x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Volare Classic Oma Fiets - 51 cm - 28 inch - Mat Zilver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Volare Classic Oma Fiets - 51 cm - 28 inch - Mat Zilver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Volare Classic Oma Fiets - 51 cm - 28 inch - Mat Zilver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Volare Classic Oma Fiets - 51 cm - 28 inch - Mat Zilver
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205836517.jpg?ts=1
Volare Volare Classic Oma Fiets - 51 cm - 28 inch - Mat Zilver Classic Oma Fiets - 51 cm - 28 inch - Mat Zilver Classic Oma Fiets - 51 cm - 28 inch - Mat Zilver Volare Omafiets Classic Oma 28 Inch 51 Cm Dames Terugtraprem Zilver (1)
  • 08715347228155
4
  • Algemene kenmerken
    • Soort fiets: Omafiets
    • Geslacht: Dames, Unisex
    • Wielmaat (inch): 28 inch
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Staal
  • 299.95 349.95 EUR 4
    4
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Volare Classic Oma Damesfiets - 28 inch - 51 centimeter - Mat Zilver299.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Halfords.nl Halfords.nl
      Volare Classic Oma damesfiets 28 inch 51 centimeter. Deze mat zilveren Classic Oma fiets is de moderne uitvoering van deze ultieme klassi...323.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Volare Omafiets Classic Oma 28 Inch 51 Cm Dames Terugtraprem Zilver
      337.88, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Thystoys.nl Thystoys.nl
      Volare Classic Oma damesfiets 51 centimeter. Deze mat zilveren Classic Oma fiets is de moderne uitvoering van deze ultieme klassieker! He...349.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • POPAL Transportfiets Daily Dutch Basic Plus Dames Army Groen 50cm Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208962322.jpg?ts=1
      POPAL POPAL Transportfiets Daily Dutch Basic Plus Dames Army Groen 50cm Groen Transportfiets Daily Dutch Basic Plus Dames Army Groen 50cm Groen Transportfiets Daily Dutch Basic Plus Dames Army Groen 50cm Groen De Popal Daily Dutch Basic + is een dames transportfiets met een stoere en robuuste uitstraling. Deze transportfiets heeft het bekende omafiets frame met perfecte zithouding en rijgedrag, maar dan aangepast aan de moderne eisen. De fiets heeft een sterk stalen frame.De Daily Dutch is uitermate geschikt voor het gebruik in de stad. Met de Shimano Nexus 3 versnellingen schakel je moeiteloos en trap je, altijd lekker licht. Zware tassen kunnen met gemak op de stevige bagagedrager en op de robuus... (1)
      POPAL Transportfiets Daily Dutch Basic Plus Dames Army Groen 50cm Groen
      • 08719636013965
      1
    • Kona Honzo, beige S | 38,5cm 2022 MTB hardtails 29 Inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215106866.jpg?ts=1
      Kona Kona Honzo, beige S | 38,5cm 2022 MTB hardtails 29 Inch Honzo, beige S | 38,5cm 2022 MTB hardtails 29 Inch Honzo, beige S | 38,5cm 2022 MTB hardtails 29 Inch Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Tour/Trail; Wielmaat: 29" inch; Aantal versnellingen: 11; Afmetingen: Gewicht (ca.): 12.09 kg; Levering: inclusief pedalen: Nee; Frame: Model: Hardtail; Materiaal type: Aluminium; Andere functies: Kona Honzo; Vork: Model: Verende Vork; Merk: RockShox; Type: Recon RL Solo Air; Veervork: Veerweg (mm): 120; Achterderailleur: Type aandrijving: Kettingschakeling; Aantal versnellingen: 11; Merk: Shimano; Type: Deore; Versnellingshendel: Model: Shimano Deore; ... (1)
      Kona Honzo, beige S | 38,5cm 2022 MTB hardtails 29 Inch
      • 00841073144006
      1
      deal
    • Hercules Sportieve fiets Sport Tourer unisex mat zwart 56cm Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213642840.jpg?ts=1
      Hercules Hercules Sportieve fiets Sport Tourer unisex mat zwart 56cm Zwart Sportieve fiets Sport Tourer unisex mat zwart 56cm Zwart Sportieve fiets Sport Tourer unisex mat zwart 56cm Zwart De Hercules Tourer Sport is de ideale luxe sportieve unisex tourfiets voor zowel dagelijks gebruik als lange afstanden. Met de24 Shimano Altus derailleurversnelling en Shimano SL-M315 shifter, schakel je moeiteloos een versnelling hoger of lager en fiets je altijd lekker licht en in de juiste versnelling.De Hercules Tourer heeft LED verlichting voor en achter aangesloten op een naafdynamo, zodat je goed opvalt in het donker.De velgen hebben luxe (Schwalbe banden) met veilige reflectie,ergonom... (1)
      Hercules Sportieve fiets Sport Tourer unisex mat zwart 56cm Zwart
      1
    • Cortina U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221903342.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236866254.jpg?ts=1
      Cortina Cortina U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt Cortina U4 D57 Elegance green matt NR3 (1)
      Cortina U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt
      • 08719461041867
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 388.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 299.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 307.16
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 307.16
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 299.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 388.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 388.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 388.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 388.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 388.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 388.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 314.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 311.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 311.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 311.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 311.80
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 314.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 314.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 314.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 314.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 313.40
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 313.40
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 313.40
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 313.40
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 313.40
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 308.60
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 304.10
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 304.10
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 304.10
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 304.10
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 304.10
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 304.10
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 308.60
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 308.60
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 308.60
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 293.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 319.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 293.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 293.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 293.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 293.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 293.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 293.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 293.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 337.88
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 337.88
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 337.88
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 337.88
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 319.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 337.88
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 337.88
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 337.88
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 337.88
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 337.88
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 319.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 319.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 319.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 319.95
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 318.40
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 319.95
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 337.88
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 299.95
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 299.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 299.95
    • partner@vergelijk.nl