelm, groen L-XL | 58-63cm 2022 City helmen
      • 05055939951317
      1
    • Endura FS260-Pro Mips Helmet Men, wit S-M | 51-56cm 2022 Racefiets helmen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228943738.jpg
      Endura Endura FS260-Pro Mips Helmet Men, wit S-M | 51-56cm 2022 Racefiets helmen FS260-Pro Mips Helmet Men, wit S-M | 51-56cm 2022 Racefiets helmen FS260-Pro Mips Helmet Men, wit S-M | 51-56cm 2022 Racefiets helmen Lichte en zeer goed geventileerde racefietshelm met MIPS® veiligheidssysteem (1)
      Endura FS260-Pro Mips Helmet Men, wit S-M | 51-56cm 2022 Racefiets helmen
      • 05056286924627
      1
    • Kask Defender Fietshelm (Maat Xl, Blauw)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186189515.jpg
      Kask Kask Defender Fietshelm (Maat Xl, Blauw) Defender Fietshelm (Maat Xl, Blauw) Defender Fietshelm (Maat Xl, Blauw) Lichte integraalhelm van carbon voor alle downhillers, enduro-rijders en parkrijders die op zoek zijn naar de optimale combinatie van lichtheid, bescherming, ventilatie en comfort (1)
      Kask Defender Fietshelm (Maat Xl, Blauw)
      • 08057099142977
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 29.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 37.87
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 37.87
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 29.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 29.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 27.10
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.10
    • partner@vergelijk.nl