x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

ABUS Urban-I 2.0 Signal Fietshelm - Maat XL (61-65 cm) - signal grey

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews ABUS Urban-I 2.0 Signal Fietshelm - Maat XL (61-65 cm) - signal grey
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties ABUS Urban-I 2.0 Signal Fietshelm - Maat XL (61-65 cm) - signal grey
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
ABUS Urban-I 2.0 Signal Fietshelm - Maat XL (61-65 cm) - signal grey
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144408153.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144408159.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144408154.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144408156.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144408155.jpg
ABUS ABUS Urban-I 2.0 Signal Fietshelm - Maat XL (61-65 cm) - signal grey Urban-I 2.0 Signal Fietshelm - Maat XL (61-65 cm) - signal grey Urban-I 2.0 Signal Fietshelm - Maat XL (61-65 cm) - signal grey Abus Urban-I 2.0 Signal Fietshelm - Maat XL (61-65 cm) - signal grey (1)
  • 04003318136948
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Geschikt voor type fiets: Tour bike, Stadsfiets, Mountainbike
    • Fietshelm opties: Inclusief vizier
    • Number of ventilationholes: 17
    • Inclusief vizier: Ja
    • Type sluiting: Magneetsluiting
  • Maat
    • Helm maat: 61-65 cm
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Polystyreen, Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 285 g
  • publishing
    • Introductiejaar: 2019
  • 59.95 59.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Abus Urban-I 2.0 Signal Fietshelm - Maat XL (61-65 cm) - signal grey59.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Endura Hummvee Fietshelm, groen L-XL | 58-63cm 2022 City helmen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157591438.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185988664.jpg
      Endura Endura Hummvee Fietshelm, groen L-XL | 58-63cm 2022 City helmen Hummvee Fietshelm, groen L-XL | 58-63cm 2022 City helmen Hummvee Fietshelm, groen L-XL | 58-63cm 2022 City helmen Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Mountainbike, Stad / Woon-werkverkeer; Constructie: Helmconstructie: In-Mold technologie; Functies: Functie: Vizier/Scherm afneembaar; Overige: Verstelsysteem: Eenhandig bedienbaar micro-verstelsysteem aan het achterhoofd; Functies: Voering: antibacterieel, sneldrogende vulling; Ventilatieopeningen: Aantal: 16; Overige: Vizier: Vizier; Functies: Bijzonderheden: insectennet; Overige: Gewicht: 382 g; Keurmerk: EN 1078; Levering: 1x Hummvee helm; Details: ... (1)
      Endura Hummvee Fietshelm, groen L-XL | 58-63cm 2022 City helmen
      • 05055939951317
      1
    • Endura FS260-Pro Mips Helmet Men, wit S-M | 51-56cm 2022 Racefiets helmen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228943738.jpg
      Endura Endura FS260-Pro Mips Helmet Men, wit S-M | 51-56cm 2022 Racefiets helmen FS260-Pro Mips Helmet Men, wit S-M | 51-56cm 2022 Racefiets helmen FS260-Pro Mips Helmet Men, wit S-M | 51-56cm 2022 Racefiets helmen Lichte en zeer goed geventileerde racefietshelm met MIPS® veiligheidssysteem (1)
      Endura FS260-Pro Mips Helmet Men, wit S-M | 51-56cm 2022 Racefiets helmen
      • 05056286924627
      1
    • Rudy project Rush Fietshelm, blauw/zwart M | 54-58cm 2022 Racefiets helmen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208693315.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225284973.jpg
      Rudy project Rudy project Rush Fietshelm, blauw/zwart M | 54-58cm 2022 Racefiets helmen Rush Fietshelm, blauw/zwart M | 54-58cm 2022 Racefiets helmen Rush Fietshelm, blauw/zwart M | 54-58cm 2022 Racefiets helmen Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Racefiets / Cyclocross; Constructie: Helmconstructie: In-Mold technologie; Overige: Verstelsysteem: RSR 7 draaisysteem; Sluitsysteem: Fastex-systeem (klikvergrendeling); Functies: Voering: verwisselbare comfortbekleding voor het interieur; Ventilatieopeningen: Aantal: 21; Overige: Vizier: zonder; Functies: Bijzonderheden: Verticaal verstelsysteem; Overige: Gewicht: 240 g; Keurmerk: EN 1078; Materiaal: EPS schuim; Details: Aanvullende gegevens: Sensitive... (1)
      Rudy project Rush Fietshelm, blauw/zwart M | 54-58cm 2022 Racefiets helmen
      • 00655586381892
      1
      deal
    • ABUS Aduro 2.0 Fietshelm - Maat S (51-55 cm) - neon yellow
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144407992.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144407994.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144407993.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149033110.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168764077.jpg
      ABUS ABUS Aduro 2.0 Fietshelm - Maat S (51-55 cm) - neon yellow Aduro 2.0 Fietshelm - Maat S (51-55 cm) - neon yellow Aduro 2.0 Fietshelm - Maat S (51-55 cm) - neon yellow Abus Aduro 2.0 Fietshelm - Maat S (51-55 cm) - neon yellow (1)
      ABUS Aduro 2.0 Fietshelm - Maat S (51-55 cm) - neon yellow
      • 04003318826597
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 57.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 57.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 67.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 67.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 67.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 67.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 67.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 67.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
    • partner@vergelijk.nl