x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er espressomachines verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Braun espresso machine

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in espressomachine categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Braun IDCollection Koffiezetapparaat 1,25 liter KF 5120
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156051385.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145115825.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145115824.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155942144.jpg
      Braun Braun IDCollection Koffiezetapparaat 1,25 liter KF 5120 IDCollection Koffiezetapparaat 1,25 liter KF 5120 IDCollection Koffiezetapparaat 1,25 liter KF 5120 KF5120 BK Koffie maken zoals jij het lekker vindt, wordt een stuk makkelijker met de nieuwe koffiezetapparaten uit de ID Ontbijt Collectie. Kies jouw gewenste koffiesterkte: sterk, normaal of mild. Met één druk op de knop kies jij zelf de smaakintensiteit. Dankzij de druppelstop kan er tijdens het koffiezetten een kop koffie worden ingeschonken zonder koffie te morsen. Bovendien is er een knop voor het zetten van beperkte hoeveelheid koffie, namelijk één tot vier kopjes. Een ideaal apparaat v... (4)
      Braun IDCollection Koffiezetapparaat 1,25 liter KF 5120
      • 08021098320322
      • KF 5120 BK
      4
      89.95 EUR
    • Braun filterkoffiezetapparaat KF5120WH
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154967744.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145115788.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145115787.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145115789.jpg
      Braun Braun filterkoffiezetapparaat KF5120WH filterkoffiezetapparaat KF5120WH filterkoffiezetapparaat KF5120WH Met de Braun filterkoffiezetapparaat KF5120WH zet je koffie zoals jij het lekker vindt en wordt koffiezetten een stuk makkelijker met de nieuwe koffiezetapparaten uit de ID Ontbijt Collectie. (3)
      Braun filterkoffiezetapparaat KF5120WH
      • 08021098320339
      • KF 5120 WH
      4
      85.99 EUR
    • Quickfilters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Bonen DEFAULT
        • koffiebonen
      • Melkfunctie DEFAULT
        • geintegreerde_melkopschuimer
      • Illy DEFAULT
        • illy
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
    • Merk (brand):
      • Illy (illy)
      • Philips (philips)
      • Delonghi (delonghi)
      • Solis (solis)
      • Sage (sage)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Animo (animo)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • Bugatti (bugatti)
      • Cecotec (cecotec)
      • ECM (ecm)
      • Electrolux (electrolux)
      • Francis&francis (francis_francis)
      • Graef (graef)
      • Jura (jura)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Korona (korona)
      • Krups (krups)
      • La Pavoni (la_pavoni)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Magimix (magimix)
      • Melitta (melitta)
      • Mesko (mesko)
      • NEFF (neff)
      • Nivona (nivona)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • QuickMill (quickmill)
      • Saeco (saeco)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Smeg (smeg)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 150 (budget)
      • € 150 - € 470 (price_2)
      • € 470 - € 795 (price_3)
      • ≥ € 795 (price_4)
    • Soort koffie (koffie_invoertype):
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Gemalen koffie (filterkoffie)
      • Koffie capsules (koffie_capsule)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type machine (koffiezetapparaat_type):
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Espressomachines (espressomachines)
    • Extra's (extra_s_espresso_machine):
      • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen)
      • Bekerwarmer (bekerwarmer)
      • Geintegreerde melkopschuimer (geintegreerde_melkopschuimer)
      • Geìntegreerde display (gei_ntegreerde_display)
      • Ingebouwde koffiemolen (ingebouwde_koffiemolen)
      • Instelbare temperatuur (instelbare_temperatuur)
      • Timer (timer)
      • Verstelbare koffiesterkte (verstelbare_koffiesterkte)
      • Verwijderbaar waterreservoir (verwijderbaar_waterreservoir)
      • Zelfreinigend (zelfreinigend)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Wit (wit)
      • Crème (creme)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
    • Pompdruk (pompdruk):
      • 0.8 bar (pompdruk_0.8)
      • 1.0 bar (pompdruk_1.0)
      • 1.2 bar (pompdruk_1.2)
      • 3.3 bar (pompdruk_3.3)
      • 9.0 bar (pompdruk_9.0)
      • 15.0 bar (pompdruk_15.0)
      • 16.0 bar (pompdruk_16.0)
      • 19.0 bar (pompdruk_19.0)
    • Verstelbare koffiesterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
    • Plaatsing (placement):
      • Vrijstaand (vrijstaand)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • < 1 liter (capaciteit_watertank_1.0)
      • 2 - 3 liter (capaciteit_watertank_3.0)
      • > 3 liter (capaciteit_watertank_5.0)
    • Koffiebonen capaciteit (koffiebonen_capaciteit):
      • < 230 g (koffiebonen_capaciteit_1)
      • 230 g - 250 g (koffiebonen_capaciteit_2)
      • 250 g - 280 g (koffiebonen_capaciteit_3)
      • ≥ 280 g (koffiebonen_capaciteit_4)
    • Warmwatersysteem (warmwatersysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Varianten (group):
      • Bugatti Diva (bugatti_diva)
      • DeLonghi ECAM (delonghi_ecam)
      • DeLonghi Nespresso (delonghi_nespresso)
      • Dolce Gusto Lumio (dolce_gusto_lumio)
      • Illy Anniversary (illy_anniversary)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • Illy Francis (illy_francis)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso Lattissima (nespresso_lattissima)
      • Nespresso Pixie (nespresso_pixie)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Saeco Latte Duo (saeco_latte_duo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl