x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er espressomachines verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bestron espresso machine

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in espressomachine categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Bestron Espressomachine Copper Collection AES1000CO 1,2 L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149872774.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157229999.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157229998.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157230002.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157230001.jpg
      Bestron Bestron Espressomachine Copper Collection AES1000CO 1,2 L Espressomachine Copper Collection AES1000CO 1,2 L Espressomachine Copper Collection AES1000CO 1,2 L Met deze Bestron espressomachine Copper Collection AES1000CO zet je een heerlijk kopje espresso, precies zoals je het lekker vindt! Deze 1.450 W espressomaker zet 2 kopjes espresso en warmt snel op in 25 seconden dankzij het thermoblock-systeem! Dankzij het compacte ontwerp is er altijd een plaatsje in je keuken voor de Bestron espressomachine! Deze AES1000CO koffiemachine is zeer eenvoudig te gebruiken dankzij de grote, ronde draaiknop. Bovendien heeft de espressomaker een energiebesparende ... (4)
      Bestron Espressomachine Copper Collection AES1000CO 1,2 L
      • 08712184055678
      2
      deal
      100.10 EUR
    • Bestron AES480
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145609605.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102894937.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157192232.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157192240.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157192238.jpg
      Bestron Bestron AES480 AES480 AES480 Gewicht: 2.20462262 Pond, Fabrikant: Bestron (1)
      Bestron AES480
      • 08712184040841
      3
      deal
      38.52 EUR
    • Quickfilters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Bonen DEFAULT
        • koffiebonen
      • Melkfunctie DEFAULT
        • geintegreerde_melkopschuimer
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Illy DEFAULT
        • illy
    • Merk (brand):
      • Delonghi (delonghi)
      • Krups (krups)
      • Illy (illy)
      • Philips (philips)
      • Solis (solis)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Animo (animo)
      • Ariete (ariete)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Cecotec (cecotec)
      • ECM (ecm)
      • Electrolux (electrolux)
      • Francis&francis (francis_francis)
      • Gaggia (gaggia)
      • Gastroback (gastroback)
      • Graef (graef)
      • Jura (jura)
      • Korona (korona)
      • L'OR (l_or)
      • La Pavoni (la_pavoni)
      • Lavazza (lavazza)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Magimix (magimix)
      • Melitta (melitta)
      • Mesko (mesko)
      • Miele (miele)
      • Nivona (nivona)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • QuickMill (quickmill)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Smeg (smeg)
      • Whirlpool (whirlpool)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 150 (budget)
      • € 150 - € 405 (price_2)
      • € 405 - € 775 (price_3)
      • ≥ € 775 (price_4)
    • Soort koffie (koffie_invoertype):
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Gemalen koffie (filterkoffie)
      • Koffie capsules (koffie_capsule)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type machine (koffiezetapparaat_type):
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Espresso pot (espresso_pot)
      • Espressomachines (espressomachines)
    • Extra's (extra_s_espresso_machine):
      • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen)
      • Bekerwarmer (bekerwarmer)
      • Geintegreerde melkopschuimer (geintegreerde_melkopschuimer)
      • Geìntegreerde display (gei_ntegreerde_display)
      • Ingebouwde koffiemolen (ingebouwde_koffiemolen)
      • Instelbare temperatuur (instelbare_temperatuur)
      • Timer (timer)
      • Verstelbare koffiesterkte (verstelbare_koffiesterkte)
      • Verwijderbaar waterreservoir (verwijderbaar_waterreservoir)
      • Zelfreinigend (zelfreinigend)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Wit (wit)
      • Crème (creme)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Pompdruk (pompdruk):
      • 1.0 bar (pompdruk_1.0)
      • 3.3 bar (pompdruk_3.3)
      • 3.5 bar (pompdruk_3.5)
      • 9.0 bar (pompdruk_9.0)
      • 15.0 bar (pompdruk_15.0)
      • 16.0 bar (pompdruk_16.0)
      • 19.0 bar (pompdruk_19.0)
      • 20.0 bar (pompdruk_20.0)
    • Verstelbare koffiesterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
    • Plaatsing (placement):
      • Vrijstaand (vrijstaand)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • < 1 liter (capaciteit_watertank_1.0)
      • 2 - 3 liter (capaciteit_watertank_3.0)
      • > 3 liter (capaciteit_watertank_5.0)
    • Koffiebonen capaciteit (koffiebonen_capaciteit):
      • < 250 g (koffiebonen_capaciteit_1)
      • 250 g - 260 g (koffiebonen_capaciteit_2)
      • 260 g - 280 g (koffiebonen_capaciteit_3)
      • ≥ 280 g (koffiebonen_capaciteit_4)
    • Warmwatersysteem (warmwatersysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi ECAM (delonghi_ecam)
      • DeLonghi Nespresso (delonghi_nespresso)
      • Dolce Gusto Lumio (dolce_gusto_lumio)
      • Illy Anniversary (illy_anniversary)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • Illy Francis (illy_francis)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso Lattissima (nespresso_lattissima)
      • Nespresso Pixie (nespresso_pixie)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl