x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er fietsen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Marvel fiets

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in fiets categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Marvel Spider Man 16 Inch 28 cm Jongens Terugtraprem Blauw/Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209830570.jpg
      Marvel Marvel Spider Man 16 Inch 28 cm Jongens Terugtraprem Blauw/Rood Spider Man 16 Inch 28 cm Jongens Terugtraprem Blauw/Rood Spider Man 16 Inch 28 cm Jongens Terugtraprem Blauw/Rood Marvel Spider-Man jongensfiets Spider-Man is al decennialang een van de grootste superhelden; elke jongen kent hem wel uit zijn stripverhalen of films. Deze Spider-Man fiets is een topper, met schitterende stickers. Met een supermooi, stoer en modern frame en een bidonhouder. Ook heeft deze fiets makkelijk te (de)monteren zijwieltjes om snel te leren fietsen. Algemene specificaties: Kleur: blauw, rood Framemaat: 28 cm Geslacht: jongens Materiaal frame: staal Materiaal velg: staal Wielmaat: 16... (1)
      Marvel Spider Man 16 Inch 28 cm Jongens Terugtraprem Blauw/Rood
      • 08715347216640
      4
      deal
      234.95 EUR
    • Marvel Avengers - Fiets - Jongens - Blauw - 16 Inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161361570.jpg
      Marvel Marvel Avengers - Fiets - Jongens - Blauw - 16 Inch Avengers - Fiets - Jongens - Blauw - 16 Inch Avengers - Fiets - Jongens - Blauw - 16 Inch Marvel Avengers jongensfiets Draai de trappers in het rond en rijden maar! Deze Marvel Avengers kinderfiets heeft afneembare zijwieltjes, reflectors en twee stevige V-brakes. Waar scheur jij morgen naartoe? Algemene specificaties: Kleur: blauw Geslacht: jongens Materiaal frame: staal Materiaal velg: staal Wielmaat: 16 inch Framemaat: 26 cm Stuurpen: vast Zadelpen verend: nee Voorvork verend: nee Versnellingen: geen Gewicht: ca. 12,5 kg Specificaties remmen: Type voorrem: knijprem Type achterr... (1)
      Marvel Avengers - Fiets - Jongens - Blauw - 16 Inch
      • 03496272990274
      4
      186.90 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Batavus DEFAULT
        • batavus
      • Cortina DEFAULT
        • cortina
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Cortina (cortina)
      • Giant (giant)
      • Altec (altec)
      • Amigo (amigo)
      • Anlen (anlen)
      • Avalon (avalon)
      • Avalon hill (avalon_hill)
      • Batavus (batavus)
      • Bianchi (bianchi)
      • Bike Fun (bike_fun)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bombtrack (bombtrack)
      • Breezer (breezer)
      • Burgers (burgers)
      • Cangoo (cangoo)
      • Cannondale (cannondale)
      • Central Park (central_park)
      • Cervelo (cervelo)
      • Cheetah (cheetah)
      • Cinelli (cinelli)
      • Corratec (corratec)
      • Creme (creme)
      • Cube (cube)
      • Cult (cult)
      • Dahon (dahon)
      • Decent (decent)
      • Deed (deed)
      • Devron (devron)
      • DIAMANT (diamant)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Econic One (econic_one)
      • Elite (elite)
      • Excel (excel)
      • Excelsior (excelsior)
      • Expert (expert)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Focus (focus)
      • Fuji Bikes (fuji_bikes)
      • Ghost (ghost)
      • Globber (globber)
      • Haibike (haibike)
      • Jamara (jamara)
      • Johnny Loco (johnny_loco)
      • JSF (jsf)
      • Kalkhoff (kalkhoff)
      • Kidwell (kidwell)
      • KINK (kink)
      • Kohlman (kohlman)
      • Kona (kona)
      • Ks Cycling (ks_cycling)
      • Lapierre (lapierre)
      • Liv (liv)
      • Lombardo (lombardo)
      • Lovelec (lovelec)
      • M-Wave (m_wave)
      • Magic (magic)
      • Marin (marin)
      • Marvel (marvel)
      • Mbm (mbm)
      • Norco (norco)
      • Onbekend (onbekend)
      • Orbea (orbea)
      • Ortler (ortler)
      • Pelikan (pelikan)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Polygon (polygon)
      • POPAL (popal)
      • Pro-Fit (pro_fit)
      • Prophete (prophete)
      • Puch (puch)
      • Q-Play (q_play)
      • Qu-Ax (qu_ax)
      • Radio Bikes (radio_bikes)
      • Raleigh (raleigh)
      • Raymon (raymon)
      • Ridley (ridley)
      • Roland (roland)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Rondo (rondo)
      • Salutoni (salutoni)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Serious (serious)
      • Smartrike (smartrike)
      • Supersuper (supersuper)
      • Surly (surly)
      • Takashi (takashi)
      • Tempish (tempish)
      • Tern (tern)
      • Tom (tom)
      • Troy (troy)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Vantly (vantly)
      • Veltra (veltra)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Volare (volare)
      • Votec (votec)
      • Vsf fahrradmanufaktur (vsf_fahrradmanufaktur)
      • Wilier (wilier)
      • Winora (winora)
    • Prijs (price):
      • < €500 (budget)
      • €500 - €1000 (low)
      • €1000 - €1500 (medium)
      • €1500 - €2000 (high)
      • €2000 - €2500 (higher)
      • > €2500 (highest)
    • Soort fiets (soort_fiets):
      • Elektrische fiets (elektrische_fiets)
      • Mountainbike (mountainbike)
      • Transportfiets (transportfiets)
      • Bakfiets (bakfiets)
      • Omafiets (omafiets)
      • Hybridefiets (hybridefiets)
      • Racefiets (racefiets)
      • Stadsfiets (stadsfiets)
      • Vouwfiets (vouwfiets)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
    • Aantal versnellingen (aantal_versnellingen):
      • 1 (1)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 11 (11)
      • 18 (18)
      • 21 (21)
      • 0 (0)
    • Framemaat (cm) (framemaat):
      • 26 (92 - 104 cm) (26)
      • 30 (116 - 122cm) (30)
      • 41 (134 - 152 cm) (41)
      • 43 (139 - 156 cm) (43)
      • 44 (142 - 159 cm) (44)
      • 45 (145 - 163 cm) (45)
      • 46 (149 - 166 cm) (46)
      • 47 (151 - 168 cm) (47)
      • 48 (154 - 171 cm) (48)
      • 49 (157 - 174 cm) (49)
      • 51 (160 - 177 cm) (51)
      • 53 (164 - 182 cm) (53)
      • 54 (166 - 184 cm) (54)
      • 56 (171 - 189 cm) (56)
      • 57 (174 - 192 cm) (57)
      • 58 (176 - 194 cm) (58)
      • 59 (178 - 196 cm) (59)
      • 61 (183 - 202 cm) (61)
      • 65 (190 - 210 cm) (65)
    • Wielmaat (inch) (wielmaat):
      • < 27 inch (wielmaat_1)
      • 27 inch - 28 inch (wielmaat_2)
      • 28 inch - 29 inch (wielmaat_3)
      • ≥ 29 inch (wielmaat_4)
    • Soort slot (slottype):
      • Geen slot (geen_slot)
      • Ringslot (ringslot)
    • Bagagedrager voor (Bagagedrager voor):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bagagedrager achter (bagagedrager_achter):
      • Ja (ja)
    • Gewicht (gewicht_kg):
      • < 12 kg (gewicht_kg_1)
      • 12 kg - 19 kg (gewicht_kg_2)
      • 19 kg - 20 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 20 kg (gewicht_kg_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
    • Populaire modellen (group):
      • Batavus Dinsdag (batavus_dinsdag)
      • Ghost Kato (ghost_kato)
      • Ghost Lanao (ghost_lanao)
      • Serious Eight Ball (serious_eight_ball)
      • Serious Rockville (serious_rockville)
      • Volare Disney (volare_disney)
    • Soort rem (soort_rem):
      • Handrem (handrem)
      • Hydraulische schijfrem (hydraulische_schijfrem)
      • Rollerbrake (rollerbrake)
      • Schijfremmen (schijfremmen)
      • Terugtraprem (terugtraprem)
      • V-brake (v_brake)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • Driebergen-Rijsenburg (driebergen_rijsenburg)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl