x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er fietsen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Salutoni fiets

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in fiets categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Salutoni Transportfiets Excellent Oud Roze 50cm Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205836891.jpg
      Salutoni Salutoni Transportfiets Excellent Oud Roze 50cm Roze Transportfiets Excellent Oud Roze 50cm Roze Transportfiets Excellent Oud Roze 50cm Roze SALUTONI Excellent fiets 28 inch 50 centimeter. SALUTONI komt dit voorjaar met een nieuwe lijn Excellent fietsen! Deze Excellent fietsen zijn prachtige stijlvolle en moderne damesfietsen. Ze hebben een stevige voor- en achterdrager en zowel een handrem als een terugtraprem. Het metalen frame heeft een schitterende diepe bordeauxrode kleurstelling met koraalkleurige details. De onderdelen die zijn verwerkt in de fiets zijn allen van hoge kwaliteit, zoals de CST Metropolitan Palmbay buitenbande... (2)
      Salutoni Transportfiets Excellent Oud Roze 50cm Roze
      • 08715347828546
      1
      343.99 EUR
    • Salutoni Urban Transportfiets Cartoon - Unisex - 28 inch - 50 cm - Wit/Geel - 95% afgemonteerd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159936545.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157089135.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157080758.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157089136.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157089140.jpg
      Salutoni Salutoni Urban Transportfiets Cartoon - Unisex - 28 inch - 50 cm - Wit/Geel - 95% afgemonteerd Urban Transportfiets Cartoon - Unisex - 28 inch - 50 cm - Wit/Geel - 95% afgemonteerd Urban Transportfiets Cartoon - Unisex - 28 inch - 50 cm - Wit/Geel - 95% afgemonteerd SALUTONI Urban Transportfiets Cartoon - Unisex - 28 inch - 50 cm - Wit/Geel - 95% afgemonteerd (1)
      Salutoni Urban Transportfiets Cartoon - Unisex - 28 inch - 50 cm - Wit/Geel - 95% afgemonteerd
      • 08715347728464
      1
      325.95 EUR
    • Salutoni Excellent 28 inch 50 Cm Bordeaux Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203519476.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199188163.jpg
      Salutoni Salutoni Excellent 28 inch 50 Cm Bordeaux Rood Excellent 28 inch 50 Cm Bordeaux Rood Excellent 28 inch 50 Cm Bordeaux Rood SALUTONI Excellent Stadsfiets - 28 inch - 50 centimeter - Bordeaux - 95% afgemonteerd (1)
      Salutoni Excellent 28 inch 50 Cm Bordeaux Rood
      • 08715347828508
      • 82850
      1
      398.23 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Batavus DEFAULT
        • batavus
      • Cortina DEFAULT
        • cortina
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Cortina (cortina)
      • Giant (giant)
      • Altec (altec)
      • Amigo (amigo)
      • Anlen (anlen)
      • Avalon (avalon)
      • Avalon hill (avalon_hill)
      • Batavus (batavus)
      • Bianchi (bianchi)
      • Bike Fun (bike_fun)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bombtrack (bombtrack)
      • Breezer (breezer)
      • Burgers (burgers)
      • Cangoo (cangoo)
      • Cannondale (cannondale)
      • Central Park (central_park)
      • Cervelo (cervelo)
      • Cheetah (cheetah)
      • Cinelli (cinelli)
      • Corratec (corratec)
      • Creme (creme)
      • Cube (cube)
      • Cult (cult)
      • Dahon (dahon)
      • Decent (decent)
      • Deed (deed)
      • Devron (devron)
      • DIAMANT (diamant)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Econic One (econic_one)
      • Elite (elite)
      • Excel (excel)
      • Excelsior (excelsior)
      • Expert (expert)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Focus (focus)
      • Fuji Bikes (fuji_bikes)
      • Ghost (ghost)
      • Globber (globber)
      • Haibike (haibike)
      • Jamara (jamara)
      • Johnny Loco (johnny_loco)
      • JSF (jsf)
      • Kalkhoff (kalkhoff)
      • Kidwell (kidwell)
      • KINK (kink)
      • Kohlman (kohlman)
      • Kona (kona)
      • Ks Cycling (ks_cycling)
      • Lapierre (lapierre)
      • Liv (liv)
      • Lombardo (lombardo)
      • Lovelec (lovelec)
      • M-Wave (m_wave)
      • Magic (magic)
      • Marin (marin)
      • Marvel (marvel)
      • Mbm (mbm)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Norco (norco)
      • Onbekend (onbekend)
      • Orbea (orbea)
      • Ortler (ortler)
      • Pelikan (pelikan)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Polygon (polygon)
      • POPAL (popal)
      • Pro-Fit (pro_fit)
      • Prophete (prophete)
      • Puch (puch)
      • Q-Play (q_play)
      • Qu-Ax (qu_ax)
      • Radio Bikes (radio_bikes)
      • Raleigh (raleigh)
      • Raymon (raymon)
      • Ridley (ridley)
      • Roland (roland)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Rondo (rondo)
      • Salutoni (salutoni)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Serious (serious)
      • Smartrike (smartrike)
      • Stiga (stiga)
      • Supersuper (supersuper)
      • Surly (surly)
      • Takashi (takashi)
      • Tempish (tempish)
      • Tern (tern)
      • Tom (tom)
      • Troy (troy)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Vantly (vantly)
      • Veltra (veltra)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Volare (volare)
      • Votec (votec)
      • Vsf fahrradmanufaktur (vsf_fahrradmanufaktur)
      • WeeRide (weeride)
      • Wilier (wilier)
      • Winora (winora)
    • Prijs (price):
      • < €500 (budget)
      • €500 - €1000 (low)
      • €1000 - €1500 (medium)
      • €1500 - €2000 (high)
      • €2000 - €2500 (higher)
      • > €2500 (highest)
    • Soort fiets (soort_fiets):
      • Elektrische fiets (elektrische_fiets)
      • Mountainbike (mountainbike)
      • Transportfiets (transportfiets)
      • Bakfiets (bakfiets)
      • Omafiets (omafiets)
      • Hybridefiets (hybridefiets)
      • Racefiets (racefiets)
      • Stadsfiets (stadsfiets)
      • Vouwfiets (vouwfiets)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
    • Aantal versnellingen (aantal_versnellingen):
      • 1 (1)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 11 (11)
      • 18 (18)
      • 21 (21)
      • 0 (0)
    • Framemaat (cm) (framemaat):
      • 26 (92 - 104 cm) (26)
      • 30 (116 - 122cm) (30)
      • 41 (134 - 152 cm) (41)
      • 43 (139 - 156 cm) (43)
      • 44 (142 - 159 cm) (44)
      • 45 (145 - 163 cm) (45)
      • 46 (149 - 166 cm) (46)
      • 47 (151 - 168 cm) (47)
      • 48 (154 - 171 cm) (48)
      • 49 (157 - 174 cm) (49)
      • 51 (160 - 177 cm) (51)
      • 53 (164 - 182 cm) (53)
      • 54 (166 - 184 cm) (54)
      • 56 (171 - 189 cm) (56)
      • 57 (174 - 192 cm) (57)
      • 58 (176 - 194 cm) (58)
      • 59 (178 - 196 cm) (59)
      • 61 (183 - 202 cm) (61)
      • 65 (190 - 210 cm) (65)
    • Wielmaat (inch) (wielmaat):
      • < 27 inch (wielmaat_1)
      • 27 inch - 28 inch (wielmaat_2)
      • 28 inch - 29 inch (wielmaat_3)
      • ≥ 29 inch (wielmaat_4)
    • Soort slot (slottype):
      • Geen slot (geen_slot)
      • Ringslot (ringslot)
    • Bagagedrager voor (Bagagedrager voor):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bagagedrager achter (bagagedrager_achter):
      • Ja (ja)
    • Gewicht (gewicht_kg):
      • < 12 kg (gewicht_kg_1)
      • 12 kg - 19 kg (gewicht_kg_2)
      • 19 kg - 20 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 20 kg (gewicht_kg_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
    • Populaire modellen (group):
      • Batavus Dinsdag (batavus_dinsdag)
      • Ghost Kato (ghost_kato)
      • Ghost Lanao (ghost_lanao)
      • Serious Eight Ball (serious_eight_ball)
      • Serious Rockville (serious_rockville)
      • Stiga Mini Rider Go (stiga_mini_rider_go)
      • Volare Disney (volare_disney)
    • Soort rem (soort_rem):
      • Handrem (handrem)
      • Hydraulische schijfrem (hydraulische_schijfrem)
      • Rollerbrake (rollerbrake)
      • Schijfremmen (schijfremmen)
      • Terugtraprem (terugtraprem)
      • V-brake (v_brake)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • Driebergen-Rijsenburg (driebergen_rijsenburg)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl