x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Cortina U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Cortina U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Cortina U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Cortina U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221903342.jpg?ts=1
Cortina Cortina U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt U4 damesfiets 3V Elegance Green Matt Cortina U4 D57 Elegance green matt NR3 (1)
  • 08719461041867
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
    • Aantal versnellingen: 3
  • 650.00 650.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Cortina U4 D57 Elegance green matt NR3650.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Ortler Bricktown LTD, zwart 60cm 2022 Stadsfietsen heren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229434986.jpg?ts=1
      Ortler Ortler Bricktown LTD, zwart 60cm 2022 Stadsfietsen heren Bricktown LTD, zwart 60cm 2022 Stadsfietsen heren Bricktown LTD, zwart 60cm 2022 Stadsfietsen heren Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Stad, retro; Afmetingen: Gewicht (ca.): 16.85 kg; Toegestane maximale laadgewicht: 120 kg; Belangrijkste informatie: Aantal versnellingen: 7; Levering: inclusief pedalen: Ja; Frame: Materiaal type: Staal; Model: Diamant; Vork: Model: Starre Vork; Type: Staal, 28"; Achterderailleur: Type aandrijving: Naafversnelling; Aantal versnellingen: 7; Merk: Shimano; Type: Nexus 7; Versnellingshendel: Merk: Shimano; Type: Nexus 7; Model: Revoshifter; Tandwiel: Model: Lasco, aluminium, 170 mm; Overbrenging blad 1: 44 tanden; Trapas: Model: Eturnity, 122 mm; Model: Cartridge; Ketting: Model: KMC HV410; Tandkrans: Overbrenging tandkrans (tanden): 18 tanden; Model: Shimano Nexus; Remmen voor: Merk: APSE; Type: T210DG; Remsysteem: Velgrem; Remmen achter: Merk: APSE; Type: T210DG; Remsysteem: Velgrem; Remhendel: Model: APSE AL 428D; Stuur: Model: Multipositie / Rondleidingen; Model: Humpert, 25,4 mm; Materiaal: Aluminium; Stuurpen: Model: Kegel; Model: Humpert Oct (1)
      Ortler Bricktown LTD, zwart 60cm 2022 Stadsfietsen heren
      • 04052406332069
      1
    • Orbea Oiz H20, groen XL | 52cm 2022 MTB full suspensions 29 Inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220239788.jpg?ts=1
      Orbea Orbea Oiz H20, groen XL | 52cm 2022 MTB full suspensions 29 Inch Oiz H20, groen XL | 52cm 2022 MTB full suspensions 29 Inch Oiz H20, groen XL | 52cm 2022 MTB full suspensions 29 Inch Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Cross Country / Marathon, Tour/Trail; Afmetingen: Gewicht (ca.): 14 kg; Belangrijkste informatie: Wielmaat: 29" inch; Aantal versnellingen: 12; Levering: inclusief pedalen: Nee; Frame: Model: Full Suspension; Materiaal type: Aluminium; Andere functies: Orbea Oiz Hydro Hoogglans gepolijst link Boost PF Taper UFO2 I-Line; Merk demper: Fox; Schokdempermerk: i-line DPS Performance Remote Push Unlock Evol aangepaste i-line DPS-persontgrendeling Evol-afstandsbediening 190 x 45 mm; Veerweg (mm): 120; Vork: Model: Verende Vork; Merk: Fox; Type: 32 Float Rhythm, Remote Push-Unlock, QR 15 x 110 mm; Veervork: Veerweg (mm): 120 mm; Achterderailleur: Type aandrijving: Kettingschakeling; Aantal versnellingen: 12; Merk: Shimano; Type: XT Shadow Plus; Versnellingshendel: Model: Shimano Deore M6100 I-Spec EV; Tandwiel: Model: Shimano MT611; Overbrenging blad 1: 32 tanden; Ketting: Model: Shimano M6100; Tandkrans: Overbrenging tandkrans (tanden): 10 tanden; Model: (1)
      Orbea Oiz H20, groen XL | 52cm 2022 MTB full suspensions 29 Inch
      • 08434446925375
      1
    • Lapierre Edge 5.9, blauw M | 44cm 2022 MTB hardtails 29 Inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207256172.jpg?ts=1
