x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Wolky - Wheel Maat 39

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Wolky - Wheel Maat 39
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Wolky - Wheel Maat 39
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Wolky - Wheel Maat 39
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199851703.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234449769.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251791636.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251587166.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251791637.jpg?ts=1
Wolky Wolky - Wheel Maat 39 - Wheel Maat 39 - Wheel Maat 39 Met de Wheel kom je comfortabel de dag door! De combinatie van een veter en rits maakt dat je de schoen eenvoudig aan en uit kan trekken. De Wheel is gemaakt van licht gevet nubuck. De zachte polsterrand rond de enkel zorgt voor extra comfort tijdens het lopen. De zool bestaat uit twee componenten. Het onderste gedeelte is van een slijtvast PU, dat stevigheid en stabiliteit aan de schoen geeft. In het bovenste gedeelte zit een foamlaag voor extra demping. Daarop is een anatomisch gevormd voetbed gelegd. Dit allemaal samen geeft de schoen veel comfort en grip. Gaat slippen van de hiel tegen Met polsterrand een soort kussentje voor je hiel Met leer omtrokken voetbed Uitneembaar anatomisch voetbed geschikt voor eigen zooltjes Volledig met leer gevoerd voor een goede vochtopname Gemaakt van zacht en soepel leer Flexibele PU-zool Uitgerust met veter én rits makkelijk in- en uitstappen en optimaal verstelbaar Dempende EVA-tussenzool Effectieve hakhoogte: 0,5 cm (hakhoogte minus de zool (1)
  • 08719205442394
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Nubuck
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 39
    • Geslacht: Dames
    • Hakhoogte: Laag (0 - 2.5 cm)
    • Seizoen: Winter
  • 159.00 179.95 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Wolky Veterschoenen Wheel zwart nubuck159.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Wolkyshop.com Wolkyshop.com
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Wheel kom je comfortabel de dag door! De combinatie van een veter en rits maakt dat je de schoen eenvoudig aan en uit kan trekken....179.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Wolkyshop Roermond Wolkyshop Roermond
      Met de Wheel kom je comfortabel de dag door! De combinatie van een veter en rits maakt dat je de schoen eenvoudig aan en uit kan trekken....179.95, 5.9869317, 51.1949246 NONE
      1
  • 0 0
    • Manfield Zwarte suède enkellaarsjes met hak | Maat 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243347443.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243347444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243347446.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243347445.jpg?ts=1
      Manfield Manfield Zwarte suède enkellaarsjes met hak | Maat 41 Zwarte suède enkellaarsjes met hak | Maat 41 Zwarte suède enkellaarsjes met hak | Maat 41 Zwarte suède enkellaarsjes met hak van het merk Manfield. Deze laarsjes zijn de perfecte toevoeging aan je schoenencollectie aangezien je ze eindeloos kunt combineren. De laarsjes hebben een hak van 8 cm. Door het geplooide detail in de laars hebben ze net even wat meer karakter. De buitenzijde bestaat uit suède en de binnenzijde is gemaakt van leer. De schachthoogte is 16 cm en de schachtomtrek is 29 cm. We raden je aan gebruik te maken van een onderhoudsproduct zoals de Collonil Carbon Pro om langdurig plezier te hebben van je schoenen. (1)
      Manfield Zwarte suède enkellaarsjes met hak | Maat 41
      1
      deal
    • Dubarry Kerry Walnut-Schoenmaat 44
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128546062.jpg?ts=1
      Dubarry Dubarry Kerry Walnut-Schoenmaat 44 Kerry Walnut-Schoenmaat 44 Kerry Walnut-Schoenmaat 44 Bestel Dubarry Kerry Walnut-Schoenmaat 44 online. Bekijk alle Sneakers van het merk Dubarry bij Etrias. (1)
      Dubarry Kerry Walnut-Schoenmaat 44
      • 05390206864939
      2
    • Dubarry Kerry Walnut-Schoenmaat 46
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128546062.jpg?ts=1
      Dubarry Dubarry Kerry Walnut-Schoenmaat 46 Kerry Walnut-Schoenmaat 46 Kerry Walnut-Schoenmaat 46 Deze mooie geklede schoen heeft een tijdloos model en is geschikt voor zakelijke en casual looks. De schoen is afkomstig van het welbekende merk Dubarry. De... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Dubarry Kerry Walnut-Schoenmaat 46
      • 05390206864953
      2
    • Dubarry Kerry Cigar-Schoenmaat 43
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128551882.jpg?ts=1
      Dubarry Dubarry Kerry Cigar-Schoenmaat 43 Kerry Cigar-Schoenmaat 43 Kerry Cigar-Schoenmaat 43 Bestel Dubarry Kerry Cigar-Schoenmaat 43 online. Bekijk alle Sneakers van het merk Dubarry bij Etrias. (1)
      Dubarry Kerry Cigar-Schoenmaat 43
      • 05390206897449
      2
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 159.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 159.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 159.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 134.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 134.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 179.05
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 179.05
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 179.05
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 179.05
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 179.05
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 169.99
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 161.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 161.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 161.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 161.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 161.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 161.00
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 118.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 143.99
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 143.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 159.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 159.00
    • partner@vergelijk.nl