x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

IMoshion Stand Flipcase voor de Kobo Libra 2 - Donkerblauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews IMoshion Stand Flipcase voor de Kobo Libra 2 - Donkerblauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties IMoshion Stand Flipcase voor de Kobo Libra 2 - Donkerblauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
IMoshion Stand Flipcase voor de Kobo Libra 2 - Donkerblauw
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232978640.jpg?ts=1
IMoshion IMoshion Stand Flipcase voor de Kobo Libra 2 - Donkerblauw Stand Flipcase voor de Kobo Libra 2 - Donkerblauw Stand Flipcase voor de Kobo Libra 2 - Donkerblauw Gemaakt van hoogwaardig kunstleer Uitgerust met een houder van stevig kunststof In de klep is een praktische polsband voor meer grip verwerkt. Kan gemakkelijk worden opgevouwen tot een standaard om de ideale kijkhoek te creëren Met een elastiek afsluitbaar (1)
  • 08719295589764
2
good_buy
  • 17.95 17.99 EUR 2
    2
    • Smartphonehoesjes.nl Smartphonehoesjes.nl
      Deze Stand Flipcase van iMoshion is gemaakt van hoogwaardig kunstleder, beschikt over een stevige kunststof houder en is af te sluiten da...17.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Gemaakt van hoogwaardig kunstleer Uitgerust met een houder van stevig kunststof In de klep is een praktische polsband voor meer grip verw...17.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • IMoshion Design Slim Hard Case Booktype voor de Kobo Libra 2 - Black Graphic
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231418209.jpg?ts=1
      IMoshion IMoshion Design Slim Hard Case Booktype voor de Kobo Libra 2 - Black Graphic Design Slim Hard Case Booktype voor de Kobo Libra 2 - Black Graphic Design Slim Hard Case Booktype voor de Kobo Libra 2 - Black Graphic Deze Slim Hard Case Booktype is erg slank en licht van gewicht, ideaal voor jouw e-reader! Het hoesje is gemaakt van hoogwaardig kunstleder en beschikt over een stevige kunststof houder. De magneetsluiting zorgt ervoor dat het hoesje gesloten blijft wanneer je niet aan het lezen bent. (1)
      IMoshion Design Slim Hard Case Booktype voor de Kobo Libra 2 - Black Graphic
      • 08719295589894
      2
    • IMoshion Design Bookcase voor de Kobo Clara HD - Space
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187551815.jpg?ts=1
      IMoshion IMoshion Design Bookcase voor de Kobo Clara HD - Space Design Bookcase voor de Kobo Clara HD - Space Design Bookcase voor de Kobo Clara HD - Space Een uniek uiterlijk voor jouw Kobo? Ga voor deze Design Bookcase! De case is gemaakt van kwaliteitsvol kunstleder, heeft een stevige kunststof houder en sluit middels een krachtige magneet. De opvallende print maakt het geheel in stijl af! (1)
      IMoshion Design Bookcase voor de Kobo Clara HD - Space
      • 08719295404340
      1
      deal
    • IMoshion Bookcase voor de Kobo Clara HD - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169366044.jpg?ts=1
      IMoshion IMoshion Bookcase voor de Kobo Clara HD - Zwart Bookcase voor de Kobo Clara HD - Zwart Bookcase voor de Kobo Clara HD - Zwart Deze Bookcase beschikt over een auto-wake functie, is gemakkelijk als een standaard neer te zetten en heeft een ingebouwde handstrap. Zo heb je eenvoudig meer grip terwijl je op jouw e-reader aan het lezen bent. Het ideale hoesje dus! (1)
      IMoshion Bookcase voor de Kobo Clara HD - Zwart
      • 08719295404500
      1
    • Smartphonehoesjes.nl Effen Bookcase voor de Kobo Libra H2O - Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169366008.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236601388.jpg?ts=1
      Smartphonehoesjes.nl Smartphonehoesjes.nl Effen Bookcase voor de Kobo Libra H2O - Blauw Effen Bookcase voor de Kobo Libra H2O - Blauw Effen Bookcase voor de Kobo Libra H2O - Blauw Bereik moeiteloos een strak uiterlijk dankzij deze Effen Bookcase! Door het hoogwaardige kunstleder en de stevige houder is jouw Kobo goed beschermd. Daarnaast voorkomt de microfiber voering krassen op het beeldscherm. Kortom, een aanrader! (1)
      Smartphonehoesjes.nl Effen Bookcase voor de Kobo Libra H2O - Blauw
      • 08719295373066
      1
    • min
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 17.95
    • partner@vergelijk.nl