x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er fietsen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tom fiets

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in fiets categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Tom City Bike Deluxe 28 Inch 48 cm Unisex 2V Terugtraprem Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150230453.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203635239.jpg
      Tom Tom City Bike Deluxe 28 Inch 48 cm Unisex 2V Terugtraprem Wit City Bike Deluxe 28 Inch 48 cm Unisex 2V Terugtraprem Wit City Bike Deluxe 28 Inch 48 cm Unisex 2V Terugtraprem Wit TOM City Bike Deluxe 28 inch Algemene specificaties: Kleur: wit Geslacht: unisex Materiaal frame: aluminium Materiaal velgen: aluminium Wielmaat: 28 inch Framemaat: 49 cm Stuurpen: vast Verende voorvork: nee Verende zadelpen: nee Versnellingen: 2 (SRAM Automatix) Gewicht: ca. 19 kg Specificaties remmen: Type voorrem: schijfrem (Tektro) Type achterrem: terugtraprem Specificaties verlichting: Voorlicht: batterijverlichting led (Spanninga) Achterlicht: batterijverlichting led (Spanninga) (1)
      Tom City Bike Deluxe 28 Inch 48 cm Unisex 2V Terugtraprem Wit
      • 08719272002880
      3
      298.95 EUR
    • Tom Unisex Fiets 'City Bike Deluxe' 26-inch - Wit - excl. accessoires
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153248886.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163687890.jpg
      Tom Tom Unisex Fiets 'City Bike Deluxe' 26-inch - Wit - excl. accessoires Unisex Fiets 'City Bike Deluxe' 26-inch - Wit - excl. accessoires Unisex Fiets 'City Bike Deluxe' 26-inch - Wit - excl. accessoires Blanco Unisex Fiets 'City Bike Deluxe' 26-inch - Wit - excl. accessoires (1)
      Tom Unisex Fiets 'City Bike Deluxe' 26-inch - Wit - excl. accessoires
      • 08719272002873
      1
      239.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Batavus DEFAULT
        • batavus
      • Cortina DEFAULT
        • cortina
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Cortina (cortina)
      • Giant (giant)
      • Altec (altec)
      • Amigo (amigo)
      • Anlen (anlen)
      • Avalon (avalon)
      • Avalon hill (avalon_hill)
      • Batavus (batavus)
      • Bianchi (bianchi)
      • Bike Fun (bike_fun)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bombtrack (bombtrack)
      • Breezer (breezer)
      • Burgers (burgers)
      • Cangoo (cangoo)
      • Cannondale (cannondale)
      • Central Park (central_park)
      • Cervelo (cervelo)
      • Cheetah (cheetah)
      • Cinelli (cinelli)
      • Corratec (corratec)
      • Creme (creme)
      • Cube (cube)
      • Cult (cult)
      • Dahon (dahon)
      • Decent (decent)
      • Deed (deed)
      • Devron (devron)
      • DIAMANT (diamant)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Econic One (econic_one)
      • Elite (elite)
      • Excel (excel)
      • Excelsior (excelsior)
      • Expert (expert)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Focus (focus)
      • Fuji Bikes (fuji_bikes)
      • Ghost (ghost)
      • Globber (globber)
      • Haibike (haibike)
      • Jamara (jamara)
      • Johnny Loco (johnny_loco)
      • JSF (jsf)
      • Kalkhoff (kalkhoff)
      • Kidwell (kidwell)
      • KINK (kink)
      • Kohlman (kohlman)
      • Kona (kona)
      • Ks Cycling (ks_cycling)
      • Lapierre (lapierre)
      • Liv (liv)
      • Lombardo (lombardo)
      • Lovelec (lovelec)
      • M-Wave (m_wave)
      • Magic (magic)
      • Marin (marin)
      • Marvel (marvel)
      • Mbm (mbm)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Norco (norco)
      • Onbekend (onbekend)
      • Orbea (orbea)
      • Ortler (ortler)
      • Pelikan (pelikan)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Polygon (polygon)
      • POPAL (popal)
      • Pro-Fit (pro_fit)
      • Prophete (prophete)
      • Puch (puch)
      • Q-Play (q_play)
      • Qu-Ax (qu_ax)
      • Radio Bikes (radio_bikes)
      • Raleigh (raleigh)
      • Raymon (raymon)
      • Ridley (ridley)
      • Roland (roland)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Rondo (rondo)
      • Salutoni (salutoni)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Serious (serious)
      • Smartrike (smartrike)
      • Stiga (stiga)
      • Supersuper (supersuper)
      • Surly (surly)
      • Takashi (takashi)
      • Tempish (tempish)
      • Tern (tern)
      • Tom (tom)
      • Troy (troy)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Vantly (vantly)
      • Veltra (veltra)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Volare (volare)
      • Votec (votec)
      • Vsf fahrradmanufaktur (vsf_fahrradmanufaktur)
      • WeeRide (weeride)
      • Wilier (wilier)
      • Winora (winora)
    • Prijs (price):
      • < €500 (budget)
      • €500 - €1000 (low)
      • €1000 - €1500 (medium)
      • €1500 - €2000 (high)
      • €2000 - €2500 (higher)
      • > €2500 (highest)
    • Soort fiets (soort_fiets):
      • Elektrische fiets (elektrische_fiets)
      • Mountainbike (mountainbike)
      • Transportfiets (transportfiets)
      • Bakfiets (bakfiets)
      • Omafiets (omafiets)
      • Hybridefiets (hybridefiets)
      • Racefiets (racefiets)
      • Stadsfiets (stadsfiets)
      • Vouwfiets (vouwfiets)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
    • Aantal versnellingen (aantal_versnellingen):
      • 1 (1)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 11 (11)
      • 18 (18)
      • 21 (21)
      • 0 (0)
    • Framemaat (cm) (framemaat):
      • 26 (92 - 104 cm) (26)
      • 30 (116 - 122cm) (30)
      • 41 (134 - 152 cm) (41)
      • 43 (139 - 156 cm) (43)
      • 44 (142 - 159 cm) (44)
      • 45 (145 - 163 cm) (45)
      • 46 (149 - 166 cm) (46)
      • 47 (151 - 168 cm) (47)
      • 48 (154 - 171 cm) (48)
      • 49 (157 - 174 cm) (49)
      • 51 (160 - 177 cm) (51)
      • 53 (164 - 182 cm) (53)
      • 54 (166 - 184 cm) (54)
      • 56 (171 - 189 cm) (56)
      • 57 (174 - 192 cm) (57)
      • 58 (176 - 194 cm) (58)
      • 59 (178 - 196 cm) (59)
      • 61 (183 - 202 cm) (61)
      • 65 (190 - 210 cm) (65)
    • Wielmaat (inch) (wielmaat):
      • < 27 inch (wielmaat_1)
      • 27 inch - 28 inch (wielmaat_2)
      • 28 inch - 29 inch (wielmaat_3)
      • ≥ 29 inch (wielmaat_4)
    • Soort slot (slottype):
      • Geen slot (geen_slot)
      • Ringslot (ringslot)
    • Bagagedrager voor (Bagagedrager voor):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bagagedrager achter (bagagedrager_achter):
      • Ja (ja)
    • Gewicht (gewicht_kg):
      • < 12 kg (gewicht_kg_1)
      • 12 kg - 19 kg (gewicht_kg_2)
      • 19 kg - 20 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 20 kg (gewicht_kg_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
    • Populaire modellen (group):
      • Batavus Dinsdag (batavus_dinsdag)
      • Ghost Kato (ghost_kato)
      • Ghost Lanao (ghost_lanao)
      • Serious Eight Ball (serious_eight_ball)
      • Serious Rockville (serious_rockville)
      • Stiga Mini Rider Go (stiga_mini_rider_go)
      • Volare Disney (volare_disney)
    • Soort rem (soort_rem):
      • Handrem (handrem)
      • Hydraulische schijfrem (hydraulische_schijfrem)
      • Rollerbrake (rollerbrake)
      • Schijfremmen (schijfremmen)
      • Terugtraprem (terugtraprem)
      • V-brake (v_brake)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • Driebergen-Rijsenburg (driebergen_rijsenburg)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl