x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Widmann Roze Trainingspak jaren 80 kinderen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Widmann Roze Trainingspak jaren 80 kinderen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Widmann Roze Trainingspak jaren 80 kinderen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Widmann Roze Trainingspak jaren 80 kinderen
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214481345.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233157071.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231178652.jpg?ts=1
Widmann Widmann Roze Trainingspak jaren 80 kinderen Roze Trainingspak jaren 80 kinderen Roze Trainingspak jaren 80 kinderen Met deze kostuumset van de firma Widmann verander je je kinderen in een grappige jogger uit de jaren 80 De set bestaat uit een jas met praktische ritssluiting en een broek, die is uitgerust met een elastiek Het roze trainingspak heeft een stijlvol strepenpatroon in de kleuren paars en mintgroen en is in de maat 158 cm. Deze maat is geschikt voor kinderen tussen ongeveer 11 en 13 jaar De trainingspakken zijn uitstekend geschikt als groepskostuum voor het hele gezin, omdat je uit vele verschillende kleuren en maten kunt kiezen Meer mooie kostuums en accessoires vind je in onze merkshop. Klik hiervoor op de merknaam Widmann onder de producttitel, Fabrikant: Widmann (1)
  • 08003558988082
3
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • Design
    • Kleur: Roze
  • 24.21 33.95 EUR 3
    3
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Met deze kostuumset van de firma Widmann verander je je kinderen in een grappige jogger uit de jaren 80 De set bestaat uit een jas met pr...24.21, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Met deze kostuumset van de firma Widmann verander je je kinderen in een grappige jogger uit de jaren 80 De set bestaat uit een jas met pr...24.43, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Widmann - Jaren 80 & 90 Kostuum - Jaren 80 Retro New Kids Trainingspak Roze Kind Kostuum - roze - Maat 158 - Carnavalskleding - Verkleedk...33.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Vegaoo Mexicaanse dames jurk (38 (M))
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/242705152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111079993.jpg?ts=1
      Vegaoo Vegaoo Mexicaanse dames jurk (38 (M)) Mexicaanse dames jurk (38 (M)) Mexicaanse dames jurk (38 (M)) Mexicaanse dames jurk (1)
      Vegaoo Mexicaanse dames jurk (38 (M))
      • 08718348077395
      1
    • Guirca Politie Kostuum Jurkje Meisje Jill
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150250051.jpg?ts=1
      Guirca Guirca Politie Kostuum Jurkje Meisje Jill Politie Kostuum Jurkje Meisje Jill Politie Kostuum Jurkje Meisje Jill -Politie Kostuum Meisje Jill - Beschikbare maten: 3-4 jaar, 5-6 jaar, 7-9 jaar en 10-12 jaar - Bestaande uit: Jurk, pet en riem - Materiaal: 100% Polyester 3-4 = 95-105 cm 5-6 = 105-115 cm 7-9 = 115-135 cm 10-12 = 135-148 cm Exclusief accessoires! (1)
      Guirca Politie Kostuum Jurkje Meisje Jill
      • 08434077884546
      1
    • Wilbers - Tirolerhose de luxe | Maat 44
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/242303981.jpg?ts=1
      Wilbers Wilbers - Tirolerhose de luxe | Maat 44 - Tirolerhose de luxe | Maat 44 - Tirolerhose de luxe | Maat 44 Tirolerhose de luxe Camel (1)
      Wilbers - Tirolerhose de luxe | Maat 44
      • 08714438364147
      2
    • Coppens - Ninja man | Maat 58
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220680510.jpg?ts=1
      Coppens Coppens - Ninja man | Maat 58 - Ninja man | Maat 58 - Ninja man | Maat 58 Ninja man Altijd al eens willen weten hoe het is om een Ninja te zijn? Dit is je kans! Ga de Carnaval door als Ninja. Het kostuum bestaat uit een broek, hes en ceintuur. (1)
      Coppens - Ninja man | Maat 58
      • 08718348094996
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 34.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 20.68
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 34.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 34.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 21.22
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 20.81
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 20.81
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 20.74
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 20.74
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 20.74
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 20.74
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 20.74
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 20.74
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 20.74
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 20.74
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 20.74
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 20.74
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 20.74
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 20.71
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 20.71
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 20.71
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 20.71
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 20.71
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 20.71
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 20.71
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 20.71
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 21.03
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 21.03
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 21.03
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 21.03
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 21.03
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 24.24
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 23.87
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 23.51
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 23.16
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 22.81
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 22.78
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 21.64
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 21.64
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 21.64
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 21.64
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 21.46
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 21.46
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 21.56
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 21.56
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 21.58
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 21.58
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 21.62
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 21.87
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 21.75
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 22.03
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 22.07
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 22.09
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 21.89
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 21.92
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 21.92
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 22.03
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 22.05
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 21.62
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 21.43
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 21.43
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 21.42
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 21.61
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 21.58
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 21.58
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 21.58
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 21.58
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 21.65
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 21.67
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 21.69
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 21.76
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 21.77
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 22.04
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 22.04
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 21.85
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 22.04
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 21.85
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 22.04
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 21.85
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 22.04
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 22.04
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 22.04
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 22.03
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 22.09
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 22.14
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 21.91
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 22.14
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 22.17
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 22.23
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 22.12
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 22.12
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 22.12
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 22.31
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 22.16
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 22.16
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 22.22
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 22.22
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 23.31
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 23.31
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 23.58
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 23.11
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 23.66
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 23.44
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 23.55
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 23.66
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 23.71
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 23.71
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 23.71
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 23.83
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 23.81
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 23.80
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 23.80
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 23.97
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 23.99
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 23.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 24.14
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 24.14
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 24.14
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 24.14
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 24.14
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 24.18
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 24.18
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 24.18
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 24.41
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 24.21
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 24.21
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 24.21
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 24.21
    • partner@vergelijk.nl