x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

POPAL Meisjesfiets Daily Dutch Basic+ 22 Inch 36 Cm Meisjes 3v Terugtraprem Matblauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews POPAL Meisjesfiets Daily Dutch Basic+ 22 Inch 36 Cm Meisjes 3v Terugtraprem Matblauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties POPAL Meisjesfiets Daily Dutch Basic+ 22 Inch 36 Cm Meisjes 3v Terugtraprem Matblauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
POPAL Meisjesfiets Daily Dutch Basic+ 22 Inch 36 Cm Meisjes 3v Terugtraprem Matblauw
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205843984.jpg?ts=1
POPAL POPAL Meisjesfiets Daily Dutch Basic+ 22 Inch 36 Cm Meisjes 3v Terugtraprem Matblauw Meisjesfiets Daily Dutch Basic+ 22 Inch 36 Cm Meisjes 3v Terugtraprem Matblauw Meisjesfiets Daily Dutch Basic+ 22 Inch 36 Cm Meisjes 3v Terugtraprem Matblauw De Popal Daily Dutch Basic+ is niet alleen heel erg handig, maar ook nog eens heel hip! Deze transportfiets is super stevig en heel veilig met de LED-verlichting, gesloten kettingkast en terugtrap- en handrem. Heb je een straffe tegenwind of moet je een heuveltje opfietsen? De drie versnellingen helpen je moeiteloos je rit door. En met de voor- en achterdrager is geen tas te veel. Wel zo handig wanneer je naar school gaat of naar de sportclub moet!Gelijk wegfietsen? Kies dan voor de optie 100... (1)
  • 08719636013118
1
  • Algemene kenmerken
    • Soort fiets: Kinderfiets
    • Geslacht: Unisex, Meisjes
    • Wielmaat (inch): 22 inch
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Staal
  • 473.99 473.99 EUR 1
    1
    • Halfords.nl Halfords.nl
      De Popal Daily Dutch Basic+ is niet alleen heel erg handig, maar ook nog eens heel hip! Deze transportfiets is super stevig en heel veili...473.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • POPAL Transportfiets Daily Dutch Basic Plus Dames Army Groen 50cm Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208962322.jpg?ts=1
      POPAL POPAL Transportfiets Daily Dutch Basic Plus Dames Army Groen 50cm Groen Transportfiets Daily Dutch Basic Plus Dames Army Groen 50cm Groen Transportfiets Daily Dutch Basic Plus Dames Army Groen 50cm Groen De Popal Daily Dutch Basic + is een dames transportfiets met een stoere en robuuste uitstraling. Deze transportfiets heeft het bekende omafiets frame met perfecte zithouding en rijgedrag, maar dan aangepast aan de moderne eisen. De fiets heeft een sterk stalen frame.De Daily Dutch is uitermate geschikt voor het gebruik in de stad. Met de Shimano Nexus 3 versnellingen schakel je moeiteloos en trap je, altijd lekker licht. Zware tassen kunnen met gemak op de stevige bagagedrager en op de robuus... (1)
      POPAL Transportfiets Daily Dutch Basic Plus Dames Army Groen 50cm Groen
      • 08719636013965
      1
    • Kona Honzo, beige S | 38,5cm 2022 MTB hardtails 29 Inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215106866.jpg?ts=1
      Kona Kona Honzo, beige S | 38,5cm 2022 MTB hardtails 29 Inch Honzo, beige S | 38,5cm 2022 MTB hardtails 29 Inch Honzo, beige S | 38,5cm 2022 MTB hardtails 29 Inch Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Tour/Trail; Wielmaat: 29" inch; Aantal versnellingen: 11; Afmetingen: Gewicht (ca.): 12.09 kg; Levering: inclusief pedalen: Nee; Frame: Model: Hardtail; Materiaal type: Aluminium; Andere functies: Kona Honzo; Vork: Model: Verende Vork; Merk: RockShox; Type: Recon RL Solo Air; Veervork: Veerweg (mm): 120; Achterderailleur: Type aandrijving: Kettingschakeling; Aantal versnellingen: 11; Merk: Shimano; Type: Deore; Versnellingshendel: Model: Shimano Deore; ... (1)
      Kona Honzo, beige S | 38,5cm 2022 MTB hardtails 29 Inch
      • 00841073144006
      1
      deal
    • Hercules Sportieve fiets Sport Tourer unisex mat zwart 56cm Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213642840.jpg?ts=1
      Hercules Hercules Sportieve fiets Sport Tourer unisex mat zwart 56cm Zwart Sportieve fiets Sport Tourer unisex mat zwart 56cm Zwart Sportieve fiets Sport Tourer unisex mat zwart 56cm Zwart De Hercules Tourer Sport is de ideale luxe sportieve unisex tourfiets voor zowel dagelijks gebruik als lange afstanden. Met de24 Shimano Altus derailleurversnelling en Shimano SL-M315 shifter, schakel je moeiteloos een versnelling hoger of lager en fiets je altijd lekker licht en in de juiste versnelling.De Hercules Tourer heeft LED verlichting voor en achter aangesloten op een naafdynamo, zodat je goed opvalt in het donker.De velgen hebben luxe (Schwalbe banden) met veilige reflectie,ergonom... (1)
      Hercules Sportieve fiets Sport Tourer unisex mat zwart 56cm Zwart
      1
    • Cortina U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221903342.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236866254.jpg?ts=1
      Cortina Cortina U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt Cortina U4 D57 Elegance green matt NR3 (1)
      Cortina U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt
      • 08719461041867
      2
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 564.91
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 506.69
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 506.69
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 506.69
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 468.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 468.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 468.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 468.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 468.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 468.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 468.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 468.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 468.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 468.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 473.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 463.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 473.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 473.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 473.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 471.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 471.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 471.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 471.70
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 473.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 471.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 471.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 471.80
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 463.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 504.92
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 504.92
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 504.92
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 504.92
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 504.92
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 504.92
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 463.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 463.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 463.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 463.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 463.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 463.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 463.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 473.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 473.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 473.99
    • partner@vergelijk.nl