x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er fietsen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bike Fun fiets

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in fiets categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Bike Fun Urban 20 Inch 33 cm Jongens Terugtraprem Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207625167.jpg
      Bike Fun Bike Fun Urban 20 Inch 33 cm Jongens Terugtraprem Grijs Urban 20 Inch 33 cm Jongens Terugtraprem Grijs Urban 20 Inch 33 cm Jongens Terugtraprem Grijs Bike Fun Urban jongensfiets Algemene specificaties: Kleur: lichtgrijs Geslacht: jongens Materiaal frame: staal Wielmaat: 20 inch Framemaat: 33 cm Verende zadelpen: nee Verende voorvork: nee Stuurpen: vast Gewicht: ca. 14 kg Specificaties remmen: Type voorrem: knijprem Type achterrem: terugtraprem (let op: wijkt af van foto!) Specificaties verlichting: Verlichting voor: batterijverlichting Verlichting achter: batterijverlichting Specificaties accessoires: Kettingkast: gesloten Standaard: enkel... (1)
      Bike Fun Urban 20 Inch 33 cm Jongens Terugtraprem Grijs
      1
      434.05 EUR
    • Bike Fun Jump4fun - Fiets - Jongens - Zwart - 43 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98873738.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138671434.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138671489.jpg
      Bike Fun Bike Fun Jump4fun - Fiets - Jongens - Zwart - 43 cm Jump4fun - Fiets - Jongens - Zwart - 43 cm Jump4fun - Fiets - Jongens - Zwart - 43 cm Bike Fun Jump4fun - Fiets - Jongens - Zwart - 43 cm (1)
      Bike Fun Jump4fun - Fiets - Jongens - Zwart - 43 cm
      • 08718807933538
      1
      435.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Batavus DEFAULT
        • batavus
      • Cortina DEFAULT
        • cortina
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Cortina (cortina)
      • Giant (giant)
      • Altec (altec)
      • Amigo (amigo)
      • Anlen (anlen)
      • Avalon (avalon)
      • Avalon hill (avalon_hill)
      • Batavus (batavus)
      • Bianchi (bianchi)
      • Bike Fun (bike_fun)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bombtrack (bombtrack)
      • Breezer (breezer)
      • Burgers (burgers)
      • Cangoo (cangoo)
      • Cannondale (cannondale)
      • Central Park (central_park)
      • Cervelo (cervelo)
      • Cheetah (cheetah)
      • Cinelli (cinelli)
      • Corratec (corratec)
      • Creme (creme)
      • Cube (cube)
      • Cult (cult)
      • Dahon (dahon)
      • Decent (decent)
      • Deed (deed)
      • Devron (devron)
      • DIAMANT (diamant)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Elite (elite)
      • Excel (excel)
      • Excelsior (excelsior)
      • Expert (expert)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Focus (focus)
      • Fuji Bikes (fuji_bikes)
      • Ghost (ghost)
      • Globber (globber)
      • Haibike (haibike)
      • Jamara (jamara)
      • Johnny Loco (johnny_loco)
      • JSF (jsf)
      • Kalkhoff (kalkhoff)
      • Kidwell (kidwell)
      • KINK (kink)
      • Kohlman (kohlman)
      • Kona (kona)
      • Ks Cycling (ks_cycling)
      • Lapierre (lapierre)
      • Liv (liv)
      • Lombardo (lombardo)
      • Lovelec (lovelec)
      • M-Wave (m_wave)
      • Magic (magic)
      • Marin (marin)
      • Marvel (marvel)
      • Mbm (mbm)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Norco (norco)
      • Onbekend (onbekend)
      • Orbea (orbea)
      • Ortler (ortler)
      • Pelikan (pelikan)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Polygon (polygon)
      • POPAL (popal)
      • Pro-Fit (pro_fit)
      • Prophete (prophete)
      • Puch (puch)
      • Q-Play (q_play)
      • Qu-Ax (qu_ax)
      • Radio Bikes (radio_bikes)
      • Raleigh (raleigh)
      • Raymon (raymon)
      • Ridley (ridley)
      • Roland (roland)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Rondo (rondo)
      • Salutoni (salutoni)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Serious (serious)
      • Skids Control (skids_control)
      • Smartrike (smartrike)
      • Stiga (stiga)
      • Supersuper (supersuper)
      • Surly (surly)
      • Takashi (takashi)
      • Tempish (tempish)
      • Tern (tern)
      • Tom (tom)
      • Troy (troy)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Vantly (vantly)
      • Veltra (veltra)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Volare (volare)
      • Votec (votec)
      • Vsf fahrradmanufaktur (vsf_fahrradmanufaktur)
      • WeeRide (weeride)
      • Wilier (wilier)
      • Winora (winora)
    • Prijs (price):
      • < €500 (budget)
      • €500 - €1000 (low)
      • €1000 - €1500 (medium)
      • €1500 - €2000 (high)
      • €2000 - €2500 (higher)
      • > €2500 (highest)
    • Soort fiets (soort_fiets):
      • Elektrische fiets (elektrische_fiets)
      • Mountainbike (mountainbike)
      • Transportfiets (transportfiets)
      • Bakfiets (bakfiets)
      • Omafiets (omafiets)
      • Hybridefiets (hybridefiets)
      • Racefiets (racefiets)
      • Stadsfiets (stadsfiets)
      • Vouwfiets (vouwfiets)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
    • Aantal versnellingen (aantal_versnellingen):
      • 1 (1)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 11 (11)
      • 18 (18)
      • 21 (21)
      • 0 (0)
    • Framemaat (cm) (framemaat):
      • 26 (92 - 104 cm) (26)
      • 30 (116 - 122cm) (30)
      • 41 (134 - 152 cm) (41)
      • 43 (139 - 156 cm) (43)
      • 44 (142 - 159 cm) (44)
      • 45 (145 - 163 cm) (45)
      • 46 (149 - 166 cm) (46)
      • 47 (151 - 168 cm) (47)
      • 48 (154 - 171 cm) (48)
      • 49 (157 - 174 cm) (49)
      • 51 (160 - 177 cm) (51)
      • 53 (164 - 182 cm) (53)
      • 54 (166 - 184 cm) (54)
      • 56 (171 - 189 cm) (56)
      • 57 (174 - 192 cm) (57)
      • 58 (176 - 194 cm) (58)
      • 59 (178 - 196 cm) (59)
      • 61 (183 - 202 cm) (61)
      • 65 (190 - 210 cm) (65)
    • Wielmaat (inch) (wielmaat):
      • < 27 inch (wielmaat_1)
      • 27 inch - 28 inch (wielmaat_2)
      • 28 inch - 29 inch (wielmaat_3)
      • ≥ 29 inch (wielmaat_4)
    • Soort slot (slottype):
      • Geen slot (geen_slot)
      • Ringslot (ringslot)
    • Bagagedrager voor (Bagagedrager voor):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bagagedrager achter (bagagedrager_achter):
      • Ja (ja)
    • Gewicht (gewicht_kg):
      • < 10 kg (gewicht_kg_1)
      • 10 kg - 19 kg (gewicht_kg_2)
      • 19 kg - 20 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 20 kg (gewicht_kg_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
    • Populaire modellen (group):
      • Batavus Dinsdag (batavus_dinsdag)
      • Ghost Kato (ghost_kato)
      • Ghost Lanao (ghost_lanao)
      • Serious Eight Ball (serious_eight_ball)
      • Serious Rockville (serious_rockville)
      • Stiga Mini Rider Go (stiga_mini_rider_go)
      • Stiga RunRacer (stiga_runracer)
      • Volare Disney (volare_disney)
    • Soort rem (soort_rem):
      • Handrem (handrem)
      • Hydraulische schijfrem (hydraulische_schijfrem)
      • Rollerbrake (rollerbrake)
      • Schijfremmen (schijfremmen)
      • Terugtraprem (terugtraprem)
      • V-brake (v_brake)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • Driebergen-Rijsenburg (driebergen_rijsenburg)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl