x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Saeco SENSEO Original HD7818/50 Zilver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Saeco SENSEO Original HD7818/50 Zilver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Saeco SENSEO Original HD7818/50 Zilver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Saeco SENSEO Original HD7818/50 Zilver
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125578752.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125578753.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174697362.jpg
Saeco Saeco SENSEO Original HD7818/50 Zilver SENSEO Original HD7818/50 Zilver SENSEO Original HD7818/50 Zilver De Philips HD7818/50 Senseo Original is een zilvergekleurde Senseo-machine waarmee je 1 of 2 kopjes koffie zet met één druk op de kop. Binnen een minuut heb je een heerlijk vers bakje koffie met daarop het kenmerkende crèmelaagje die bij een goede Senseo hoort. Voor Senseo-machines zijn er eindeloos veel verschillende koffiepads, zo kun je dus blijven wisselen in de smaak van uw koffie! Het is mogelijk het koffiezetten handmatig te stoppen. Na 30 minuten wordt de koffiemachine automatisch uit... (2)
  • 18710103721090
  • 08710103721093
  • 68710103721095
  • HD7818/50
1
  • 0.7 liter BAD Deze espressomachine heeft een kleine watertank waarmee je maar een paar kopjes koffie per keer kan zetten
  • Algemene kenmerken
    • Koffie invoertype: Koffie capsule
    • Extra's espresso machine: Automatisch uitschakelen
    • Land van herkomst: Polen
    • Machine-wasbaar: Ja
  • Technische details
    • Koffiezetapparaat type: Capsule koffiemachine
    • Pompdruk: 1 bar
    • Plaatsing: Vrijstaand
    • Capaciteit watertank: 0.7 L
    • Capaciteit in kopjes: 2 Cups
    • Ingebouwde grinder: Nee
    • Lengte snoer: 0.8 m
    • Soort bediening: Knoppen, Touch
    • Vermogen: 1450 Watt
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Aantal spuiten: 2
    • Reservoir voor gezette koffie: Kan, Beker
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 21.3 cm
    • Diepte: 31.5 cm
    • Hoogte: 33 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • Prestatie
    • Koffie maken: Ja
  • Overig
    • Lekbak materiaal: Plastic
  • 89.99 89.99 EUR 1
    1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Philips HD7818/50 Senseo Original is een zilvergekleurde Senseo-machine waarmee je 1 of 2 kopjes koffie zet met één druk op de kop. Bi...89.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • DeLonghi EN124.S Espressomachine 0,7 l Half automatisch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220663166.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212593119.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153730000.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146930836.jpg
      DeLonghi DeLonghi EN124.S Espressomachine 0,7 l Half automatisch EN124.S Espressomachine 0,7 l Half automatisch EN124.S Espressomachine 0,7 l Half automatisch DeLonghi EN124.S. Kastontwerp: Aanrechtblad, Producttype: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Half automatisch, Capaciteit watertank: 0,7 l, Koffie invoertype: Koffiecapsule, Reservoir voor g (1)
      DeLonghi EN124.S Espressomachine 0,7 l Half automatisch
      • 08004399333963
      • 0132192041
      • 0132191833
      1
    • Saeco Senseo Switch 3-in-1 BASE+ Cashmere Grey HD6593/20
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126511611.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220846314.jpg
      Saeco Saeco Senseo Switch 3-in-1 BASE+ Cashmere Grey HD6593/20 Senseo Switch 3-in-1 BASE+ Cashmere Grey HD6593/20 Senseo Switch 3-in-1 BASE+ Cashmere Grey HD6593/20 Coffee machine, filter coffee and coffee pads, 1450 watts, 1 liters, 1-7 cups, CremaPlus, Intensity select, grey A jug for sharing or a cup for yourself. With SENSEO® Switch 3in1, it is easy to brew coffee for any occasion. With the Senseo Switch 3-in-1, you can both enjoy a delicious cup of coffee with a velvety cream layer or brew a jug of filter coffee for sharing. Switching between brewing methods is quick and easy. With Base + you can even adjust the strength of your coffee if you prefer... (3)
      Saeco Senseo Switch 3-in-1 BASE+ Cashmere Grey HD6593/20
      • 08710103851073
      • HD6593/20
      1
    • Krups Dolce Gusto Mini Me KP1208 Zwart + Ontkalkingsset + Capsules + Houder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162018290.jpg
      Krups Krups Dolce Gusto Mini Me KP1208 Zwart + Ontkalkingsset + Capsules + Houder Dolce Gusto Mini Me KP1208 Zwart + Ontkalkingsset + Capsules + Houder Dolce Gusto Mini Me KP1208 Zwart + Ontkalkingsset + Capsules + Houder Start met jouw nieuwe koffieavontuur en haal meteen alles in huis met de Krups Dolce Gusto Mini Me KP1208 Zwart + Ontkalkingsset + Capsules + Houder. Ontkalk jouw koffiezetapparaat met de 2 zakjes ontkalkingspoeder en een waterhardheidstrip. Door jouw machine maandelijks te ontkalken, blijf je de verse smaak van koffie proeven. Zet met de extra grote verpakking 48 lungo's en berg de capsules op met de nette en overzichtelijke capsulehouder voor 24 koffiecups. De koffiemachine is geschikt voor... (1)
      Krups Dolce Gusto Mini Me KP1208 Zwart + Ontkalkingsset + Capsules + Houder
      • 09509482387469
      6
      deal
    • DeLonghi De'Longhi Dedica Metallics EC 785 Crème + Koffiemolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171263989.jpg
      DeLonghi DeLonghi De'Longhi Dedica Metallics EC 785 Crème + Koffiemolen De'Longhi Dedica Metallics EC 785 Crème + Koffiemolen De'Longhi Dedica Metallics EC 785 Crème + Koffiemolen Met de De'Longhi Dedica Metallics EC 785 Crème + Koffiemolen schaf je naast een koffiemachine meteen een koffiemolen aan. Met de bonenmaler bepaal je zelf de grofheid van jouw koffiebonen. De bonenmaler heeft ruimte voor 350 gram koffiebonen, die je met 18 maalstanden fijn of grof maalt. Je vangt de gemalen koffie direct op in je filterdrager of in de opvangbak. Het koffiezetapparaat is compact van formaat en neemt weinig plek in op het aanrecht. Met de stoompijp schuim je melk op voor een ca... (3)
      DeLonghi De'Longhi Dedica Metallics EC 785 Crème + Koffiemolen
      • 07423403855818
      6
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 89.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
    • partner@vergelijk.nl