x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kiddimoto Union Jack kinderhelm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kiddimoto Union Jack kinderhelm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kiddimoto Union Jack kinderhelm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kiddimoto Union Jack kinderhelm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102323068.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134314362.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134314360.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134314363.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134314354.jpg
Kiddimoto Kiddimoto Union Jack kinderhelm Union Jack kinderhelm Union Jack kinderhelm Deze stevige helm van Kiddimoto zorgt dat uw kind veilig rond kan fietsen. Deze gave helm heeft 11 ventilatiegaatjes zodat uw kind het niet te warm krijgt t... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 05060262721018
  • 171786
  • 222077
  • KMH013S
3
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Jongens, Unisex, Kinderen
    • Geschikt voor type fiets: BMX
    • Fietshelm opties: Ventilatie
    • Number of ventilationholes: 11
    • Inclusief vizier: Nee
  • Maat
    • Helm maat: 46-50 cm
  • Design
    • Kleur: Blauw, Multi
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof, Textiel
  • Prestatie
    • Ventilatie: Ja
  • Technische details
    • Ingebouwde camera: Nee
    • Ingebouwde microfoon: Nee
    • Afwerking: Hoogglans
    • Verstelbaar: Nee
  • Accu/Batterij
    • Built-in battery: Nee
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Nee
  • 37.90 48.90 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Kiddimoto helm Union Jack Small37.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Fietstoebehoren.nl Fietstoebehoren.nl
      Deze stevige helm van Kiddimoto zorgt dat uw kind veilig rond kan fietsen. Deze gave helm heeft 11 ventilatiegaatjes zodat uw kind het ni...
      38.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Steppenstore.com Steppenstore.com
      Met deze Britse helm van het kwaliteitsmerk Kiddimoto kan uw kind veilig op de fiets zitten. De helm voldoet aan de Europese CE normen, d...
      38.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Powerslide Race Attack Helm 50-54 cm Black / Yellow
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222633889.jpg
      Powerslide Powerslide Race Attack Helm 50-54 cm Black / Yellow Race Attack Helm 50-54 cm Black / Yellow Race Attack Helm 50-54 cm Black / Yellow Hiermee staat bescherming op de voorgrond! Deze helm van Powerslide combineert alle noodzakelijke eigenschappen om ieder kind optimale veiligheid te bieden. Dankzij de in-moldschaal en high density (1)
      Powerslide Race Attack Helm 50-54 cm Black / Yellow
      • 04040333492161
      2
    • Sweet Protection Kinderen Dissenter fietshelm (Maat XS-S, Blauw)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142462599.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133737645.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Kinderen Dissenter fietshelm (Maat XS-S, Blauw) Kinderen Dissenter fietshelm (Maat XS-S, Blauw) Kinderen Dissenter fietshelm (Maat XS-S, Blauw) Compromisloze kinderhelm voor de eerste ervaringen op de mountainbike (1)
      Sweet Protection Kinderen Dissenter fietshelm (Maat XS-S, Blauw)
      • 07048652327444
      1
      deal
    • POC Obex Backcountry Spin Helm XS-S Matt Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220868646.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146865566.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148514400.jpg
      POC POC Obex Backcountry Spin Helm XS-S Matt Black Obex Backcountry Spin Helm XS-S Matt Black Obex Backcountry Spin Helm XS-S Matt Black De backcountry-specifieke Obex Backcountry SPIN is ontworpen voor verbeterde traceerbaarheid en duurzaamheid.Met een NFC Medical ID-chip kunnen zorgverleners de informatie die ze nodig hebben.De opname van de NFC-chip maakt deel uit van POC's gehele helmbenadering van ontwerp, comfort, pasvorm en prestaties, inclusief SPIN (Shearing Pad INside). Andere kenmerken van deze hele helmbenadering zijn het gebruik van RECCO-reddingsreflectoren om redders te helpen bij het zoeken naar verloren skiërs... (6)
      POC Obex Backcountry Spin Helm XS-S Matt Black
      • 07325549997615
      2
      deal
    • POC Axion Spin fietshelm (Maat M, Blauw)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151905077.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151905078.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151905080.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151905079.jpg
      POC POC Axion Spin fietshelm (Maat M, Blauw) Axion Spin fietshelm (Maat M, Blauw) Axion Spin fietshelm (Maat M, Blauw) Lichte, perfect geventileerde helm voor trails en enduro-mountainbiking (1)
      POC Axion Spin fietshelm (Maat M, Blauw)
      • 07325541003963
      • PC107321586MLG1
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 37.90
    • partner@vergelijk.nl