x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Rieker - Veterschoenen Hoog Maat 42

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Rieker - Veterschoenen Hoog Maat 42
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Rieker - Veterschoenen Hoog Maat 42
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Rieker - Veterschoenen Hoog Maat 42
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235887767.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235887785.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245023647.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245056328.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245056331.jpg?ts=1
Rieker Rieker - Veterschoenen Hoog Maat 42 - Veterschoenen Hoog Maat 42 - Veterschoenen Hoog Maat 42 Toffe Rieker veterboot in een beige kleur. Deze boots sluiten gemakkelijk door middel van veters als een rits. Verder zijn deze fijne schoenen gevoerd met zacht materiaal. (18)
  • 04060596874269
5
  • Design
    • Kleur: Beige
    • Materiaal: Synthetisch
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 42
    • Geslacht: Heren, Dames
  • Maat
    • Kledingmaat: 42
  • 69.99 74.99 EUR 73
    7
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Producttype: Laarzen, enkellaarzen, damesschoenen, laarzen, halve laarzen, laarzen, laarzen, laarzen, laarzen, boots, veterlaarzen, overg...69.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Schuurman-schoenen.nl Schuurman-schoenen.nl
      Veterschoenen Hoog beige in maat 42 van Rieker74.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Durlinger.com Durlinger.com
      Toffe Rieker veterboot in een beige kleur. Deze boots sluiten gemakkelijk door middel van veters als een rits. Verder zijn deze fijne sch...74.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Shoetimeonline.nl Shoetimeonline.nl
      Toffe Rieker veterboot in een beige kleur. Deze boots sluiten gemakkelijk door middel van veters als een rits. Verder zijn deze fijne sch...74.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Riekeronlineshop.nl Riekeronlineshop.nl
      Toffe Rieker veterboot in een beige kleur. Deze boots sluiten gemakkelijk door middel van veters als een rits. Verder zijn deze fijne sch...74.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Shoetime Asten Shoetime Asten
      Toffe Rieker veterboot in een beige kleur. Deze boots sluiten gemakkelijk door middel van veters als een rits. Verder zijn deze fijne sch...74.99, 5.744453399999999, 51.4047631 HIGH
      33
    • Durlinger schoenen Beek (Makado) Durlinger schoenen Beek (Makado)
      Toffe Rieker veterboot in een beige kleur. Deze boots sluiten gemakkelijk door middel van veters als een rits. Verder zijn deze fijne sch...74.99, 5.7950253, 50.9494319 HIGH
      35
  • 0 0
    • Ara - Osaka 2.0 Maat 40
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236500154.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255331016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255331015.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255331017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255331019.jpg?ts=1
      Ara Ara - Osaka 2.0 Maat 40 - Osaka 2.0 Maat 40 - Osaka 2.0 Maat 40 Uitneembare binnenzool zeer zacht Bamboo (1)
      Ara - Osaka 2.0 Maat 40
      • 04030221478049
      2
    • Rieker - Veterschoenen Hoog Maat 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249275879.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/253041172.jpg?ts=1
      Rieker Rieker - Veterschoenen Hoog Maat 41 - Veterschoenen Hoog Maat 41 - Veterschoenen Hoog Maat 41 Producent-artnr: Z3502-54 Land van herkomst: DE (1)
      Rieker - Veterschoenen Hoog Maat 41
      • 04060596862945
      2
    • No Stress Beige leren enkellaarsjes met blokhak | Maat 36
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248594433.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245914221.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245914223.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245914222.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245914220.jpg?ts=1
      No Stress No Stress Beige leren enkellaarsjes met blokhak | Maat 36 Beige leren enkellaarsjes met blokhak | Maat 36 Beige leren enkellaarsjes met blokhak | Maat 36 Beige leren enkellaarsjes met blokhak. Deze klassieke enkellaarsjes van het merk No Stress zorgen voor een maximaal loopcomfort vanwege het hoogkwalitatieve voetenbed in de schoen. De buitenkant van deze enkellaarsjes is gemaakt van leer en de binnenkant bestaat ook uit leer. De hak van deze laarsjes heeft een hoogte van 6 cm en de plateauzool is 1 cm hoog. Een uniek detail aan deze laarsjes is de subtiele zwarte chain aan de buitenzijde van de schacht. Verzorg en bescherm deze laarsjes met de Collonil Carbon Pro voor langdurig draagplezier. (1)
      No Stress Beige leren enkellaarsjes met blokhak | Maat 36
      1
    • Manfield Blauwe suède enkellaarsjes met hak | Maat 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246309976.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246309977.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246309980.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246309979.jpg?ts=1
      Manfield Manfield Blauwe suède enkellaarsjes met hak | Maat 41 Blauwe suède enkellaarsjes met hak | Maat 41 Blauwe suède enkellaarsjes met hak | Maat 41 Blauwe suède enkellaarsjes met hak van het merk Manfield. Deze klassieke enkellaarsjes zijn een onmisbaar item in jouw schoenencollectie. De laarsjes zijn aan de buitenzijde gemaakt van suède en aan de binnenzijde van leer. De hak heeft een hoogte van 7,5 cm, de schachthoogte is 16 cm en de schachtomtrek is 28 cm. Combineer de laarsjes met een lichte pantalon en een mooie blouse voor een klassieke outfit. We raden je aan om gebruik te maken van een onderhoudsproduct zoals de Collonil Carbon Pro om de laarsjes zo goed mogelijk te beschermen. (1)
      Manfield Blauwe suède enkellaarsjes met hak | Maat 41
      1
    • Maat (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
    • min
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 69.40
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 69.40
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 62.62
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 62.62
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 62.62
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 69.40
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 69.40
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 65.91
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 66.41
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 66.41
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 66.41
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 66.41
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 59.83
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 59.83
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 59.83
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 59.83
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 59.83
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 59.83
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 54.02
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 52.18
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 51.17
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 51.17
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 51.07
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 51.07
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 51.07
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 51.17
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 70.56
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 70.56
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 70.56
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 70.56
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 70.56
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 70.56
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 70.56
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 71.06
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 71.06
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 71.06
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 69.47
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 70.56
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 70.56
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 61.45
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 69.89
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 69.89
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 74.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 74.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 59.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 59.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 74.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 74.99
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 69.99
    • partner@vergelijk.nl