      Lapierre Lapierre Edge 5.9, blauw M | 44cm 2022 MTB hardtails 29 Inch Edge 5.9, blauw M | 44cm 2022 MTB hardtails 29 Inch Edge 5.9, blauw M | 44cm 2022 MTB hardtails 29 Inch Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Beginners; Wielmaat: 29" inch; Aantal versnellingen: 18; Afmetingen: Gewicht (ca.): 14.7 kg; Levering: inclusief pedalen: Ja; Frame: Model: Hardtail; Materiaal type: Aluminium; Andere functies: Edge Supreme 5 Aluminium, interne kabelgeleiding; Vork: Model: Verende Vork; Merk: Suntour; Type: XCM-RL-DS; Veervork: Veerweg (mm): 100; Achterderailleur: Type aandrijving: Kettingschakeling; Aantal versnellingen: 9; Merk: Shimano; Type: Altus; Voorderailleur: Uitvoering: 2-speed; Merk: Shimano; Model: FD-M200; Type: Altus; Versnellingshendel: Model: Shimano Altus ST-EF505; Tandwiel: Model: Shimano FC-MT101; Overbrenging blad 1: 36 tanden; Overbrenging blad 2: 22 tanden; Trapas: Model: Vierkant 122mm; Ketting: Model: KMC X9; Tandkrans: Overbrenging tandkrans (tanden): 11; Model: SunRace CSM90; Remmen voor: Merk: Shimano; Type: MT200; Remsysteem: Hydraulische Schijfrem; Remschijfdiameter: 160 mm; Remmen achter: Merk: Shimano; Type: MT200; Remsysteem: Hydra (1)
      Lapierre Edge 5.9, blauw M | 44cm 2022 MTB hardtails 29 Inch
      • 03660423360876
      1
    • Focus Thron 6.8 EQP, grijs XL | 48cm 2022 MTB full suspensions 29 Inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234339284.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225295194.jpg?ts=1
      Focus Focus Thron 6.8 EQP, grijs XL | 48cm 2022 MTB full suspensions 29 Inch Thron 6.8 EQP, grijs XL | 48cm 2022 MTB full suspensions 29 Inch Thron 6.8 EQP, grijs XL | 48cm 2022 MTB full suspensions 29 Inch Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Tour/Trail; Afmetingen: Gewicht (ca.): 18.67 kg; Belangrijkste informatie: Wielmaat: 29" inch; Aantal versnellingen: 11; Levering: inclusief pedalen: Nee; Frame: Model: Full Suspension; Materiaal type: Aluminium; Andere functies: 130 mm F.O.L.D. Kinematic, BSA BB, ISCG 05, 148x12mm, interne kabelgeleiding; Merk demper: SR Suntour; Schokdempermerk: Rand LOR, 190/45 mm; Veerweg (mm): 130; Vork: Model: Verende Vork; Merk: Suntour; Type: XCR 34 Air LOR; Veervork: Veerweg (mm): 120 mm; Achterderailleur: Type aandrijving: Kettingschakeling; Aantal versnellingen: 11; Merk: Shimano; Type: Deore; Versnellingshendel: Model: Shimano Deore M5100; Tandwiel: Model: Shimano Deore FC-MT5100, 170mm; Overbrenging blad 1: 32 tanden; Ketting: Model: KMC X11; Tandkrans: Overbrenging tandkrans (tanden): 11 tanden; Model: Shimano Deore CS-M5100; Remmen voor: Merk: Shimano; Type: MT410; Remsysteem: Hydraulische Schijfrem; Remschijfdiameter: 180 mm; Remmen achter: Merk: (1)
      Focus Thron 6.8 EQP, grijs XL | 48cm 2022 MTB full suspensions 29 Inch
      • 04000990404228
      2
    • min
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 659.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 609.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 609.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 609.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 609.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 609.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 609.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 609.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 609.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 609.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 635.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 650.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 650.00
    • partner@vergelijk.nl