x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er fauteuils verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    fauteuil

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in fauteuil categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Be pure Home RODEO FAUTEUIL COGNAC
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154085781.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84583562.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147800306.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155859328.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/56228418.jpg
      Be pure Be pure Home RODEO FAUTEUIL COGNAC Home RODEO FAUTEUIL COGNAC Home RODEO FAUTEUIL COGNAC De Rodeo fauteuil van BePureHome is 85 centimeter hoog, 105 centimeter breed en 86 centimeter diep. De fauteuil is gemaakt van eco-leer (een duurzame stof van 70% leer en 30% polyester) met een hoge kwaliteit en is verkrijgbaar in de kleuren cognac en zwart.De iconische Rodeo serie maakt gebruikt van duurzaam eco-leder. Wanneer de huiden in de fabriek in patronen worden gesneden, blijven er altijd restanten over. Deze restanten worden vermalen en tot een nieuwe stof verwerkt: recycle leer. Di... (2)
      Be pure Home RODEO FAUTEUIL COGNAC
      • 08714713054558
      5
      good_buy
      599.00 EUR
    • Be pure BePureHome Sling Fauteuil Leer Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105330792.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115103057.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/60938449.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118235568.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143173415.jpg
      Be pure Be pure BePureHome Sling Fauteuil Leer Zwart BePureHome Sling Fauteuil Leer Zwart BePureHome Sling Fauteuil Leer Zwart BePureHome Fauteuil Sling leder Eigenschappen: * Merk: BePureHome * Materiaal: Massief houten frame met lederen bekleding * Totale hoogte: 70 cm * Breedte: 71 cm * Zithoogte: 35 cm * Diepte: 94 cm (1)
      Be pure BePureHome Sling Fauteuil Leer Zwart
      • 08714713055180
      1
      499.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Wicker DEFAULT
        • wicker
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Dutchbone DEFAULT
        • dutchbone
      • Zuiver DEFAULT
        • zuiver
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Woood (woood)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Zuiver (zuiver)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Eleonora (eleonora)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Atlantic Home Collection (atlantic_home_collection)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Brix (brix)
      • Bronx71 (bronx71)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • By boo (by_boo)
      • Central Light (central_light)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Collection Ab (collection_ab)
      • Cotta (cotta)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Delavita (delavita)
      • Domo (domo)
      • Duo Collection (duo_collection)
      • Emob (emob)
      • Exxpo - Sofa Fashion (exxpo_sofa_fashion)
      • Feliz (feliz)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Ginger (ginger)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • HEINE (heine)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Jockenhöfer Gruppe (jockenho_fer_gruppe)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • LINEA SOFA (linea_sofa)
      • Livin24 (livin24)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Made.com (made_com)
      • Max & Luuk (max_luuk)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • Maxliving (maxliving)
      • Menu (menu)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • My Home (my_home)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • OTTO (otto)
      • Own (own)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Raum.id (raum_id)
      • Reke (reke)
      • Riverdale (riverdale)
      • Roba (roba)
      • Scandes (scandes)
      • Sebra (sebra)
      • ShopX (shopx)
      • Sit (sit)
      • SoHome (sohome)
      • TecTake (tectake)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €300 (budget)
      • €300 - €450 (low)
      • €450 - €600 (medium)
      • > €600 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Materiaal poot (materiaal_poot):
      • Chroom (chroom)
      • Hout (hout)
      • Metaal (metaal)
    • Inclusief armleuning (inclusief_armleuning):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Design (design)
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Vintage (vintage)
    • Meubel comfort (meubel_comfort):
      • Gemiddeld (gemiddeld)
      • Zacht (zacht)
    • Zithoogte (zithoogte_cm):
      • < 41 cm (zithoogte_cm_1)
      • 41 cm - 44 cm (zithoogte_cm_2)
      • 44 cm - 45 cm (zithoogte_cm_3)
      • ≥ 45 cm (zithoogte_cm_4)
    • Zitdiepte (diepte_in_cm):
      • < 50 cm (50_cm)
      • 50 - 80 cm (50_80_cm)
      • > 80 cm (80_cm)
    • Stoelhoogte (hoogte_cm):
      • < 75 cm (75_cm)
      • 75 - 80 cm (75_80_cm)
      • 80 - 85 cm (80_85_cm)
      • > 85 cm (85_cm)
    • Soort meubilair (soort_meubilair):
      • Relaxfauteuil (relaxfauteuil)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl