x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er fietsen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zonix fiets

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in fiets categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Zonix Solo Dutch heren 28 inch Zwart 50 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/85219150.jpg
      Zonix Zonix Solo Dutch heren 28 inch Zwart 50 cm Solo Dutch heren 28 inch Zwart 50 cm Solo Dutch heren 28 inch Zwart 50 cm Zonix Solo Dutch heren 28 inch Zwart 50 cm (1)
      Zonix Solo Dutch heren 28 inch Zwart 50 cm
      • 08719189188073
      1
      199.00 EUR
    • Zonix City Reflex 28 inch Zwart 57 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211533887.jpg
      Zonix Zonix City Reflex 28 inch Zwart 57 cm City Reflex 28 inch Zwart 57 cm City Reflex 28 inch Zwart 57 cm Zonix Transportfiets City Reflex 28 Inch Zwart 57 Cm (1)
      Zonix City Reflex 28 inch Zwart 57 cm
      • 08719189188103
      • Z-28211
      1
      355.00 EUR
    • Zonix Royal Dutch Naaf Dynamo 28 Inch Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/85221303.jpg
      Zonix Zonix Royal Dutch Naaf Dynamo 28 Inch Rood Royal Dutch Naaf Dynamo 28 Inch Rood Royal Dutch Naaf Dynamo 28 Inch Rood Zonix Royal Dutch Naaf Dynamo 28 Inch Rood (1)
      Zonix Royal Dutch Naaf Dynamo 28 Inch Rood
      • 08719189188318
      1
      355.00 EUR
    • Zonix Solo Dutch 28 inch Roze damesfiets
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/85219487.jpg
      Zonix Zonix Solo Dutch 28 inch Roze damesfiets Solo Dutch 28 inch Roze damesfiets Solo Dutch 28 inch Roze damesfiets Zonix Solo Dutch 28 Inch Damesfiets - Roze 57cm Frame (1)
      Zonix Solo Dutch 28 inch Roze damesfiets
      • 08719189188042
      • Z-280005
      1
      199.00 EUR
    • Zonix City Reflex 28 inch Mat Zwart 57 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210525950.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135717067.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135717187.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135717789.jpg
      Zonix Zonix City Reflex 28 inch Mat Zwart 57 cm City Reflex 28 inch Mat Zwart 57 cm City Reflex 28 inch Mat Zwart 57 cm Zonix City Reflex 28 inch Mat Zwart 50cm (1)
      Zonix City Reflex 28 inch Mat Zwart 57 cm
      • 08719189188080
      • Z-280210
      • Z-280201
      1
      389.00 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Batavus DEFAULT
        • batavus
      • Cortina DEFAULT
        • cortina
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Cortina (cortina)
      • Giant (giant)
      • Altec (altec)
      • Amigo (amigo)
      • Anlen (anlen)
      • Aurelia (aurelia)
      • Avalon (avalon)
      • Avalon hill (avalon_hill)
      • Basso (basso)
      • Batavus (batavus)
      • Bianchi (bianchi)
      • Bike Fun (bike_fun)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bombtrack (bombtrack)
      • Breezer (breezer)
      • Burgers (burgers)
      • Cangoo (cangoo)
      • Cannondale (cannondale)
      • Central Park (central_park)
      • Challenge (challenge)
      • Cheetah (cheetah)
      • Coast (coast)
      • Corratec (corratec)
      • Creme (creme)
      • Cube (cube)
      • Dahon (dahon)
      • Dartmoor (dartmoor)
      • Decent (decent)
      • Deed (deed)
      • Devron (devron)
      • DIAMANT (diamant)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Elite (elite)
      • Elite Italy (elite_italy)
      • Excel (excel)
      • Excelsior (excelsior)
      • Expert (expert)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Fuji Bikes (fuji_bikes)
      • Ghost (ghost)
      • Globber (globber)
      • GT Bicycles (gt_bicycles)
      • Haibike (haibike)
      • Jamara (jamara)
      • Johnny Loco (johnny_loco)
      • JSF (jsf)
      • Kohlman (kohlman)
      • Kona (kona)
      • Ks Cycling (ks_cycling)
      • Lapierre (lapierre)
      • Liv (liv)
      • Lombardo (lombardo)
      • M-Wave (m_wave)
      • Magic (magic)
      • Marin (marin)
      • Marvel (marvel)
      • Mbm (mbm)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Norco (norco)
      • Onbekend (onbekend)
      • Orbea (orbea)
      • Ortler (ortler)
      • Pelikan (pelikan)
      • Peruzzo (peruzzo)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Polygon (polygon)
      • POPAL (popal)
      • Pro-Fit (pro_fit)
      • Prophete (prophete)
      • Puch (puch)
      • Qu-Ax (qu_ax)
      • Radio Bikes (radio_bikes)
      • Raleigh (raleigh)
      • Raymon (raymon)
      • Ridley (ridley)
      • Roland (roland)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Rondo (rondo)
      • Salutoni (salutoni)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Serious (serious)
      • Smartrike (smartrike)
      • Smoby (smoby)
      • Supersuper (supersuper)
      • Surly (surly)
      • Takashi (takashi)
      • Tempish (tempish)
      • Tern (tern)
      • Toimsa (toimsa)
      • Tom (tom)
      • Triad (triad)
      • Troy (troy)
      • Vantly (vantly)
      • Veltra (veltra)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Volare (volare)
      • Votec (votec)
      • Vsf fahrradmanufaktur (vsf_fahrradmanufaktur)
      • Wilier (wilier)
      • Winora (winora)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Zonix (zonix)
    • Prijs (price):
      • < €500 (budget)
      • €500 - €1000 (low)
      • €1000 - €1500 (medium)
      • €1500 - €2000 (high)
      • €2000 - €2500 (higher)
      • > €2500 (highest)
    • Soort fiets (soort_fiets):
      • Elektrische fiets (elektrische_fiets)
      • Mountainbike (mountainbike)
      • Transportfiets (transportfiets)
      • Bakfiets (bakfiets)
      • Omafiets (omafiets)
      • Hybridefiets (hybridefiets)
      • Racefiets (racefiets)
      • Stadsfiets (stadsfiets)
      • Vouwfiets (vouwfiets)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
    • Aantal versnellingen (aantal_versnellingen):
      • 1 (1)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 11 (11)
      • 18 (18)
      • 21 (21)
      • 0 (0)
    • Framemaat (cm) (framemaat):
      • 26 (92 - 104 cm) (26)
      • 30 (116 - 122cm) (30)
      • 41 (134 - 152 cm) (41)
      • 43 (139 - 156 cm) (43)
      • 44 (142 - 159 cm) (44)
      • 45 (145 - 163 cm) (45)
      • 46 (149 - 166 cm) (46)
      • 47 (151 - 168 cm) (47)
      • 48 (154 - 171 cm) (48)
      • 49 (157 - 174 cm) (49)
      • 51 (160 - 177 cm) (51)
      • 53 (164 - 182 cm) (53)
      • 54 (166 - 184 cm) (54)
      • 56 (171 - 189 cm) (56)
      • 57 (174 - 192 cm) (57)
      • 58 (176 - 194 cm) (58)
      • 59 (178 - 196 cm) (59)
      • 61 (183 - 202 cm) (61)
      • 65 (190 - 210 cm) (65)
    • Wielmaat (inch) (wielmaat):
      • < 27 inch (wielmaat_1)
      • 27 inch - 28 inch (wielmaat_2)
      • 28 inch - 29 inch (wielmaat_3)
      • ≥ 29 inch (wielmaat_4)
    • Soort slot (slottype):
      • Geen slot (geen_slot)
      • Ringslot (ringslot)
    • Bagagedrager voor (Bagagedrager voor):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bagagedrager achter (bagagedrager_achter):
      • Ja (ja)
    • Gewicht (gewicht_kg):
      • < 10 kg (gewicht_kg_1)
      • 10 kg - 18 kg (gewicht_kg_2)
      • 18 kg - 20 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 20 kg (gewicht_kg_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
    • Type kettingkast (kettingkast):
      • Dicht (dicht)
    • Populaire modellen (group):
      • Batavus Dinsdag (batavus_dinsdag)
      • Ghost Kato (ghost_kato)
      • Ghost Lanao (ghost_lanao)
      • Serious Eight Ball (serious_eight_ball)
      • Serious Rockville (serious_rockville)
      • Volare Disney (volare_disney)
    • Soort rem (soort_rem):
      • Handrem (handrem)
      • Hydraulische schijfrem (hydraulische_schijfrem)
      • Rollerbrake (rollerbrake)
      • Terugtraprem (terugtraprem)
      • V-brake (v_brake)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl